От победы Трампа🤦♀️ . Захожу сегодня в Сильпо , там играет « Червона Калина». Хотела бухнуть шампанского за Харис , но черт с ним , стресс же снять надо )) Теперь просто пью за Победу Украины , ну Добро же должно победить? Или как ?
Sova splushka• 07 ноября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
І гроші
Лише якщо за них можна купити силу і владу.
Vlada-Maria• 07 ноября 2024
Ответ дляvray
Женсчиинааа.
Вы серьерзно?
Маньку не впізнали? Щось довго вона спала))))
Coffee is Love• 08 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Вторая половина века обычно по ходу истории более благополучная, чем первая
Не знаю, насколько это получилось оптимистично
Залишилося якось ще дожити до другої половини))
Ответ дляanutaw
СвітланкаОК іди свєта бухай .як твій алєкєєвіч в 14 і 15 роках останні літаки і ракети спродав і закупив лондонську недвігу .як в 2000 роках міністром оборони був і казав -в нато нєєє щоб путіна не злити і ліпецькі фабрики клепать .і які ми всі лохи були з 91 року що повелись на цю піз.жь віддати ядерку за папірець коли прибалти показали фак і пішли в нато і єс а ми залишились с брацьким народом тому і діти наші в труні зараз
Згадала бабка як дівкою була.