Дон Пэдро• Изменено 08 ноября 2024
Маркетинг. Який ВУЗ Києва краще обрати?
.
Свекруня• 08 ноября 2024
Краще мати блат і знайомства, де влаштують маркетологом і будуть навчати
Дон Пэдро
• 08 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Тільки не КНЕУ. Їм всеодно на знання. А для корочки супер
який порекомендуєте?
Дон Пэдро
• 08 ноября 2024
Ответ дляСвекруня
ну це все зрозуміло, так майже з кожною професією, загалом діти після 11класу мають десь ще й повчитись)) + це ж не тільки про знання, а й про внутрішній ріст та формування якостей і вмінь..
Ну що ви, мамо!• 08 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
який порекомендуєте?
Правильно пишуть, що найпростіший і курси проходити. Багато цікавого є і від роботодавців. Недавно моя донька була на тренінгу, то учасникам компанії пропонували курси і подальше працевлаштування. Моя зрозуміла, що деякі речі їй не подобаються і змінює напрямок
Дон Пэдро
• 08 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
вона після 11класу більше ніде не навчалась окрм курсів?
Свекруня• 08 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Університети пурга, де нічому не вчать і лиш заробляють бабло
Ну що ви, мамо!• 08 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Вона навчається у вузі))). Курси й тренінги знаходить. Багато цікавого є для студентів. Хочу, щоб пройшла навчання від Брітиш Консул, щоб мати право викладання, а вона не хоче такого)))
Дон Пэдро
• 08 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
ну так поділіться який обрали)
ви ж писали тільки не КНЕУ
побольшомусекретику• 08 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Пілкадіть, будь ласка, що це ща тренінг був, хто організатор?
БлинчикБезСметанки• 08 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
КНЕУ- це профільний економічний ВУЗ. Саме їх диплом цінується найбільше роботодавцями. А корупція процвітає у всіх вишах, на жаль. Якщо що, сама працюю в іншому виші.
Ну що ви, мамо!• 08 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я знаю що це за вуз. Справа не в корупції. Саме на маркетингу не вимагали у племінниці (зараз 3 курс). Знань 0, радіють, що приходить. Платниця.
Коли моя шукала роботу, то питали практичні дії, а не лише диплом
Дон Пэдро
• 08 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
ну так напишіть вже який краще))
Кукарачка• 08 ноября 2024
Вивчали цю тему позаминулого року. Маркетинг це та спеціальність, яка динамічно змінюється, постійно зʼявляються нові інструменти, тенденції, напрямки, умови. Програми в університетах не встигають за цими змінами, викладають часто застарілий матеріал. І хто викладає - викладачі по 60-70 років.
Тому, по-перше, дивіться і аналізуйте освітню програму вибраних внз(це все є на сайтах), по-друге - дізнавайтесь хто викладає. Фундамент в університеті ви отримаєте, але основні знання - це сучасні курси і практика на підприємстві.
Ми розглядали КНЕУ і КПІ(КПІ по відгукам інших студентів, у них там промисловий маркетинг, як на мене це цікаво). Але дитина обрала іншу спеціальність.
Дон Пэдро
• 08 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
цікова, а що інше обрали?
Stepa_nida• 08 ноября 2024
Я плюсуюсь до вище озвучених думок, вивчати маркетинг 5 років у ВНЗ це реальна втрата часу. Хіба що обирати такий виш, в якому не будуть заважати паралельно працювати.
Половина мого найближчого оточення - маркетологи або суміжні спеціальності (із адекватним рівнем заробітної плати від 2500 у.е.), жоден не має профільної освіти.
Колись ми обговорювали цю тему і думки розідилились. Одна частина голосує за вищу освіту, пов´язану з економікою (тому що маркетинг це в тому числі і звітність, і бюджети), інша за мови (знання +2 мов відкриває великі можливості, коли потрібні виходи на міжнародні ринки).
Танцепесенная• 08 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А чим КНЕУ в цьому напрямку кращий ніж КМА ? Мені чомусь здається, що другий більш ’фундаментальний’ і якісний , у сина вчиться там пару однокурсників але саме цей напрямок не цікавить, тому й відгуки не питаю.