Нічний дожор• 08 ноября 2024
Дитина зʼїла живу рибку з акваріума. (Гуппі канадську)
Наразі дала багато води, викликали рвоту + уголь дала
Що ще можна зробити?
Милота• 08 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Охренеть просто, вот он кормит рыбок по утрам, а вот он стоит и жрет эту же рыбку. Ну я бы поняла если к примеру сын автора с батей пошел на рыбалку и там пацан втоптал бы пойманную сырую рыбину. А так выловить сачком и скушать( а завтра он собаку автора зврубает и сожрёт
Не перебільшуйте, яку собаку
не всі діти зручні і роблять так як їх вчать і пояснюють батьки і дорослі.
На привозе• 08 ноября 2024
Ответ дляМилота
Не перебільшуйте, яку собаку
Самоеда, автор писала что у них собака. Ну камон ладно там жука червяка попробовать. Но блин рыбку которая дома в аквариуме живёт , выловить и скушать живую потому, что был голоден....она ж ещё бедняжка и во рту трепыхалась....
ЭмчЭндЭм• 08 ноября 2024
Ответ длякотопёс
І зауважте - це дитина. А коли гурмани живцем якихось восмініжок їдять? Щось ніхто не вопить їм про психолуха.
В цей час восмініжки подані як їжа. І це велика різниця
Милота• 08 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Як ви любите драми
усяке у житті буває. Нагадуєте мою маму, вже 3 роки від якоїсь події пройшло, а вона все молиться і згадує, так і ви
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 ноября 2024
Ответ длякотопёс
А завтра він кошеня вб´є, теж скажете - дитина? Чи хомяка.
Є різниця морепродукти і домашні pets
Милота• 08 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Є різниця морепродукти і домашні pets
Нехай спочатку вб´є, а то зараз тут тільки фантазії і припущення
На привозе• 08 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Є різниця морепродукти і домашні pets
Может он мультик про рыбку Немо не смотрел ))) а вообще очень странный поступок для взрослого ребенка.
Мастер Пис• 08 ноября 2024
Ничего не случилось бы.
Рыбу в некоторых кухнях/странах едят сырую, никто не умер.
Не думаю, что она была заражена гельминтами, поэтому переживать не стоит.
котопёс• 08 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та ви просто мій вечір зробили. Тобто тут неважливо, живе чи не живе. Головне - що на тарелі вложене
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 ноября 2024
Ответ дляМилота
Нехай вб’є? Ви серйозно?
І такі люди серед нас.
І чого ми жахаємось, коли москалі голови ріжуть? Їх мами теж , мабуть, думали: а шо такова?
І такі люди серед нас.
Глаза_в_3_карата• 08 ноября 2024
Ответ дляНічний дожор
Ужас.
Присмотритесь к ребёнку, а то следующим может быть кот((
Это садизм настоящий. Принимайте меры, ведите к детскому психиатру.
котопёс• 08 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Є різниця морепродукти і домашні pets
Ще один перл. Так, дитина. Бо в такому віці діти часто вбивають малих тваринок не через ’ненормотиповість’, а навіть випадково. Ви в курсі, що в школах на Заході певний час жаб на уроках патрали? підлітки? Садизм на повну, за вашою логікою.
Баба на горошині• 08 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Ну одно дело играть с мышью, а другое простите сожрать ее. Вы разницу понимаете )
Как ,объясните как можно было поймать её на улице ?Это была не какая то домашняя ,а дикая . Обычно это делают кошки .
Милота• 08 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Нехай вб’є? Ви серйозно?
І такі люди серед нас.
Ви шо не в собі? Читать навчіться, хоча читати вмієте, а суть прочитаного не розумієте. Я писала про фантазії і припущення. Перекрутить, виверне і сама жахається, це про вас
Грабля• 09 ноября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Ну сравнили 3 года и 6 лет.
В смысле что словил:)
Ответ дляГрабля
Мой сын в 3 года в закрытом (на минуту открытый) аквариуме, словно рыбку и задушил её в ладошке. Целый день ходил и нюхал. Это было в садике, поэтому рыбку отобрать не смогли. К психиатру не водила, больше такого не было. Насмотрелся Немо и захотел такую же.
Достать поиграть, это одно. А достать, чтобы съесть...
ещё и в 6 лет
Ответ дляМилота
Автор, нічого дитині не буде. Не читайте тут дурню всяку, а то вже діагноз приписали дитині. Ну усяке буває, пізнає світ. В мене син собаку за вухо кусав (не сильно звісно) але коли спитала навіщо, то пояснив, хотів подивитись чи їй боляче, вона ж мене кусає. Поговорила, пояснила, і він це робив у 5-6 років, спробував, перевірив, зрозумів і на цьому все скінчилося. А ваш хотів спробувати на смак. Ну що ви листя і траву не жували у дитинстві? Спитайте більш спокійно, синок тобі цікаво на смак було чи ти десь побачив. Я впевнена, він злякався і правду вам не сказав. Я, як була мала, цвях на вкус пробувала, облизувала, але не їла) . Головне спокійно і він вам зізнається про істинні причини
Вас же не хотел ощутить вкус крови собаки. А сделать ей больно просто.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Не на заході, а в радянській школі. З науковою метою. Не заради приколу.
Зараз вже нема потреби, все оцифровано, дивись і вивчай. Хоча хірурги проходять практику на живих тканинах. Але різницю між хірургом та живодьором, гадаю, не треба пояснювати.
Серед дітей моїх друзів і знайомих, а також у моїх власних дітей ніхто тварин не вбивав. Погладити, обійняти, потримати на руках - так. Вбити з цікавості? Ні, не було в жодного бажання. В селі у баби бачили кролів малих, курчат, поросят, це все викликає захоплення, але аж ніяк не бажання вдарити, тикати палицею, копати ногами, вбити чи з´їсти живцем
ЭмчЭндЭм• 09 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Так, звісно. Можете пореготати. Хтось свиней розводить для їжі, а хтось як домашню тваринку. Хтось кролика на убій, а у когось це хатня тваринка, яка спить з дитиною у постілі. Тобто, по вашому, нормально забрати кроля з ліжка дитини і з´їсти? Чи вважаєте, треба всім навіювати, що кролятину їсти категорично не можна?
Від безглуздого сміху не обісцялися?
котопёс• 09 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Від безглуздого сміху не обісцялися?
А ви від чого обсцикаєтеся у цій темі? Лицемірство у кожному коментарі. Домашнього кроля неможна їсти, а от спеціально виращеного - інша справа. Із ліжка - садизм, із клітки - норм. Нє, ніде не піджимає?
котопёс• 09 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну якщо жити в країні рожевих поні, то воно завжди так буде. Або ’оцифровано’, або ’усі живодьори’.
Сонячний день• 09 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Вы понимаете разницу между лабораторной жабой и домашним питомцем?
Вот кто искренне не понимает,тому существует официальное название-психопат.В этом нет ничего критичного и за всю жизнь оно может не проявиться
Омлетик• 09 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Убийство животных в детстве считается одним из основных признаков психопата.
котопёс• 09 ноября 2024
Ответ дляСонячний день
Понимаю, что вы лицемерка. Животное - это животное. Оно живое. А вы себе оправдания ищете. И своим притянутым за уши теориям.
котопёс• 09 ноября 2024
Ответ дляОмлетик
А вы точно психолух?