Люблю порядок• 08 ноября 2024

А ви сортуєте сміття?

Результат:
вже голосів: 95
59 (62.11%) так
36 (37.89%) ні
YaЯна• 08 ноября 2024
Якби мала час - сортувала б. Зараз багато працюю, тому ні
Поддакиваю иногДА• 08 ноября 2024
Не, только решаю какой пакет на мусорку муж понесет, а какой дочь.
Лорка-хлорка• 08 ноября 2024
Нит. Бомжи на свалке рассортируют.
Красавица писяная• 08 ноября 2024
Ні. Бо контейнер всеодно один. Раніше був ще контейнер для пластику, тоді сортувала на «пластик» і «всіляке інше». А зараз один контейнер для всього.. то який сенс в сортуванні?
А, ще коробки картонні біля смітника лишаємо. Ото і все сортування
Прикуси Язика• 08 ноября 2024
Тільки на ті контейнери, що є у мене у ЖК. Більш складне сміття на переробку не відправляю-все у один контейнер
Гигиенишвили• 08 ноября 2024
Болюча тема. Я намагаюся тільки пластикові пляшки окремо біля смітника залишать, щоб безхатьки забирали. Вони в цьому плані як санітари міста. Ну і картон, папір їм завжди залишаю. Батарейки відношу в магазини, де приймають. Для органіки ніяк не придбаю компостне відро. Короче, у порівнянні з європейцями , це свинство..
КоКоКоКоКоКо...• 08 ноября 2024
Так, закордоном
YaЯна• 08 ноября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Нит. Бомжи на свалке рассортируют.
Є дорогі ЖК, де немає бомжів. Жителі цих же реально сортують сміття і навіть миють. Була в заможній сім´ї, вони миють з під молока, розрізають. Пластик, картон, все окремо
Мороженная курица• 08 ноября 2024
Обовʼязково закордоном
Маю натхнення• 08 ноября 2024
Так, в мене приватний будинок. Органіка на добриво, все що горить спалюється. Таким чином, сміття дуже мало.
Помаранчова душа• 08 ноября 2024
Частично. Пластиковые бутылки отдельно собираю и потом вывозим и сдаем. Картон, упаковки тоже. Сдаю в макулатуру. А так у нас нет отдельных контейнеров, поэтому все остальное идет в общий мусор.
Новопоштинская• 08 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
І все їде на одне сміттєзвалище в одній машині
YaЯна• 08 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Поліцію ще ніхто не викликав?
Твоя космішна• 08 ноября 2024
Так. Було б ще куди його потім дівати. Наразі харчові відходи - в компост, папір - в топку. Пластик і скло в спеціальні окремі контейнери. Батарейки в супермаркети, де їх збирають. Все інше вже в звичайний смітник.
Плакулька• 08 ноября 2024
Якраз в тему ) Але я сортую - скло й пластик окремо викидаю )
Маю натхнення• 08 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Поліцію ще ніхто не викликав?
Навіщо? В мене бочка з трубою, ви диму навіть не побачите.
З царем в голові• 08 ноября 2024
Нет. Я за границей. Сама в шоке, но нет тут такого, один бак для всех видов мусора. Дома сортировала, наше ОСББ сдавало пластик, стекло, картон на переработку.
постою_послушаю• 08 ноября 2024
Сортируем, моем, разделяем, если упаковка из разных материалов. Целая наука и очень сложно это для меня
Мати тріля• 08 ноября 2024
Да, приходится, потому что в Европе сейчас живу. Приучили к лотку и порядку )
Нічого вдягти• 08 ноября 2024
У мене контейнери лише під пластик окремо. Я би залюбки і скло сортувала .
автор Люблю порядок • 08 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Я теж намагаюсь хоч трохи сортувати. Сумно, що біля мого будинку тільки загальний контейнер....
автор Люблю порядок • 08 ноября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
А в якій країні?
Гигиенишвили• 08 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Отож тільки безхатьки і виручають.
Свисток ля-минор• 08 ноября 2024
Теперь да, переехала в цивилизованную страну
В Украине и мыслей не было таких 😂
Бабулька• 08 ноября 2024
Так
Сортую вже 7 років.
Забобонний фрукт• 08 ноября 2024
ні. Єдине батарейки в спецмісце викидаю. Зараз проблеми по серйозніші, ніж сортування сміття
Опля Картопля• 08 ноября 2024
Раніше пластик і скло в окремі контейнери закидали, а інше в інші відходи. Потім пластик прибрали. Поставили на пробу якісь нові, хотіла сортувати вже для нових, але мій порив під корінь зрізали) Так що тільки скло окремо, а все інше в спільне, а нові принципово ігнорую. А і батарейки складаю і заношу, то в Новус, то в Атб.
Бабулька• 08 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Я відвожу раз на тиждень відсортоване на базу
Маю натхнення• 08 ноября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
В Украине и мыслей не было таких 😂
Я в Україні, завжди були такі думки, мінімізувати забруднення. Компост доречі корисна штука, раджу. Хто в приватному будинку.
Кофе в лобби• 08 ноября 2024
В Україні не сортувала, не було сенсу , за кордоном сортую