Кукарикуууууу• 08 ноября 2024
А как вам имя для девочки Селина?
Приму в дар• 08 ноября 2024
Патріотка з дивану• 08 ноября 2024
та всем пофиг как вы своих отпрысков называете - селенами николями меленами и т.д. вам решать и с этим жить
Патріотка з дивану• 08 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
Запитала в дочки, чи гарне ім´я, вона сказала, що то відьма з Вінкс
то селина -а то селена якась ...хочуть хай називають - шо тот форум’! мы за таню - то шо передумають?
Приму в дар• 08 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ніби і в автора Селина
Патріотка з дивану• 08 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
Ніби і в автора Селина
ели Альбертовна - то норм - если Йосіпівна - то таке - була в мене знайома Анжеліка Йосіпівна - так и виглядала...не дать ни взять
Приму в дар• 08 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
В дочки на гурткові є дівчинка Медді Петрівна, прізвище теж українське але писати не хочу, щоб нікого не образити
Патріотка з дивану• 08 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
медди пил? ну значит маме нравилась косметика
Уси Пуси• 09 ноября 2024
Сьогодні якраз я спілкувалася з дівчинкою 10ти років на ім´я Селіна, у неї тато турок, мама українка. Відповідно і прізвище, і по-батькові відповідне