миссАрфография• 10 ноября 2024

Смена фамилии и документы

Девочки сразу извиняюсь за глупый вопрос, а при смене фамилии украинский паспорт и ИНН тоже необходимо заменить, или нет,?
Ліплю вареники• 10 ноября 2024
Конечно
Слава Українi• 10 ноября 2024
Необходимо. Сам номер не изменится, но на бумажке, на которой он написан должна быть написана новая фамилия
автор миссАрфография • 10 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Конечно
А как это сделать за границей, через посольство?
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
А зачем такой геморрой нужен ? Не легче свою фамилию оставить
автор миссАрфография • 10 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не хочу, если бы своя была, оставила бы, фамилия экс
Ручки-Крючки• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
А нащо ви міняти прізвище закордоном? Я вийшла заміж вдруге закордоном. Нічого не міняла обидва рази як раз по тій причині, що складностей дуже багато. Тепер і в Україні, і в новій країні треба міняти вам ВСІ документи...вітаю((
автор миссАрфография • 10 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Замечательно, но в Украину ехать в планах нету вообще
Вбигудях• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Ну так тепер треба найти їм місце, цим планам. А тій людині і правда чудово.
Суцільна зрада• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Я змінювала тільки паспорт, тобто ід карту. За ідентифікаційний код питала теж, чи потрібно їхати в Україну і там змінювати дані, мені сказали, що ні. Після зміни ІД карти вся інформація вже є нова, нічого більше не потрібно
Суцільна зрада• 10 ноября 2024
Я робила в ДП документ