миссАрфография• 10 ноября 2024
Смена фамилии и документы
Девочки сразу извиняюсь за глупый вопрос, а при смене фамилии украинский паспорт и ИНН тоже необходимо заменить, или нет,?
Слава Українi• 10 ноября 2024
Необходимо. Сам номер не изменится, но на бумажке, на которой он написан должна быть написана новая фамилия
миссАрфография
• 10 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Конечно
А как это сделать за границей, через посольство?
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
А зачем такой геморрой нужен ? Не легче свою фамилию оставить
миссАрфография
• 10 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не хочу, если бы своя была, оставила бы, фамилия экс
Ручки-Крючки• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
А нащо ви міняти прізвище закордоном? Я вийшла заміж вдруге закордоном. Нічого не міняла обидва рази як раз по тій причині, що складностей дуже багато. Тепер і в Україні, і в новій країні треба міняти вам ВСІ документи...вітаю((
миссАрфография
• 10 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Замечательно, но в Украину ехать в планах нету вообще
Вбигудях• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Ну так тепер треба найти їм місце, цим планам. А тій людині і правда чудово.
Суцільна зрада• 10 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Я змінювала тільки паспорт, тобто ід карту. За ідентифікаційний код питала теж, чи потрібно їхати в Україну і там змінювати дані, мені сказали, що ні. Після зміни ІД карти вся інформація вже є нова, нічого більше не потрібно