Домой добираюсь
Бамбарбия! Кергуду.• 2 часа назад
Ответ длясою не люблю
Это вам на один раз?
поливну з´їсти, іншу половину по квартирі розкидати
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляУдачная
Вона кацапка з кацапії.
Серед українців багато хто має російське коріння, набагато більше ніж польське.
І що з цього? Убити усіх?
Удачная• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
І що з цього? Убити усіх?
Українці це перш за все етнос, він робить українців українцями.
Батько - Нечуйгора, мати - Шевченко
Батько - Калиниченко, мати - Паливода.
Батько - Варнава, мати - Голайдо.
Оце етнічні українці, навіть без свідомості і без громадянства.
Вони українцями будуть навіть якщо Україна зникне як країна.
Он Голда Меїр та Віталій Портников теж в Києві народилися обидва, проте вони ж не є жодним чином українцями, а чистопородними євреями бо єврейство їм передалося по етносу, по крові, а не по громадянству або місцю народження.
Батько - Нечуйгора, мати - Шевченко
Батько - Калиниченко, мати - Паливода.
Батько - Варнава, мати - Голайдо.
Ответ дляЗубная фея
І що з цього? Убити усіх?
Это нездоровый человек, о чем вы с ним беседуете?) Там диагноз
Удачная• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Бу бу бу )
Удачная• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Іди побігай, жир скинь, пику від прищів пролікуй, нютона-бінома ти прямоходяча .....
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляУдачная
Батько - Нечуйгора, мати - Шевченко
Батько - Калиниченко, мати - Паливода.
Батько - Варнава, мати - Голайдо.
Батько - Нечуйгора, мати - Шевченко
Батько - Калиниченко, мати - Паливода.
Батько - Варнава, мати - Голайдо.
Досить перекручувати та копіпастити примітив.
Ви напевно не розумієте що люди мігрують і слово «коріння» є множиною? Тобто, хтось з пращурів міг жити десь біля Мокші, інший біля Вісли, третій пращур десь біля Дунаю тощо
А раніше зазирніть, в часи Київської Русі. Чи від цього варто відмовитися, бо старословʼянська має багато спільних слів з російською та білоруською мовами? І лишити одного Бандеру та йому вклонятися? В ОУН були більш адекватні ніж він, тільки чомусь їх не згадують такі як ви
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Це той хворий що за Вами усюди бігає?
Ответ дляЗубная фея
У человека диагноз) зачем вы его будоражите))) он болен, смиритесь. Последствия закрытия пни )))
Удачная• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Ясно. У вас українці це мікс сусідніх народів, як США.
У вас українці як кровний етнос - не сформувалися з семи слов´янських племен на землях центра і заходу України.
Далі з вами нема про що балакати, зовсім.
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляУдачная
Балакає бабця під тином, а я розмовляю.
Якщо вірити в ту маячню що ви написали вище, то кордони були закриті, торгівлі Дніпром не було, війн не було, люди на цих землях не з кім не спілкувалися, не було переміщення племен. І що з цього виходить якщо купка невеликих племен не парується з сусідами, а живе в своєму закритому світі? Виходять різні генні мутації та йде виродження, якщо слідувати вашій логіці.
Ви точно жодної історичної книги не прочитали, максимум популярні жовтенькі статейки в інтернеті, бо логіка ваша крива, точніше іі зовсім немає