Указка• 10 ноября 2024

Что есть? Цены ужас

Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
’Ми те, що ми їмо’ ви і є та варена ковбаса, по 150 гривень, жіночко
Ковбасу людина не їсть , але ні мозку ні виховання
Счастье_же_вот_оно• 10 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
И какое решение. Литр молока +закваска те же 50-60грн получится
Ні. Робите маточну закваску на 1-2л з одної дози закваски, потім нею заквашуєте наступну кисломолочку.
Твердая валюта• 10 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Та перестаньте, ладно там нити, що немає за що ремонт робити, за кордон поїхати, чи на авто нове, але що вже на харчі немає грошей, не перебільшуйте.
Не всі у столиці або великому місті живуть, у маленькому місті роботи немає або платять мінімалку. Коротше, не судіть....
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Да, на бутерброд вы можете запечь буженину или положить котлету и это будет дешевле вареной колбасы . Но ведь вы хотите именно колбасы и понять, а не конструктивна, правда?
Человек жалуется.
Это дичь работать и не мочь себе позволить, блин, колбасу!! Не Раков, не икру, а колбасу.
Вы понимаете, вы даете понять, что для простого украинца колбаса стала роскошью? Колбаса, серьезно?
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ви ж якось без цього живете
Счастье_же_вот_оно• 10 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
Натуральное у нас было 22 год назад, сейчас 35. Творог был 110, сегодня 150. Масло с 350 прыгнуло до 550. Это почти в 1,5 раза
То з якого Ви регіону?
На Київщині з початку війни домашнє молоко 35 грн/л. Зараз я на Миколаївщині то так само дом молоко ,35 грн/л. Кажуть в них обезжирений сир був по ,60вліику, зараз по 100, обезжирений сир на Київщині 100 грн ще до війни був
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви ж якось без цього живете
Опускайтеся далі
Хоча куди вже нижче
мадамГрицацуева• 10 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А хто не п´є і не їсть домашние?Воно ж жирне шо капець
А що поганого в тваринних жирах? Крім калорій звичайно, але скільки в молоці тих калорій. Не треба про холестерин, ці міфи вже давно розвіяні.
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Краще, ніж варена ковбаса🤦‍♀️
Не факт. Но дійсно краще ковбаси за150 чи 200 грн за кіло.
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Опускайтеся далі
Хоча куди вже нижче
Нижче вже зайнято вами
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Не знаю, шия у нас дорога, я не купую. Лопатку купую по 145, кручу на фарш, на суп з фрикадельками. Але там жирнувате як на мене виходить.
Можно и из лопатки сделать буженину или рулет. И жир, если надо, обрезать и использовать потом для котлет. Или купить курицу по 85 и перекрутить с тем салом) Или на нем жарить, вместо олии, которая сама по себе вредная.
Счастье_же_вот_оно• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Пакет закваски можна на три літри, і потім ще два рази можна перезаквасити готовим йогуртом, таки трохи дешевше, особливо якщо закваску купити по акції. Так і проходить життя в пошуку де дешевше і де акції.
Так. Я ще до ковіду так робила тому що ’зачєм платить больше’ , тут звичайно всі сміялися.
Ну що ви, мамо!• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
На 1 кг домашньої шинки йде 1800 курячих стегон, трохи вершків, приправи і пакет желатину. І це все вартує менше 400 грн.
Робите? Є рецепт? Дякую!
Carin• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ціни як в минулому році, можливо на 5 10 гривень піднялися. Але я в магазині не купую, я купую натуральне молоко
Творог жирный 170-180 грн

Нежирный 90-100
Средний 150

Молоко 35-40 грн/л

Сулугуни от 250 грн, брынза не помню, ее уже мало кто умеет делать, перестала брать.
Яйца по 80

Сметана 150-200 грн в завис от вида., перестала брать, перешла на польский греческий йогурт

Масло даже не спрашиваю, перешла на польское, хоть и заводское.

В это время таких цен не было на базаре прошлые годы.
Счастье_же_вот_оно• 10 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
І в приготуванні. Шинку зроби сам, йогурт зроби сам та інше. Наступний етап - кур заведи на балконі сам, а в гаражі хай коза сидить, будеш після роботи її в парку вигулювати
Війна на дворі, Вас це не торкнулося? Багато людей не те що втратили роботу, залишилися без життя, без родини. ..
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, на смальці смажимо. І печу пісочне печиво на смальці, обрізаю лопатку, бо то мені дуже багато сала. Справа в тому ще, що я маю для того час, топити, обрізати, бо не працюю по інвалідності. Після роботи розумію, чому жінки можуть не хотіти того робити.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ага, где это оно по 160?
У нас в АТБ по 200
Сейчас акция в атб на такую грудь.
А в сильпо по 160
Единая страна!• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
а сколько голубцов получится из 500 грамм мяса?
как их можно 3 дня есть?
Счастье_же_вот_оно• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Смалець мене ще в перше подорожчання олії виручив. А зараз тим більше, завжди маю натопленого в запасі. Літом купувала по 10 грн/кг здір. Прекрасний смалець маю.
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Немає парадоксу, якість продуктів інша
Якщо якість інша то і ціна вельми відмінна від базовою.
А так харчове сміття всюди коштує недорого.
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляCarin
Творог жирный 170-180 грн

Нежирный 90-100
Средний 150

Молоко 35-40 грн/л

Яйца по 80

На базарі не купую. В людей яких беру ціни нормальні, для мене
на магазинне не перейду .
Бринзу інколи беру овечу по 350
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви ж якось без цього живете
Данінг крюгер в дії
Обижулька• 10 ноября 2024
цены офигеть
Тектологиня 80lv• 10 ноября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
У автора тоже?
При чому тут у автора теж?мене лякають ціни,так само як і автора.може для цікавості подивитись,скільки коштують такі продукти і з кожним разом все дорожче
УраганнаЯ• 10 ноября 2024
Ответ дляКоролеВешна
На бутерброд чудово йде ростбіф. Запечений в діжонській гірчиці, зі спеціями... Смачно, повірте.
Кіло яловичого очного м´яза коштує, десь, 350-380 грн. Пів кіло гарної вареної ковбаси - 140-160 грн.
Даже після приготування і враховуючи вартість всіх спецій, ростбіф буде дешевше. А ще: смачніше і здоровіше. І ще - є, суто емоційна, різниця між бутербродом з вареною ковбасою і бутербродом з ростбіфом. Перше - з розряду: треба щось їсти - ну і от... Друге - цікава варіація звичної страви.

Емма. Не дешевше. Вибачайте. Трішки дорожче. Але воно того варте.
Та навіть із свиного битка по 200 грн/кг буде краще, ніж варена ковбаса
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Робите? Є рецепт? Дякую!
Щоб довго не писати, ось посилання, тут майже все так, як я роблю. Тільки я 1.5 порції готую.
https://lenta.com.ua/18968-shinka-z-kuryachikh-ste...
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2024
Ответ дляCarin
Творог жирный 170-180 грн

Нежирный 90-100
Средний 150

Молоко 35-40 грн/л

Яйца по 80

Тільки що замовлення кинула жінці, в якої молочку замовляю.
Молоко 35
Вершки 240 л
Сир нежирний 80
Напівжирний 100
Невіяний з цільного молока 120
Масло 360
Бринза 200
Яйця 65.
Доставка додому.
Carin• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
на магазинне не перейду .
Бринзу інколи беру овечу по 350
Все, что я беру на базарах, натуральное и хорошего качества, эти продавцы привозят свою продукцию 1-2 раза в неделю.

У нас у ’людей’, к-рые развозят молочное адресно, цены еще выше )

В магазинах цены еще выше.

Вы начинали с сообщения, что молочное, хлеб, макароны, мясное и рибное существенно не подорожали. Так имею Вам сказать, что прилично все подорожало, может, мясо еще как-то держится, его муж берет и знает цены, я нет. Риба - разве что карасики бывают по 90-100 грн, судак средний уже давно по 250, пеленгас по 150 приличный и т.д. А что там той рибы после чистки...

Хлеб 900 гр хлебзаводской уже 23 что ли грн. Что говорить, если обычный бублик 12+. С лета +2 грн.

Прошлые годы можно было хоть овощами и фруктами скомпенсировать высокие цены на белковое. В этом при яблоках по 35, грушах по 80, апельсинах по 70 и гранатах по 100, капусте и морковке с картошкой 30+ - ну не знаю...
НуКаНаКа• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Не їм
Этхарашо)

А шот едите?
Оля_с_киркою• 10 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Но если человек хочет колбасу.А филе терпеть не может?
То6да будет есть колбасу по праздникам