Указка• 10 ноября 2024

Что есть? Цены ужас

Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Так точно!• 11 ноября 2024
а как прокормить кота:?
я ем через день - но кот ходит орет если не покормишь
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я вас наверное шокирую, ноя не смотрю телевизор.
Ну тоді компʼютер вам показав той цикл передач ?!
Статус Ква• 11 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
Капустину голубцеву вчора купила за 120 грн. За сорок і половину мабуть зараз не купиш.
Королева краси• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви ж відписались про крейсер Аврора. Він ровесник вашої бабусі чи пра бабусі. Якщо не пам´ятаєте особисто, то модна запитати було б очевидців
Мда..сколько в мире странных людей...🙈💩
Вот Она Я• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
В рак шийки матки ? Віруси що викликають фантазія ?
папіломовірус - тільки +фактор ризику
Вот Она Я• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
І як вам результати? Вражають?
мабуть наравицця
Вот Она Я• 11 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Ну я сьогодні з 650 г битка приготувала 3 відбивні по-французьки, 6 звичайних битків, 4 крученики з чорносливом. Так, вони невеликі, але мені 2 шт з головою на прийом їжі, на бутерброд супер
Запіканка з 2 пачок сиру по 30 грн на кілька сніданків
Зайняло все годину, з перепискою у цій темі, мовним срачем у іншій та ідеями мʼясних страв з третьої 😂
круто, ви молодець)
Вот Она Я• 11 ноября 2024
Ответ дляЗупка_цем
ще 7-8 років назад питання, як харчуватись н,взагалі, е виникало. Наскільки помниться - тоді вибирали готелі на відпочинок. (якось на 90 не сильно схоже було ),а зараз -прямо Де жа вю якесь.. от тільки молодість також залишилась там же. ((.
Хто тоді жив, хто зараз живе. Нам ледь вистачало на харчі (скромно) і жахливу зйомну квартиру, завбільшки як коробка від холодильника. І я молилася, щоб хватало малій молока, бо суміш тупо не було за що купити. Зараз все ок. Я НЕНАВИДЖУ епоху яника і навіть згадувати про неї, у мене з 2015-2016 тільки життя почалося. При пороху взагалі ЗЕ бест було
Зупка_цем• 11 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
ну так якраз і був період 7-8 років назад.
Завжди з рушником• 11 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Нафига огурцы, автор? Сезон прошел,а вас пугают цены. Купите буряк и все станет не так страшно
Огурцы не люблю не в сезон, буряк свой вырос. Но цены конские, согласна
Завжди з рушником• 11 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
І все рівно це дорого для каструлі голубців
Завжди з рушником• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Можна купувати, що завгодно, тільки для чого причитати що дорого?
Бо справді дорого
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Бо справді дорого
То купуйте дешеве
Завжди з рушником• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
То купуйте дешеве
То продавайте дешевше, буду купувати
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
То продавайте дешевше, буду купувати
Заробляйте більше і купуйте
Вот Она Я• 11 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
раніше була ферма на фермі, які забезпечували ту якість і то на всіх не вистачало,
а зара дивишся, а навколо жодної ферми, а скільки бачиш, то соя і соя, гмо соя, а м´ясною продукцією все завалено - от де тут смисл? де логіка? - питання риторичне, у кого з математикою все норм, то склад сучасних м´ясних магазинних виробів повинен розуміти,
але таких людей стає все менше і менше через зростання урбанізації, квартирні люди не звертають увагу на поля, а свято вірять етикеткам і т.п. лапше інфо, власного досвіду не мають і тим більше біда з аналізом фактів, сперичатися марно від слова зовсім
ага, і приколи про туалетний папір в ковбасі придумали на рівному місці. Хоч не смішіть. ви в ті часи були на тих фермах? Бачили тих корів, свиней, молоко те, санітарні умови...Чув дзвін, називається
Вот Она Я• 11 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Блін, реально притомили ті, що не навчились читати нормально.
0.5 фаршу + 0.2 сирого рису (це 400 готового) + засмажки 0.1 = 1 кг начинки в голубці.
Начинку загортають в рис, тобто на виході ми маєм до 2 кг голубців.
Стандартна вага 1 голубця - 75-85 гр, тобто 2 кг голубців це в середньому 25 штук. Двом дорослим цього цілком достатньо на 3 вечері.
Якщо ж у вас порції, як в бегемота, то чому претензії саме до мене???
начинку загортають в рис...що це за чудо кулінарії? Нагепали рису 1,5 кг готового на 500 г фаршу, ото смачне....Начинку загортають в капусту. На пів кіла фаршу треба давати максимум 100-120 грам рису, пів стакану, а можна і менше, буде смачніше. При яйце забули в начинку. А засмажку треба ззовні голубців, а не в середину: морквинку, цибульку, пару помідорчиків, томат.пасту, часничок.
а тепер діліть, у Вас в 20 грам сирого м´яса або ДО 15 грам готового в голубці, або це ДО 7 грамів білка в одному. Це що, котяча порція? Ви з чоловіком киці? Чи ви вегітаріанці?
Цідило правди• 11 ноября 2024
Ответ дляУказка
И что я буду филе мужу варить на бутерброд. ОН НЕ ЕСТ ТАКОГО
ну так пусть значит зарабатывает так, чтобы жрать что он хочет))) ишь ты, не ест он, бубочка
Цідило правди• 11 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
а как прокормить кота:?
сколько тот кот съест? сто грамм мяса в день, заморозить кусочками и порционно выдавать размораживая
Так точно!• 12 ноября 2024
Ответ дляЦідило правди
сто грамм куриці єто ему на завтрак а еще есть обед полдник и ужин и
Завжди з рушником• 12 ноября 2024
Ответ дляЦідило правди
Если у человека один квартирный кот то да, он ест мало, потому что мало двигается и не тратит калории. У меня например трое и все ходят на улицу, жрут как кони
Гидроусилитель руля• 12 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Не помітила, що обмовилась.
Очевидно, що начинку загортають в капусту.
І які 1.5 кг рису? Де таке в мене побачили, нащо брешете?? Я написала 200 гр сирого рису, це макс 400 готового.
І так, всередину кладуть засмажку - припущені цибулю і трошки моркви, вершки і спеції. І соус також роблять потім з засмажки, вершків, томатів і заливають голубці перед тушкуванням.
А яйця в фарш для голубців... ви б ще хлібу розмоченого додали . Чи ви рисові котлети ліпите?
Боже, про які тільки збочення, що деякі недогосподині творять з нещасними голубцями, тут не дізнаєшся ((
Organic• 12 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Не помітила, що обмовилась.
я тоже яйца добавляю, это вкусно и больше белка, хлеб вообще не при чем. Голубцы в семье все любят, но я на 1кг фарша кладу лично стакан сырого риса. Недавно делала, вышло 400 грн примерно по деньгам. недешево оно, одна капуста больше сотни, Полная мультя, и половина порции еще в морозилк.
Но однозначно лучше, чем колбаса)
Цідило правди• 12 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
искать по акциям корма корма готовые, или самой делать натуралку, где уже не только мясо! кстати, они у вас кастрированы? сейчас акция в проплане, присылаешь им фото из ветпаспорта с пометкой о кастрации и присылают набор еды, вроде бы три пачки сухого по 300-400 гр и патчи
Завжди з рушником• 12 ноября 2024
Ответ дляЦідило правди
Никто не стерилизован. Кошка на таблетках просто, коты так живут, не метят. Беру по акции корм в магазине возле дома. Бегать и выискивать по городу у меня нет времени, кроме них ещё двое детей. Онлайн школа второй клас и двух месячный ребенок