Дверной_Проем• 10 ноября 2024
у кого кіт різко відмовлявся від корму, задовбало
перевела на бріт кер , ніби їв два тижні все ок, потім різко просто відмовлявся не їв, купила той що перед тим їв без проблем теж не хоче, хоча він в нас любитель пожерти, паучі їсть ласощі їсть, дешевий пахучий корм який ми даємо дворовим теж хоче, ковбаску теж просить, а сухий хороший звичний йому ходить морду відвертає
думала захворів але веде себе як завжди
в кого таке було що робити? чекати поки зголодніє? два дні вже відмовляється від звичного корму
думала захворів але веде себе як завжди
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Мои любят сейвори. Вы сначала любой новый корм покупайте маленькими упаковками или на развес.
так їв два тижні і все ок було, перестав їсти і старий звичний який любив теж вже не хоче
Редиска Я• 10 ноября 2024
Забагато ви йому всього даєте тому і перебирає. Там де більше ароматизаторів і смакових добавок те і їсть. Ми своєму купуємо тільки один вид корму і він ніколи не перебирає, бо не знає інших смаків.
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Даю м’ясо,ість як не в себе.Теж відмовився.
яке мʼясо даєте? мій теж не прости сирого мʼяса але хоче нашу рябу , від фермерської індички відмовляється
TANYA 0 0 0 0• 10 ноября 2024
Розбалували ви свого кота, до нас прибилась киця їха все і хліб і суп, відїлась і почала перебирати.
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
я вже просто йому і те і те аби щось поїв
ЗдесяЯ• 10 ноября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Філе куряче.
На пів ставки• 10 ноября 2024
Набрид просто. Наша так може один їсти , аж за вуха не відтягнути, а потім все не показуй навіть. Так може бути два тижні місяць.
КонФФетОшка• 10 ноября 2024
Общалась с ветеринаром на эту тему. Говорит дешевый корм- много уселителей вкуса. Как для нас это макдональдз и чипсы или дорогой корм как правильное питание. Естественно многие выбирают вкуснее) и после вкусностей сложнее вернуться к правильному
На пів ставки• 10 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Моя дешевий не весь їсть. І теж два тижні може їсти, а потім ігнорує.
Моторошні троянди• 10 ноября 2024
когда собака стала плохо есть, я думала, что привередничает, а она умерла.
Сейчас другая собака. Как только начинает хуже есть, я уже знаю - обострение почек, надо делать капельницы. Обьяснили, что она перестает чувствовать вкус еды, поэтому не ест, даже если голодная.
При чем я тоже покупала разные корма, новый корм ест и опять прекратила.
Уже не знала, что ей дать - и посыпала и поливала вкусняшками.
Оказалось, что почки.
Была бы здоровая - ела бы.
Анализы коту делали?
Оказалось, что почки.
Была бы здоровая - ела бы.
Анализы коту делали?
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
та я його годую тільки хорошими ніби , жер все як не в себе завжди п тут не злче і все
то я йому вже дешевший йозеру дала то хоч його поїв і пауч сейворі
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2024
Партії корму часто бувають відрізняються. Хз чому. Мій кіт теж буває, що не хоче їсти куплену пачку. Купую з іншим кодом партії в іншому магазині- їсть. Ще любить, щоб відкритим постояв трохи бо ароматозитори визивають у нього чихання. RC gastrointestinal їсть.
Але, коли загрібає, то вже знаю, що через день-два вирве його.
КонФФетОшка• 10 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Как храните корм? Он может выветриваться или сыреть и терять вкус
На пів ставки• 10 ноября 2024
Ответ дляДверной_Проем
До речі моя м´ясо їсть тільки курятину і свинину, індичку та говядину чи качку ні. Тільки курячу печінку їсть , іншу ні. За печінковий паштет,готова продати улюбленого хазяїна інший не їсть.
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
пересипаю в скляну банку з кришкою в темному місці
На пів ставки• 10 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
М´який в холодильнику. Сухий просто в шафці стоїть. Сухий їсть тільки кролика інші ні.
220В• 10 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
дайте ему гречку
Вспомнила про гречку) Нашему коту вет назначил корм Уринари временно и больше ничего, пока проблемы были по здоровью. Купили мы, насыпали, а наш понюхал и морду отвернул. Звоню, говорю так и так не жрет. А вет такой, помните, говорит анекдот ’Подходит кошка к миске: — Фу... гречка..Приходит на второй день: — Фу.. вчерашняя гречка
На третий день: — Вау! Гречка!!’)) Так и получилось) 2 дня морду воротил, на 3-й день уже жрал как не в себя)
КонФФетОшка• 10 ноября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Не давайте выбор. Повыделывается и перестанет. Я ж говорю , что чем хуже, тем им вкуснее. И плотно закрывайте упаковку, чтоб не выветривался
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Оказалось, что почки.
Была бы здоровая - ела бы.
Анализы коту делали?
Оказалось, что почки.
Была бы здоровая - ела бы.
Анализы коту делали?
раніше робили повну біохімію там щось було трохи але був цистит тоді
понаблюдаю трохи якщо так і буде погано їсти то повезу на аналіз та узд звичайно
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Кота задовбало чи вас?)
чоловіка який спонсорує той банкет))
Дверной_Проем
• 10 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
о мій теж все загрібає що не добре🥲
Непозбувна Бентега• 10 ноября 2024
Автор, у меня такое недавно было. Ела 4 месяца исправно корм, а тут резко в момент отказалась. Вет сказал такое бывает, но анекдот с гречкой осуждает. Котам нельзя голодать, запускаются процессы, которые потом дорого лечить.
Ела индейку, я купила тот же производитель, но рыбу. Ест уже неделю вроде.
Котик у вас милаха
Дуже дуже вумна• 10 ноября 2024
У меня так было. Воду пьет, лакомства ест, в лоток нормально ходит, но резко перестала есть. Отнесла в клинику, итог - у кошки хпн.