Интимная• 10 ноября 2024
Дитина помалювала стіну на арендованій квартирі
Дитина три роки, розмалював стіну олівцем. я намагалась відтерти меламіновой губкой, але все одно видно затерте і деінде лишився олівець
Квартира орендована, скоро прийде хазяйка просто навідатись, за стіну ще не знає. Мені дуже соромно, як вона це побачить
Що казати? а як би ви вчинили?
120-120-120 (не худею)• 10 ноября 2024
В чому проблема?
Ну по малювала і по малювала, дитині 3, а не 10. Я здаю квартиру і в мене теж мешкає родина щ двома дітьми 4 і 1 рік.
Ви що думаєте, я не розумію, що можуть бути помальовані стіни? :))
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Якби під покраску, то перекрасила б. Якби кольорові, то переклеяла б. А який вихід ще є?
Лепетун• 10 ноября 2024
Сказала що дитина помалювала дайте номер фарби перекрасимо.
Я колись у власній квартирі відмила звичайною губкою. Не було видно потім
Петриківна• 10 ноября 2024
Ну у меня обои по 100 евро за рулон. Я б была очень огорчена.
Фима Собак• 10 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
покажить... напевно,красивi )
Интимная
• 10 ноября 2024
на стінах фарба, але наче та що відмиваюча. доволі швидко стирається
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
В чому проблема?
Ви точно в оренду не здаєте, а знімаєте)))
Сама вумна тутички• 10 ноября 2024
Ви повинні здати в квартиру в такому ж стані як була , а до того робите, що захочете
Тримаю свічку• 10 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
а зачем вы в сдаваемую квартиры клеили такие обои? шобшо?
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
На квартирі , яка під оренду?
Тримаю свічку• 10 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
ну перекрасите перед выездом, делов-то)
Чучело-Мяучело• 10 ноября 2024
Ротом сказати. Вибачте, стіну зіпсували, не хвилюйтесь все виправимо
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
О, то не проблема. Закольоруйте підіть літр краски, і зафарбуєте все. Номер фарби в хозяйки спитайте.
ЗаведУющая• 10 ноября 2024
У мене теж помалювала. Я поклеїла панельки самоклейки під цеглу за згодою власниці житла, говоріть з нею.
Интимная
• 10 ноября 2024
ну аренда на хвилинку 500$, Львів. робити потім ремонт то вже не моя забота по ідеї. все інше справне і техніка і меблі. ми ж не безкоштовно живемо в цій квартирі, щавдди вчасно плачу ще й про комунальні сама нагадуґ щоб нам поразували вчасно
120-120-120 (не худею)• 10 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ні, я здаю, родина мешкає в цій квартирі вже майже 5 років.
Здала їм, коли дівчина була вагітна першою дитиною
Я взагалі до цього нормально ставлюсь
Завдаток покриє такі витрати, як по клейка шпалер. Доречі вони самі от буквально недавно їх і переклеіли, за свої гроші.
Я взагалі до цього нормально ставлюсь
Вся в кредитах• 10 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Не фиг сдавать квартиры с обоями по 100 евро за рулон.
Мовчу, але хочу• 10 ноября 2024
Мы арендуем дом 2.5 года
Износ есть, конечно. Без него никак
Но вот сын испортил матрас, мы решили при выезде новый купить, кое-где поцарапали ламинат - он плохого качества и до нас были ужасные царапины, хотя дом практически новый, полгода прожили владельцы
Износ есть, конечно. Без него никак
Фима Собак• 10 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
завдаток був?
Чучело-Мяучело• 10 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Ваша ’забота’ це лишити квартиру в нормальному стані. Не справились- готуйте грошики
Милота• 10 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Я отмыла зубной пастой. Стена была крашенная.
Интимная
• 10 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
а по фото якось можно заколорувати?
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Ну скажіть хозяйці, як домовитеся. Вона все рівно вирахує з задатку. Живіть в помальованих, не фарбуйте.
Чижик Пижик• 10 ноября 2024
Так и сказать как есть и покрасить стену , купите водные фломастеры которые легко стираются