Teonaa• 11 ноября 2024
А потім Трамп скаже: я подзвонив! Я зупинив це свавілля стратегічної авіаціі.
Стосовно сьогоднішнього вильоту.
Та, хай би і так. Саме головне щоб отак і улетіли, туди їм і дорога.
Kot_v_meshke• 11 ноября 2024
Ответ дляok1904
Прослушки, спецслужби, це Вам не хухри-мухри
Прослушка «от Советчицы»)))))
Ответ дляOlvia1987
Выходит,что почти президент США больше переживает за украинцев,чем президент Украины?Наш то запретил себе с Путиным общаться.
Взагалі, то уявіть, що в якомусь 43 році з гітлером срілкується хтось з країн не з вісі зла???
Те що з ним президенти індії, азейбр спілкуються це деградація цього світу тотальна
Kot_v_meshke• 11 ноября 2024
Ответ дляGIJane
Не обольщайтесь, сегодня тренировка, а завтра ночью пуски.
Эти тренировки ещё одна капелька в террор гражданского населения.
На самом деле, самолеты взлетают гораздо чаще, чем нам сообщают, просто не все вылеты имеют потенциальную угрозу. Поэтому сложно установить какую то связь с тренировочных вылетов и боевых.
Kot_v_meshke• 11 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Помогло по лбу себе стукнуть?😂
Ваша відповідь дуже не влучна просто.
Удалено администрацией...
Fresh_coconut• 11 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А ничего что этот президент всем кто выехал по программе фор ю пришли письма чтобы собирали манатки и валили из страны. Вот вам и переживание его.
Ответ дляFresh_coconut
Виїхав?
Чи хто в‘їхав у сша?
А взагалі іе все стьоб, гіпорболізація наплювательськогоиставлення Зеленського. І не більше
Чи хто в‘їхав у сша?
Ответ дляFresh_coconut
Де ви таке прочитали?
По перше, Трамп ще не має повноважень щось розсилати.
По друге, якби правда виганяли наших, що по 4U4, тут би вже сто тем було)))
Ответ дляМаМарго
Це ви уявіть собі ситуацію,коли терористи захопили людей,поставили вимоги і обіцяють вбивати,поки ці вимоги не будуть виконані.А влада гордо, нічого ми виконувати не будемо,з терористами переговорів не ведемо,відпускайте заручників і ви будете покарані.І родичі заручників владу підтримали,правильно ,нехай здаються,терористи кляті.
Якась перекручена реальність.
Ніби такого не може бути,а воно є.
Якась перекручена реальність.
Ніби такого не може бути,а воно є.