Біле пальто• 11 ноября 2024
Траумель мазь аналог
Дівчата, хто розуміється, порадьте, будь ласка, дешевший аналог цієї мазі.
Так шкода віддавати такі гроші за неї☹️
Хочу купити щось, аби синці після корекції губ швидше зійшли
Так шкода віддавати такі гроші за неї☹️
Оновлена версія• 11 ноября 2024
Она крутая.У меня после капельниц образовались кровоподтёки сильные,выписали какую-то хрень,без толку.А Траумель убрал за 2,5 дня фактически.
Хотя вам здесь напишут,что толку от неё 0,состав смешной.Правда я покупаю только из Европы,та что в Украине,хрень полная и слабее в 2 раза.
Счастье_же_вот_оно• 11 ноября 2024
Хто користувався, знає, що вона дієва. Аналогів нема. Ціна велика, це так. Можливо і підійде щось інше
Біле пальто
• 11 ноября 2024
Ответ дляОновлена версія
А не знаєте, що ефективніше мазь чи гель?
Біле пальто
• 11 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Оновлена версія• 11 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
Мазь,конечно
Счастье_же_вот_оно• 11 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
На мою думку мазь, вона краще поглинається