Айболитная• 11 ноября 2024
Знаменитості з аутизмом- Маск та Грета Тумберг
Знаменитості, що мають різні форми аутизму, це генії чи психічно хворі люди. Як ви вважаєте? Ілон Маск заявив, що має одну з форм аутизму, а саме синдром Аспергера. Таку ж саму форму аутизму має активістка Грета Тумберг.
Джерело
Результат:
вже голосів:
179 (63.7%)
Вважаю, що це психічна хвороба
66 (23.49%)
Свій варіант
36 (12.81%)
Вважаю, що це геніальність
Айболитная
• 11 ноября 2024
Ось доктор розповідає про цю форму аутизму та Ілона Маска. На жаль, поки не знайшла українського доктора на цю тему в ю тубі..
woman Warrior• 11 ноября 2024
Ответ дляРяженка
но черты лица не дауна. У них специфические.
На этом фото ее так сняли, у нее много нормальных фото.)
Да я знаю.
Я уже в какой то теме писала все, что я о ней думаю.ТОчнее, не столько о ней, сколько о ее родителях, которые за приличные деньги эксплуатируют своего больного ребенка.
Мааарковная• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
аспергер это высокофункциональный аутизм. Я аспи. Инвалидность не дают, интеллект выше среднего. Но там свои особенности, такие люди часто молчат но когда говорят то кажутся странными ибо не врут, имеют четкие представления свои, им неинтересно что о них подумают другие
Вы неуклюжи, ограничены и излишне болтливы?
Жена миллионера• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Ну мене здивував саме Ілон Маск, не знала, що він з аутизмом, бо багата, талановита та знаменита людина
це піар. То, що він нарушений, то факт. Але здоровий і хитрий.
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
болтлива только онлайн и если тема зацепила. Неуклюжа, да
Мааарковная• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Как раз на днях проходили по психологии Аутизм и его формы. Если у вас есть этот диагноз, именно в этой форме, то вы должны быть некотролировано болтливы, постоянно вмешиваться в чужие разговоры и перебивать собеседников.
ИграйМойГормон• 11 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Вона не завжди прогредієнтна. Це не виключення, а певний відсоток людей з такою хворобою. Інший приклад Арнхільд Лаувенг. Також Марші Лінехан ставили цей діагноз, хоч і в цьому випадку можливо помтлково. Ще можна Сабіну Шпільрейн згадати, до речі й у самого Юнга ймовірно був психотичний епізод.
Психотичний епізод і шизофренія - не одне те й саме. Так, бувають різні варіанти перебігу. Але ще раз повторю, Неш - це швидше виключення, якщо брати загальну масу цих хворих, а що захворювання прогредієнтне і руйнуюче - це не мої вигадки чи спостереження. Це наслідки для переважної більшості хворих. Так, і тут теж можливі варіанти - хтось має 2 групу і якось може знаходитись в соціумі, якщо поряд є той, зто допомагає з побутом, а хтось - пацієнт психіатричної лікарні без виписки. Легкі форми бувають, але значно рідше
Така бойова Я• 11 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Грета якийсь інвалід точно, просто дуже розкручений інвалід. Нічого геніального там немає
На російські гроші розкручена , а зараз чого мовчить , війна дуже вплинула на екологію , а вони сидить тихо
празники не помню• 11 ноября 2024
Але ці 2 особи відомі на весь світ і це при аутизмі. Уявляєте чого б вони досягли не маючи його?
Бабця в мештах• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Шо це було? можно в общих чертах плиз? 🤗
Типа хотели обосрать меня, но мягенько?
не парьтесь, эта дама всех нейроотличных людей обсырает и детей тоже)
вы вот в детстве и не знали, что вас изолировать надо)
и наверное ж не из психушки пишете и может у вас оужас семья есть?
Анчо Ус• 11 ноября 2024
Ответ дляТака бойова Я
не молчит. Сейчас она болеет ’фрипалестайн’)). Удивительно. правда?
Бабця в мештах• 11 ноября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Это был анализ на моих личных примерах ’четких’ предтавлений людей с подобным диагнозом.
Общее наблюдение.Но вы же и этого не поняли, чем подверждаете полностью мной написанное.
нет, это было именно косвенное обсырание человека и выставление своих суждений некой истиной
и все правильно она поняла, хоть и с рас.
бифидобактерияЖоржик• 12 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Так, немає почуття жалю, повна відсутність емпатії...Згадайте, як Енштейн здавав у притулок своїх власних дітей та робив нових...ну про Маска всім відомо..його вподобання
у вас змішались люди й коні) відсутність жалю і емпатії це психопатія, люди аспі жалісливі та емпатичні. У моєї доньки є діагноз Аспергера, весело тут читати весь бред, все скинули на бідних аспі й навіть відсутність розвитку мовлення)
бифидобактерияЖоржик• 12 ноября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Ну да. Только диагноз аутизм ставят психиатры и наблюдаются аутисты у психиатров. Но это конечно не психическое расстройство.
ви нічого не розумієте, діагноз ставить нейропсихіатр й можна відвідувати психолога за бажанням, у психіатра робити нічого.
Бабця в мештах• 12 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
13. Есть. У меня двойня. Один нормотипичен и таким образом произошла компенсация. Но странностей много, друзья обычно 1-2 с остальными не особо. Но с другой стороны, я была и остаюсь такой же. Так что может и у меня отклонения. Я в детстве такая же была странная. Сейчас больше себя контролирую и потому создаю впечатление очень дружелюбный и коммуникативной
мне кажется что с рас больше проблем не именно как там общество отреагирует - это же не психопатии, а именно гиперчувствительность, которая постоянно приводит к выгоранию от жизни в нормотипичном обществе.
наблюдаю, как гиперчувствительные люди могут страдать из-за того что могли ненароком кого-то обидеть, из-за того что не сообразили, не поняли, тоном не тем сказали...и до шатдаунов доходит - ведь склько усилий прилагается для того самого взаимодействия непринужденного.
Бабця в мештах• 12 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
это СДВГ симптомы
Конфиденциальность• 12 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Там 2 границы полярные: нести то что общество не принимает и при этом переживать. Но кстати, психолог помогает и это уже не так остро мучает
Карамбулкул• 12 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Была в браке, сейчас живу соло 🤗
Анонимус Я• 12 ноября 2024
Ответ дляMs. При теле
это не мешало ему срать на кровати во время оргий.
Может поэтому он общался с Хемберд. Она тоже срала на кровати
Налогообложу• 12 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Наведіть посилання на дослідження про те, що ’у більшості повністю руйнується особистість’. Те що ви говорите - це дегуманізація.
Одиничний психотичний епіздо - це зазвичай коли людина після першого психозу навчилася жити со своїми симптомами і психіатрів оминає.
ИграйМойГормон• 12 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Які посилання?)) відкриваєте підручник психіатрії, можна різні, різних авторів, щоправда спочатку треба ознайомитись з загальною частиною, щоб розуміти терміни і суть патологічних процесів, що відбуваються. А для більшого розуміння йдете у психіатричну лікарню, працюєте, спостерігаєте цих хворих.
Але спочатку можете обмежитись визначенням цього захворювання, медичним, звісно.
В чому дегуманізація??? Розсіяний склероз РУЙНУЄ мієлінові волокна, з усіма наслідками, якими б важкими вони не було. Але це факт щодо процесу цього захворювання. Так і з шизофренією. Так, до речі, і з будь-якою залежністю, але там інші механізми і прояви, але особистість теж руйнується, хоч приємно вам, хоч ні, але я виключно про медичні аспекти
Одяг та сумки• 12 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Если честно, не поняла о чем вы. При сдаче крови/плазмы ее проверяют на вирусы и тд.
о том что по лицу людей с синдромом видно - аутистов какбы тоже видно - они не очень контактны. Незнаю как у вас у нас заведующая дающая на сдачу крови и ее компонентов добро- которая тело осматривает - задает кучу вопросов и аутист может себя вести неконтакто и тп. То она рубает всех кто нетак сказал или не та родинка или поел нето с утра - скажеш. Аутисты они ведь мало контактны. МОжет где в других местах не так придераются. У нас бабуся зав- там как овчарка сидит . Если она в отпуске то заменяет ее другой врач- тому более пофиг.Знаю так как сдаю часто.
Сунуся в чужі справи• 12 ноября 2024
Ответ дляЛгин
Мені взагалі не зрозуміло навіщо люди судять та оцінюють інших людей? Яка різниця що таке аутизм? Він є, а значить ці люди повноправні члени суспільства, як би кому що не хотілося. Можливо колись люди почнуть більш свідомо ставитися до людей з особливостями
Речь не о диагнозах, а о поведении людей в целом, вне зависимости от диагноза. К пуйлу тоже надо ’свідомо’ относиться. Бо там же точно диагнозов пачка уже.