Айболитная• 11 ноября 2024
Знаменитості з аутизмом- Маск та Грета Тумберг
Знаменитості, що мають різні форми аутизму, це генії чи психічно хворі люди. Як ви вважаєте? Ілон Маск заявив, що має одну з форм аутизму, а саме синдром Аспергера. Таку ж саму форму аутизму має активістка Грета Тумберг.
Джерело
Результат:
вже голосів:
179 (63.7%)
Вважаю, що це психічна хвороба
66 (23.49%)
Свій варіант
36 (12.81%)
Вважаю, що це геніальність
На привозе• 11 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
’Вважаю, що це геніальність’ - це про що? Аутизм - це геніальність?
Чи ви самі не зрозуміли, що хотіли сказати?
Є різні психічні розлади, їх можуть мати різні люди, в тому числі з низьким і дуже низьким інтелектом (що, власне, само по собі вже є розладом).
Серед геніальних людей психічні розлади різного регістру зустрічаються досить часто. Але аутизм (психопатія, біполярний розлад, тощо) не дорівнює геніальність.
До чого ви це звалили в одну купу?
+100
Ще й опитування серед політологів-вірусологів проводить. Бо ж тут великі знавці в усіх сферах, в тому числі, у психічних хворобах.
От автору точно можна діагностувати дещо, з такою поплавою.
Леди Репях• 11 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
До чого ви це звалили в одну купу?
Браво)
Лучше и не скажешь.
Автор хоть чуток бы в теме разобралась для начала...
Лучше и не скажешь.
Леся Українка• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Ну мене здивував саме Ілон Маск, не знала, що він з аутизмом, бо багата, талановита та знаменита людина
И без эмпатии или озлоблен на неприятие
Добро с Кулаками• 11 ноября 2024
Як мати дитини з Синдромом Аспергера скажу, що ні те, ні інше. У мене син з дуже високим рівнем інтелекту, але це поки що (йому 13 років) не допомагає у житті, бо багато супутніх питань... соціальна сфера - все дуже важко...
Леся Українка• 11 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тут одна мама с ребенком аутистом вообще продвигала свою теорию, мол столько детей ’особенных’ рождается неспроста, может как раз они и есть ’нормальные’ или в будущем будут превалировать в обществе, в отличие от среднестатистических граждан без отклонений.
Я ей конечно сочувствую, но такое уже от горя сочинять...
Она ненавидит нормотипичных и окажись у неё власть , устроила бы уничтожение их.
Возможно, окажись ребёнок аутист у влиятельного и важного дяди с деньгами , поступает также.
Молчалка• 11 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
простите,в социальной сфере все тяжело-это обслуживание себя или общение,коммуникация?
Леся Українка• 11 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ну от, користі з такої геніальності.
До речі, колись в мене був молодий сусід шизофренік (загинув транічно), то до дебюту звороби був цілком талановитим художнмком і скульптором, правда не відомим.
А відносно відомий сучасний художник Нікіта Тітов хворіє на біполчоний розлад і в фб описував свій досвід лікування в психлікарні.
Знайома розповідала, що її син з аутищмом має геніальну пам´ять, але з великої антології укр.літератури запам´ятав тільки дати народження і смерті усіх письменників. Геніально, але для чого це пам´ятати?
Уявіть як страшно було б жити в суспільстві, якщо б усі відомі та впливові люди були такими геніями аутистами? Як роботи або штучний інтелект без емоцій.
Це не в образу і в жодному разі не применьшую цінність і права такий людей, але мені було б страшно.
А теперь представьте, если такой интеллект президент в стране с ядерным оружием )
Леся Українка• 11 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну вот Гитлер например кем был? А Сталин? А Хуссейн, Мусолини и пр. диктаторы, которые тысячами своих же людей на смерть обрекали без раздумий?
Социопатами или психопатами
Обнимашкина• 11 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Грета Тунберг чистый Даун по виду. Простите.
Не только по виду
Обнимашкина• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Він дебіл
woman Warrior• 11 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Это не болезнь, но и не гениальность. Это нетипичное развитие мозга
Серьёзные нарушения это, как правило, сопутствующие болячки, но аутизм может быть и без них
Однако и гениальность совсем не каждому присуща. По большей части аутисты обладают средним интеллектом
Болезнь.
И под наблюдением психиатра.
Интеллект -это не только умение мыслить.
И под наблюдением психиатра.
Добро с Кулаками• 11 ноября 2024
Ответ дляМолчалка
З обслуговуванням себе важко, але з безкінечними нагадуваннями і чіткими алгоритмами, то більш-менш. А ось зі спілкуванням важко. Має специфічні інтереси і може говорити про них годинами. І його абсолютно не цікавить чи має інтерес до того співрозмовник, чи доречно це зараз і т.д... ну от наприклад йому дуже легко дається математика і він її любить, виграє постійно олімпіади, але зациклився на якійсь функції і всім про неї розповідає... вивчив для себе 200 цифр числа Пі після коми і також має всім розповісти.... і буквально кожен день щось таке. ну кому цікаво це слухати, особливо з однолітків?))
Лгин• 11 ноября 2024
Мені взагалі не зрозуміло навіщо люди судять та оцінюють інших людей? Яка різниця що таке аутизм? Він є, а значить ці люди повноправні члени суспільства, як би кому що не хотілося. Можливо колись люди почнуть більш свідомо ставитися до людей з особливостями
Я_и_моя_собака• 11 ноября 2024
личности не самые приятные..аутизм обсуждать не хочу- идите в гугл и читайте,автор
В танке• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Але ж серед шизофреників немає таких знаменитостей, як вони...
а ви знаєте?
УраганнаЯ• 11 ноября 2024
Маю в родині двох людей з синдромом Аспергера.
Це 100% хвороба, яка частково компенсується дуже високим інтелектом і нетиповими паттернами мислення.
І ніяк інакше. Навіть якщо це геніальність - вона хвороблива, це не про норму і здоровʼя
Админко• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Вона не даун, а має одну з форм аутизму. Таку ж саму, як Ілон Маск
Ней играют богатые люди в своих целях. И очень явно и топорно. Сама она не пойми для чего в это ввязалась. Или ее родители.
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
они психопаты
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Болезнь.
И под наблюдением психиатра.
Нигде Аспергера не считается болезнью, это нарушение коммуникации скорее.
Нульовий сантиметр• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Грета Тунберг анітрохи не геніальна. Почитайте, як її мама піарила. Це заслуга батьків - імідж Тунберг, адже сама по собі вона з себе нічого не представляє і не має ніяких наукових чи соціально значимих досягнень. І Маск теж не з трущоб в університет поступив, він не з бідної сім´ї.
Одяг та сумки• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Честно, не знаю. Я только кровь сдавала как донор.
я и кровь и плазму и с такими отклонениями там и разговора нет чтоб сдавать
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Если честно, не поняла о чем вы. При сдаче крови/плазмы ее проверяют на вирусы и тд.
Ответ дляАйболитная
Ну, то что они не так сейчас на слуху, как Маск,это не значитчто это не так.Мне кажетсячто у маска тоже шизофриния присутствует
А вообще список гениальных шизофреников, оказавших огромное влияние на науку и культуру.
Филлип К. Дик
Винсент Ван Гог
Фридрих Вильгельм Ницше
Николай Васильевич Гоголь
Исаак Ньютон
Александр Николаевич Скрябин
Джон Нэш
Это только для примера. Вот прямо отдельная стр в википедии, там список векликих людей с шизофринией.
Филлип К. Дик
Винсент Ван Гог
Фридрих Вильгельм Ницше
Николай Васильевич Гоголь
Исаак Ньютон
Александр Николаевич Скрябин
Джон Нэш
Налогообложу• 11 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Є, наприклад Джон Нэш, математик. А також були відомі особистості в сфері мистецтва.
Але для того, щоб розуміти такі речі, то треба знати психіатрію, а ці знання у вас відсутні))
Дійсно, геніальних шизофреників значно менше, але тільки тому, що суть шизофренії - руйнування особистості і інтелекту в тому числі. Фінал шизофренії - шизофренічне слабоумство. І тому навіть якщо людина і була геніальною, її інтелект, на жаль, руйнується. Тому все, що вона робила, відходить в небуття
У Джона Нэша навпаки хвороба відступила і він повернувся до науки у пізні роки життя
барабанщица• 11 ноября 2024
Дійсно, з РАС багато відомих людей.
Можливо, через те, що в людей з РАС інший хід думок - вони можуть мислити не стандартно. А ще часто зациклюються на цьому.
Ще з цієї когорти Біл Гейтс - про це було написано в його біографічній книжці. Писав не Гейтс, але він її читав і не висловився проти такої інформації. А його фонд виділяв багато грошей на вивчення аутизму.
Математик Перельман (довів гіпотезу Пуанкаре). Це взагалі типовий аутист: він ходив одягнутий як бомж і жив в скромній квартирі. При цьому відмовився від премії в мільйон доларів зі словами «я знаю як керувати цілим світом, і навіщо мені мільйон?»
А ще їв лише сир і молоко (привіт БГБК дієта, хто знає, той зрозуміє)
АланТюрінг (розгадав код Енігми) достатньо подивитися фільм «Гра в імітацію») де яскраво показано: як він не розумів підтекст фраз, не розумів гумору, все розумів буквально.
Анонимус Я• 11 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У не признаки фетального синдрома на лице.
Это когда родители алкоголики и это отражается на будущем ребенке
ГейТуда• 11 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви майже точно описуєте мого сина)) навіть про число пі, математику та олімпіади