Мотористка• 11 ноября 2024
Навчання в Словаччині
Будь ласка, у кого діти навчаються в цій країні, поділіться інформацією з таких питань:
1. Чи задоволені ви і дитина вибором країни і вишу?
2. На які спеціальності і де навчаються ваші діти?
3. Ви самостійно пройшли цей процес вступу чи за допомогою посередників? Як що так, то яких?
4. Скільки по фінансах затягнув сам процес вступу у виш, і скільки виходить щомісячні витрати на утримання студента?
Дякую за відповіді!
Крихітка на всі• 11 ноября 2024
Навчається син мого чоловіка, те що знаю, вступали через фірму, послуги 1200 євро. Навчання подобається, проживають втрьох у квартирі, 600 євро зйом. В гуртожиток селять з 18 років, десь 80 євро коштує. Навчається на міжнародних відносинах, назву вишу не знаю.
Дюйм оф о4ка• 11 ноября 2024
Вступали з посередником. 1500 євро під ключ. Але треба все контролювати і тримати руку на пульсі. З Comestudy вступали. В STU FEI. Братислава.
Гуртожиток 106 євро в місяць. 200 євро харчування без розкошів. Обмеження з 18 років при поселенні в гуртожиток діє лише в деяких ВИШах. Більшість селить.
І ще витрати окремо на вивчення мови. Бо безкоштовне навчання словацькою.
Мотористка
• 11 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Зрозуміло, дякую за інформацію. А яка спеціальність?
Дюйм оф о4ка• 11 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Роботика а кибернетика
Мотористка
• 11 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Можете фірму сказати?