МЧСница• 11 ноября 2024

Як надовго вам вистачає одного тонального?

А пудри?
сЛАдКОежКА• 11 ноября 2024
Тональний на рік,можливо меньше

автор МЧСница • 11 ноября 2024
Дивлюся мій майже рік , я здивована і всього 25 мл
Україна понад усе!• 11 ноября 2024
На рік-півтора
Десь так, але...• 11 ноября 2024
Щодня не користуюсь. Все літо взагалі ні.
Тому пару років

Взагалі не люблю натоналену шкіру, тільки в кількох місцях трішки тоную
Сяду на шию, дорого!• 11 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
У мене 2 таких , вже рік, ще є)))
Кринжова баба• 11 ноября 2024
Щороку купую діор фореве перед новим роком зі знижкою, вистачає до наступного року.
Сяду на шию, дорого!• 11 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Тому пару років

Ну це дивлячись який тональний …

Дуболом• 11 ноября 2024
45 мл, 7 місяців, щоденне використання
Olena_vitamin• 11 ноября 2024
Пудрою не користуюсь, бо інвестую у доглядові засоби за шкірою, щоб вона не жирнилась і не було потреби у пудрі. А тонального Clarins
Skin Illusion вистачає більше, ніж на 1 рік
Каяспер• 11 ноября 2024
Ответ дляOlena_vitamin
Цікаво, ваших доглядових засобів вистачає на пудру, але не вистачає на тональний?
Викупана• 11 ноября 2024
на все життя
Аленький носочек• 11 ноября 2024
Тональный на пiвроку
Люблю Украину• 11 ноября 2024
На довго, навіть дуже, я не люблю часто користуватися, але тональний Герлен в мене лежить в холодильнику з 2018 року, і я недавно ним користувалася і ніякої поганої реакції не було.
забиякина• 11 ноября 2024
Тональным редко пользуюсь, поэтому не показательно. Пудрой почти каждый день. Хватает где-то на год.