Млинець Мій• 11 ноября 2024

Девочки нахожусь в ломке от расставания с любовником 10лет стажа

Я его действительно любила всем сердцем. А он мне ничего не обещал и т.д. говорит лучше расстаться. Мне тяжело очень но это было уже много раз. Всегда возвращался. Я ждала.
А теперь понимаю что нужно заканчивать с этим всем. Нет никаких перспектив. Он женат и с женой расходиться не собирается. Я люблю непонятно для чего и трачу на него энергию. Мне тяжело очень сейчас. Жду вечно его сообщения но...я понимаю что это шанс для меня его забыть и это нужно сделать.
Тяжело ещё что он всегда на виду у меня и я не могу это убрать
Бабка-ежика• 11 ноября 2024
напишите его данные сюда, может напишет еще одна его любовница, а не только жена ))
Туся муся• 11 ноября 2024
Выбирайте не альфача, а топ куна из тех кто в наличии
Markiza21• 11 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Кстати да
Давайте его в студию
Сумчатая кошка• 11 ноября 2024
Фу, яка гидота, 10 років знати, що він іде до жінки, живе з нею, піклуеться , займається сексом з нею.Бреще і вам ,і їй.Ви ,що хвора? У вас немає самоповаги?
Ашолюдискажуть• 11 ноября 2024
10 лет 🤪 у Вас что , несколько жизней ?
Хвець-тець• 11 ноября 2024
Автор, я вас обіймаю. Хоч у мене немає такого досвіду, але нехай вас нічого не мучить і щоб ви не страждали.
Потрібно перечекати, потрібно щоб пройшов час.
Візьміть себе у руки, займіть чимось
Все налагодиться.
Переключіться на когось
tereska• 11 ноября 2024
Вам 10 років подобається ’волонтерити’, а те що він вас ніколи би не обрав, ви і самі це розумієте.
Самий цінний ресурс ’час’ ви упускаєте з цими відносинами.
мадамГрицацуева• 11 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Можна подумати у автора альфач. Чмо гуляще обнаковенне.
автор Млинець Мій • 11 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
Візьміть себе у руки, займіть чимось
Все налагодиться.
Переключіться на когось
Спасибо вам прекрасный человек. Приятно читать
Хвець-тець• 11 ноября 2024
Ответ дляМлинець Мій
От побачите. Час все лікує, як би банально це не звучало
KriskaA• 11 ноября 2024
У мене є такий досвід. 10 найкращих років життя - з 19 до 29 - коту під хвіст. Якби тоді була порадниця або психологи....Страшні 90-ті.

Не гайте час - це чмо вас не любить.
Форс мажор• 11 ноября 2024
Ніколи не розуміла того ниття коханок. Це те ж саме що спеціально запхати руку в вогонь, а потім ходити і плакати через болючі опіки. Ти або руку не пхай, або соплі не пускай, так як ніхто не змушував тебе цього робити і лише ти винен в тому що відбувається.
КартаБезКомиссий• 11 ноября 2024
Вы за 10 лет не нашли свободного парня?( Отдали молодость чужому мужчине.
Говорилка• 11 ноября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зато носки его по квартире не собирала и не обстирывала, не готовила для него. Самодостаточная, понимаш... )
КартаБезКомиссий• 11 ноября 2024
Ответ дляГоворилка
Не все в браке бесконечно готовят и стирают. Ну вот авто сама,зато носки не собирает
Sveta7604• 11 ноября 2024
Сюди пишуть стосовно допомоги, а більшість нападає 🤦‍♀️
Авторе, у вас є чудова нагода вийти з цих відносин. Ви правильно написали - ломка. Тут або ізоляція, або замісна терапія як на мене) і по можливості змінити роботу, працювати разом після такого неможливо, по собі, на жаль, знаю
Майструю крила• 17 ноября 2024
Автор, как Вы?(
Майструю крила• 17 ноября 2024
Ответ дляKriskaA

Не гайте час - це чмо вас не любить.
А як потім життя склалось? Ви вийшли заміж? Є дітки? Як той коханец?
KriskaA• 17 ноября 2024
Ответ дляМайструю крила
Я вийшла заміж за молодшого на 5 років чоловіка, у нас прекрасний син. Той коханець помер в 2008....перед тим оженившись на жіночці на 25 років його молодшій :) Боже, яке щастя, що я не залетіла від нього.....Але я вас так скажу: такго секса як з ним в мене НІКОЛИ в житті не було....І не буде. Бо мені вже 52:) Але також я скажу, що секс - це точно не головне на цьому світі....
Майструю крила• 18 ноября 2024
Ответ дляKriskaA
Добре що все гаразд у Вас у житті🙏 І що сина народили
Лановий• 29 ноября 2024
чоловік що каже?
Голубец• 29 ноября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
уявіть собі, що у мусульман таких за законом може бути чотири, причому цілком законно
Сумчатая кошка• 29 ноября 2024
Ответ дляГолубец
А ,навіщо в житті орієнтуватися на погане? Вона ж не мусульманка.Там Інна культура.
У них дівчаток можна заміж віддавати з 9 років. Ви б віддали свою дев´ятирічну дочку мужику?