Все і одразу• 11 ноября 2024

Скільки у вас вдома домашніх тварин?

Доброго вечора.
Скільки у вас вдома домашніх тварин ? Яких саме ? Чи заводили тварин безхатніх , просто з вулиці ? Дякую за відповіді)
Королева ганделику• 11 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
осталась одна дегушка(
А кто это?
Удальонка• 11 ноября 2024
Собака та кіт. Пес куплений, має батьків чемпіонів, кіт підібраний замухришкою біля сміттєвих баків:)
Королева ганделику• 11 ноября 2024
Ответ дляУдальонка
Фотки пожалуйста
Секс-Бомба• 11 ноября 2024
1 штук. Породистый кот.
Когда жила в частном доме - кормила и стерилизовала уличных кошек в своём ареале).
Моя подруга тоже так делает. Имеет на попечении кота и кошку
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Мой Царь, мой бох , солнце моэ
Красунчик )
Брюльтик• 11 ноября 2024
У меня кот и кошечка ,ей 7 месяцев . Кошку выкупила у соседей-алкоголиков за боярышник
Божий одуванчик• 11 ноября 2024
5 собак, не помню сколько котов, кролик. Кто то подобран, кто-то куплен
Да будет так• 11 ноября 2024
Один попугай. Летом выпали перья, была вылитый голум Смего. Только отрасли перья, села на голову дочке, у которой красная краска на голове была. Теперь она как из фильмов ужасов. Не скучно. А сейчас она ещё мать драконов, у нее 5 яиц.
Королева ганделику• 11 ноября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
1 штук. Породистый кот.
Моя мышка
Удальонка• 11 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Фотки пожалуйста
Щойно зроблено фото. Ось чим мої хлопці зараз займаються :)
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляМетелик
Двое, с улицы
Красені )
Личко Невеличке• 11 ноября 2024
У мене 2 суки-алабая, хлопчик-шпіц, кішка-британка, папуга Корела, качур з качкою та 20 курей
Королева ганделику• 11 ноября 2024
Ответ дляУдальонка
Прелесть, и как к они между собой ,сразу ладили?
В курсі діла• 11 ноября 2024
Було 4 кота, всі з вулиці підібрані, на разі залишилось два, три роки назад помер мій старенький у віці 18.5 років, хворів останні два роки, а три місяці назад пішла наша кішечка, сама моя менша і сама неймовірна....від хвороби її не стало, лікувала дуже , але... Тепер дворе... Кормою всіх підряд безхатьків, усіх шкода. Хай добрі серця, тих хто дарує любов тваринкам, будуть щасливі і продовжують творити добро.
Королева ганделику• 11 ноября 2024
Ответ дляparele
С улицы кот и собака, ещё одна собака из питомника, сом в аквариуме, который уже 12 лет с нами (почти столько, сколько старшая собака), пять кур и петух.
Покажите сома пожалуйста
Счастье_же_вот_оно• 11 ноября 2024
2 кота,1кішка,1пес.Всі колишні бомжі.Кожного разу кажу це все.Дуже важко з ними прощатися.
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Чесно кажучи, важко вони дававались. В дитинстві не дозволяли тварин, а в дорослому житті, донька приносила і я боролась із своїми установками
Мені дозволяли з самого дитинства,але привчали , що то велика відповідальність. Вже в дорослому віці зрозуміла не на словах , коли хворіли особливо , то уколи, то крапельниці, спеціальне харчування
Удальонка• 11 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дуже добре. Сплять разом, інколи граються :)
А це котенятко таке було, коли його знайшли.
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Маленька яка ще😍
Королева ганделику• 11 ноября 2024
Ответ дляУдальонка
Какой несчастненький был! А сейчас какой красавец вымахал.
У вас больше сердце
Шукаю трусики• 11 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
0, я не только брезгую кого то завести, а и к себе в гости с животными и на 5 секунд никого в квартиру не пущу.
Правильно 👍 берегите животных от себя подальше, а то вдруг от вас им передадутся болячки
Доктор Варвар• 11 ноября 2024
У меня кот и кошка. Кот от добрых людей, которые отдавали котят ’ведро за гривну’. Кошка с улицы
Мнята• 11 ноября 2024
Кіт та кішка корніш-рекс 13 років та молоденька дворова - інвалід. Її підстрелили, бігає на двох лапках передніх, задні волочить, але після операції сказали, що чутливість є і згодом можливо одужає. Забрали до себе, бо на вулиці не виживе.
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Додам фото своїх )
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляМнята
Яка краса🥰
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляУдальонка
Любов ))
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Ох, добрі люди .. А Ви молодець !!Красунчики
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
У вас больше сердце
100% підтримую про Ваше велике серце !!
автор Все і одразу • 11 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Дякую Вам за те, що Ви робите, за Вашу доброту до тварин !
В курсі діла• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе і одразу
І Вам дякую