Руда ліса• 11 ноября 2024
Дизайн квартири, лише візуалізація
Дівчата, ви все знаєте, тому підкажіть)
Потрібно оновити косметику в квартирі, хочеться зробити все гармонійно.
Чи можливо замовити у дизайнерів лише візуалізацію, без детального проекту? Комунікації закладались на етапі попереднього ремонту і нас все влаштовує. Зараз потрібно замінити підлогу, двері, пофарбувати стіни, підібрати меблі в тон.
Якщо ще зможете поділитися контактами та цінами - буду вдячна безмежно
Моторошні троянди• 11 ноября 2024
Коли ми замовляли проект, то зв´язуватися з декількома дизайнерами: одні казали - тільки повний проект і всієї квартири, а інші були згодні робити частково - розстановку всієї квартири і візуалізацію тільки кухні і сан.вузла
Руда ліса
• 11 ноября 2024
Ответ дляБоневтікла
мне на кабанчике сделали за 300 грн
Як так дешево вийшло?
Боневтікла• 11 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
Як так дешево вийшло?
ну так пишите свою цену и на кабанчик выставляйте
Весотехник• 11 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
Як так дешево вийшло?
А вы попросите проэкт показать и поймёте почему так дёшево)))