Ноу коммент• 11 ноября 2024

Работа с особенными детками

Не знаю, как они правильно называются, нейроотличные, у которых со здоровьем все хорошо, а с поведением и пониманием ужас
так вот знакомая, которая более полу года на специальных образовательных курсах училась после вышки, после месяца работы завыла, говорит это треш, есть такие что родители молятся чтобы побыть 30-40 минут на едине, попить кофе
бьются, орут, ничего не понимают. После 3-4 занятий в день она вымотана, как будто 10 часов грузчиком работала. Это ужас, если честно.
Зовут на работу постоянно, вакансий тьма.
Получается сейчас таких детей море. И на удивление говорит что они очень красивые, но прогресс очень медленный и обычному человеку практически не заметен
Все буде• 11 ноября 2024
Ответ дляНічна ненажера
А если бы рядом с мальчиком был тьютор, то все бы работали спокойно.
ставка у тьютора в месяц-чистыми 5400грн.

автор Ноу коммент • 11 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Так ідіть грузчиком за ці 400 гривень
Ні у мене інша професія, контакти з людьми через комп, по мінімуму
але ця сильно недооцінена
Пушап Мі мі• 11 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Да, наверное для большинство толерантных это звучит жестоко особенно для тех у кого есть такие дети или близкие
но мы же стараемся не выходить на улицу\работу чтобы не заражать других, так и эти люди могут быть опасны ( я в этом уверена) судя по их настроению и поведению. Чем это отличается от опасности вирусов?
если человек чувствителен, а на него кто-то будет кидаться,просто потому что импульсивность или орать, потому что так хочется.
уж извольте такую толерантность, это чистое терпение и проблемы

Видела в Америке видео аутиста, как он орал и плакал в машине, что его в очереди кто-то выбесил (сказали ждать как и полагается) и он начал вести себя неадекватно, драться и тд и он орал что аутист и значит все должны были расступиться?
Вибачте, але чому проблеми «чутливої» людини повинні ставитися вище за проблеми « особливої» людини? Розумію, що звучить жорстоко, але жити мають право всі, хіба не так? Врешті решти скільки нормотипових людей сидить за ґратами? Чим вони кращі?
Все буде• 11 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Бо наша система освіти і дитяча психіатрія на дуже низькому рівні
а чого система освити на низком уровне?
Ніколи не збрешу• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
а чого система освити на низком уровне?
Бо вчителі не знають, як наприклад працювати з дислектиками, чи з дітьми зі спектром.
автор Ноу коммент • 11 ноября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
чутлива людина не б´є і не оре на інших і не несе потенційно емоційної і психологічной, а може навіть фізичної небезпеки для дітей чи для дорослих
чула, що ці діти сильно б´.ть інших, немає стопу, б´ють і батьків
Мадам Подлинник• 11 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
але ця сильно недооцінена
Ви писали про проблемних дітей ,ні?

Все буде• 11 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
В Смысле? Дислексия и дети в спектре-это дети, требующие УЗКИХ специалистов! А учитель-это специалист, владеющий методикой обучения нормотипичных детей.
Ніколи не збрешу• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
а чого система освити на низком уровне?
Наприклад дітям з рас не можна давати всі завдання на одному листку, бо вони просто не сконцентруються на жодному завданні.
А якщо 5 завдань на 5 листках, то 90% що дитина їх зробить.
Цим ніхто не заморочується в школах, від слова, взагалі
автор Ноу коммент • 11 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ви писали про проблемних дітей ,ні?
так, писала я
і вважаю що грець за ці копійки працювати з такими дітьми які я чула. то це столиця, ну його.
маю свою думку, професія інша, але шкода тих хто не дооцінює свій стан і йде на таку роботу, бо відновлення дорожче
Ніколи не збрешу• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
Дислектики це діти, які можуть навчатися разом з усіма дітьми, так само як і аутисти. Чи ви не в курсі?
Їм не потрібні вузькі спеціалісти, там не має втрати інтелекту.
В Польщі вчитель може забезпечити навчання всіх дітей в класі, а в Україні ні. Бо в Польщі велику увагу приділяють інклюзіі і навчилися з нею працювати
В моїй хаті моя правда• 11 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент

Недавно була тема, де автор писала, що її сину, вибачте, в школі накакали в портфель.
А інші відписувались, що коли вони були школярками, тому були свідками, що комусь пісяли в портфель
І це не аутисти. Це типу нормотипові.
То питання хто ще хворий? І де та грань?
автор Ноу коммент • 11 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Не знаю що там за вундеркінди у Польщі,вони приі´язуть не типових дітей?
увага на інклюзію то на нормотипових нижче? підганяють під середні стандарти?
автор Ноу коммент • 11 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І це не аутисти. Це типу нормотипові.
а хто сказав що це типова дитина? у неї явно є проблеми,у сім´ї напевно, або і не тільки
не треба знецінювати інших через возвеличення нетипових. бо середня температура по типовим діткам і нетиповим дуже відрізняється
В моїй хаті моя правда• 11 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Я нікого не звеличую. Просто іноді нормотипові люди ведуть себе гірше хворих. Діти влаштовують булінг, бувають агресивними. При чому роблять це спеціально і вони типу здорові.
Все буде• 11 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Дислектики-разная степень-если ребенок не овладел навыком чтения, то о каком совместном обучении идет речь? Да, можно под него все ’читательные’ задания давать в визуальном ряде или аудиальном и так на каждом уроке...только от этого читать он не научится...Нужен СПЕЦИАЛИСТ решить эту проблему. И при Зарплате опять же чистыми 7500 у учителя ожидать танца с бубнами над каждым заданием для такого ребенка-это утопия. Что касается заданий для аутистов на 5 разных листиках- серьезно? Это единичный разовый пример! Детей в спектре, аутичных нужно учить по спец. Корекционным программам! И учить должны люди со спец. Образованием. А учитель нач. школы учится для работы с НОРМОТИПИЧНЫМИ ДЕТЬМИ. Точка.
В моїй хаті моя правда• 11 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
На типових не нижче.
Зазвичай в Європі у класах з інклюзією, ще є асистент вчителя.
Робота вчителя лише викладати матеріал.
Робота асистента слідкувати за дитиною з особливими потребами: допомогти зрозуміти, вийти із скласу при потребі і тд
В Україні просто не вистачає на це грошей.
Ніколи не збрешу• 11 ноября 2024
Ответ дляНоу коммент
Ні, вони вміють працювати зі всіма.
Вчителі проходять навчання, в школі є психолог, який працює для того, щоб допомагати, а не щоб просто був.
Ніколи не збрешу• 12 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На типових не нижче.
Робота вчителя лише викладати матеріал.
Не завжди є асистент. Це затверджує психотерапевтична комісія. Моя дитина з аспергера, не потребує додаткової допомоги асистента

Ніколи не збрешу• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
Якщо дитина в школі вчиться в 6 класі, то до 6 класу вона дійшла зі своєю дислексією
І купа роботи було зроблено
Але такі діти потребують розуміння вчителів, бо помилки вони роблять не через те, що не уважні, а через те, що дислектики
І от вчителі не в стані це зрозуміти.
Тихомандражная• 12 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Таких дітей дійсно дуже багато.
Проблема в тому, що в в Україні не вміють компенсувати такий стан.
В моєї дитини аспергера, інтелект на високому рівні, концентрації було 0. Рдуг відсутній. Але спектр такий, що дитина просто не може зосередитись на чомусь. Починає купу різних справ і не може закінчити жодної.
Ви не уявляєте, яка це біль, коли дитина бачить завдання, хоче їх зробити і не може, бо не може сконцентрувати увагу, щоб прочитати чи обчислити. От так працює її мозок.
В Україні нам психіатр виписав магній і заспокійливе :) навчання в школі можливе було лише з тьютором. Для мене то був ад. Мало того, дитина постійно втомленою виглядала і сумною.

Ми за дитину і виїхали в Польщу. Пройшли знову обстеження, підтвердили діагноз, це зайняло дуже довго, але воно того варте. Вуаля. Дитині компенсували це ліками.
Так, вони діють лише 5 годин, тобто на період школи. Що ви думаєте, в мене дитина найкраща в класі, середній бал на кінець 5 класу в неї був 5,8(по 6 бальній системі).
А в Україні не могла прочитати речення і зрозуміти його.
Так ліки діють 5 годин, але дитина в стані вчитися, психіатр каже, що потрібно дочекатися 14-17 віку дитини, почнуться зміни і вони можуть бути на краще. Тому чекаємо :)
А у моего треш, а не инклюзия в Польше, хотя лекарство пьёт
Кажется Польша хуже Украины в этом плане
Тихомандражная• 12 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Фигня в Польше, а не инклюзия - моему не зашла , творят дичь похлеще, чем в Украине
Тихомандражная• 12 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ні, вони вміють працювати зі всіма.
Ошибаетесь, у меня негативный опыт именно в Польше
Ніколи не збрешу• 12 ноября 2024
Ответ дляТихомандражная
В чому саме треш?
Ніколи не збрешу• 12 ноября 2024
Ответ дляТихомандражная
:)
Ніколи не збрешу• 12 ноября 2024
Ответ дляТихомандражная
Я в групі мам з дітьми в яких аутизм,
Всі, хто виїхав в Польщу за останні 15 років все задоволені.
От саме це й стало для мене поштовхом, щоб переїхати
Тихомандражная• 12 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
В чому саме треш?
1. Потеряли ребёнка в школе - недодел на урок, заблудился, не хотели искать сказали мне бегать по району. Оказался ребёнок в школе этаном ниже

2. После этого стресса стали гнобить ребёнка игнорировать провоцировать на срыв, чтобы перевести на индивидуальное

Можно в целом сочинение писать
Тихомандражная• 12 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я в групі мам з дітьми в яких аутизм,
Могу написать о всех ужасах и стрессе в школе , надеюсь перевестись из этого концлагеря и это интеграционная школа считается ещё и лучшей
Ніколи не збрешу• 12 ноября 2024
Ответ дляТихомандражная

Можно в целом сочинение писать
В Польщі не має індивідуального навчання. :)
Є спец школи.
Який діагноз в дитини і чому в неї не має асистента.
А якщо асистент є, то він дійсно не повинен бути з дитиною в школі. Якщо дитина має відхилення, які потребують серйозної корекції, то тоді спец школи, там на двох дітей один вчитель.
Тихомандражная• 12 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Є спец школи.
Так перевести в спец отказываются
Учится сын хорошо и сам контрольные пишет от 6 до 3. По разному, и умственной отсталости нет. Но ему ставят 7уроков, игнорируют и не адаптируют задания, не вникают квестам по себе