Файна_зупка• 12 ноября 2024

Как часто вы проходите обучение/курсы для работы?

Покупаете или скачиваете? Повышает ли это ваш заработок?
В какой сфере вы работаете?
Bombastic• 12 ноября 2024
Fintech.
Постійної
Безперервно.
Іноді купую, іноді компанія оплачує, іноді компанія проводить курси

Пешеходик• 12 ноября 2024
HR (працюю за кордономр
Раз на рік проходжу
Настасья Пицун• 12 ноября 2024
Щорічно оплачую членські внески. Тому очні семінари проводяться за їх рахунок, є вебінари платні і їх час від часу також слухаю, особливо коли чергові зміни в законодавстві.
tarveldy• 12 ноября 2024
В моїй сфері я толкового не знайшла, а ті люди які мають вищу кваліфікацію за мою, не діляться досвідом
Тундиринда• 12 ноября 2024
За 20 лет одни курсы повышения, для получения новой должности. И одни - аттестация, переходила работать в мн компанию. Все очно.
БЦАшка• 12 ноября 2024
Постоянно
Лгин• 12 ноября 2024
Ни разу … первый раз такое слышу вообще ) госслужба , и коммунальное предприятие работы )
автор Файна_зупка • 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Адвокат?) В якій ви галузі спеціалізуєтесь?
Червона рута• 12 ноября 2024
Ответ дляЛгин
так на держслужбі ж потрібно весь час проходити навчання

Настасья Пицун• 12 ноября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Нотаріус
Лгин• 12 ноября 2024
Ответ дляЧервона рута
То все для галочки ) и темы , я занималась регистрацией , а учеба на тему - почему солнце светит ). Убежала , незнаю чем сейчас они там занимаются на своих учениях
Ловлю капці• 12 ноября 2024
Ответ дляЧервона рута
Саме так)
Не менше 1 кредиту на рік у нас треба набрати.
Вчимося регулярно)
Ловлю капці• 12 ноября 2024
Ответ дляЛгин
У нас один раз на рік обов´язково навчання від профільного навчального центру, інше можна що хочеш, аби потрібна кількість кредитів була на квартал.
Червона рута• 12 ноября 2024
Ответ дляЛгин
а регистрацией чего?
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2024
постоянно чтото... короткие-длинные, маленькие-большие. программист, мечу в системные инженеры
Лгин• 12 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Саме так)
Вчимося регулярно)
И на какие темы?)
Ловлю капці• 12 ноября 2024
Ответ дляЛгин
И на какие темы?)
Профнавчання на професійні)
Самоосвіта - будь-що на освітніх порталах