Тирамісу на терасі• 12 ноября 2024
Хто робив бровки і був задоволений? в мене норм брови, але треба фарбувати
Сама фарбувати гарно не вмію , до майстра ходжу раз в місяць , цього малувато , бо по факту брови гарні максимум 2 тижня
Думаю може зробити собі бровки і завжди будуть гарні , хто робив ? Чи задоволені?
Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Делают может и по разному но светиться это трешак через время одинаково , а если еще кучу раз обновлять то бутерброд такой с разных цветов . Хотя если людям нравится пусть делают , мастерам по удалению тоже работа нужна .
Что значит светится ?
Трохи злякана• 12 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Что значит светится ?
На солнце посмотрите на людей с татуажем и вы сами все поймете
Патика-мотика• 12 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ржу
А краще б проаналізували. Краще на чужих помилках вчитись, а не на своїх. Але справа Ваша.
Бабайко• 12 ноября 2024
Я робила аппаратний волосок, у мене брови біль менш нічого, але є залисини від модного вищіпування двохтисячних. Вийшло 18000 грн (Київ). Якщо використовувати спф, то брови не будуть різнокольоровими. Корекция раз на рік-два, робила у Інни Агафонової. Перед процедурою бажано прочитати про різні техніки