Но я верую, что увижу благость Господа на земле живых. Надейся на Господа, мужайся, и да укрепляется сердце твое.
Псалтирь 26:13,14
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляVolnat
після таких подій не гріх і унить((
Після таких подій хочеться запитати у віруючих: оце такий у вас бог?
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Тому шо так влаштований цей світ
Тоді хєрово бог його влаштував. Рукожоп якийсь, а не деміург.
Хитрый Лис• 12 ноября 2024
И какой-то сраный стишок из сказочной книжки поможет не унывать?
Удачи
Ответ дляVolnat
так! ще класик казав: “Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу… отойді я
І лани і гори —
Все покину, і полину
До самого Бога
Молитися… а до того
Я не знаю Бога.
У синєє море
Кров ворожу… отойді я
І лани і гори —
Все покину, і полину
До самого Бога
Молитися… а до того
Я не знаю Бога.
Шевченко і Хмельницького вважав майже не ворогом, зрадником України, який здав нас Москві.
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ставте чи не ставте рука лице але треба змиритися що в цьому світі раю не буде і у кожного з нас свій час перебування тут. Не обов´язково до старості
На все воля Божа
То я й кажу: нахєр такого бога, у якого така от воля на це все.
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ми самі знущаємся один над одним.
До чого тут Бог?
До чого?
Ну якщо хтось стверджує, що це він створив такий світ, поставив такі закони, і йому треба тепер служити, - то як це до чого? Де його відповідальність за власне творіння?
А якщо це люди самі все роблять, тоді дійсно до чого тут бог? Тоді нащо оті всі молитви та поклоніння йому, чим це він заслуговує на це?
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Тому що так влаштований цей світ. Треба з цим змиритися
Ні.
З таким категорично НЕ МОЖНА миритися.
Ніколи.
З таким категорично НЕ МОЖНА миритися.
Ніколи.
Ответ дляSova splushka
До чого?
Розуміти, що така людська природа, так тут все влаштовано. Якесь чистилище, де ми випробовуємось