a_____07• 12 ноября 2024

Термолегінси OYSHO

Привіт. Страшенно не люблю холод, натрапила на легінси в OYSHO, пише, що буде комфортно до -7 градусів. Чи хтось має такі? Або які можете порадити термолосіни/термолегінси від інших брендів?
Ann1380• 12 ноября 2024
в тик токе такие по 600 грн.
автор a_____07 • 12 ноября 2024
Ответ дляAnn1380
в тик токе такие по 600 грн.
Ви там купляли? Якщо так, і вони якісні, і ви не мерзнете, то дайте посилання
ups1• 12 ноября 2024
У меня оригинальный, 2 пары, по 50 евро покупала. Супер. Всю зиму гуляю в них с ребенком
автор a_____07 • 12 ноября 2024
Ответ дляups1
Дякую)
LatanUA• 12 ноября 2024
про OYSHO читала тут дуже гарні відгуки,але ще сама не мала досвіду. Є тоненьки термолосини з Uniqlo,але я їх не зрозуміла. Просто зручно,що тонки,щодо тепла не впевнена.
автор a_____07 • 12 ноября 2024
Ответ дляLatanUA
Дякую, значить треба брати
Лера+Тимур• 12 ноября 2024
Я тоже по отзывам из Советчицы в прошлом году купила. Очень классные. Покупала самые теплые. Сезон прошли хорошо, буду носить и в этом году. И хочу докупить подобные, но штанами, чуть расклешенными к низу.
автор a_____07 • 12 ноября 2024
Ответ дляЛера+Тимур
А вони тягнуться? Тканина типу
Ann1380• 12 ноября 2024
Ответ дляanzzem07
Не купляла, але утеплені. У мене дупа велика і зріст малий, я буду кумедна в тих лосінах. Ось інста тої дівчини, що в ті продає.https://www.instagram.com/sidoruk.shop?igsh=
Mamagovorila• 12 ноября 2024
Ответ дляЛера+Тимур
Катышки не появились? А то и такие отзывы попадались