Готова до другої• 07 ноября в 21:39
Якщо життя не вдалося?
Нормально після 30 переїхати в село і просто доживати своє життя? Завести хазяйство і тд
Всіх підсаджую• 07 ноября в 21:42
Після 30 життя не вдалося? Щось Ви не те говорите. Життя лише набирає обертів і змінитись може в будь яку хвилину.
Дівчина заглядєніє• 07 ноября в 21:42
госсподи. 30+ - а вже все, життя не вдалося. нормально знати, чого хочеш, свої справжні бажання і робити так, як хочеться.
КинДза• 07 ноября в 21:43
Ответ дляВсіх підсаджую
До 30))Люди чекнулись
Готова до другої
• 07 ноября в 21:43
Ответ дляВсіх підсаджую
У мене не набирає обертів, а навпаки
ВетерВполе• 07 ноября в 21:44
На западную Украину или в Житомирскую область, там лесов много есть села возле леса и магазин есть.
Готова до другої
• 07 ноября в 21:44
Ответ дляВмію заміряти найкраще
За кордон, поки приймають.
Нащо?
Прилипало• 07 ноября в 21:45
моя сестра в 33 года поставила на жизни точку. реально был очень крутой поворот. бездетность, развод и муж после ато - проооосто неадекватина. бежала тупо в тапках и долго боялась выйти из моей квартиры. СОбрала чемодан и свалила на Польшу, было это лет 6-7 тому назад. И сейчас у нее все просто офигенски хорошо, есть жилье, есть работа, пошла на права и хочет купить машину. Разговорный польский, само собой- все сама. Тоже говорила, что ’уже поздно’
Крию матом страшно• 07 ноября в 21:45
Ответ дляГотова до другої
У мене не набирає обертів, а навпаки
А жить за рахунок чого в селі будете? Корову заведете? Свиней?
Сонячний день• 07 ноября в 21:46
Ответ дляФуліганка
До чого тут вік? Мені за 50 село для мене як страшний сон.
Мені ще немає 50 і мені село,як рай на землі.
Готова до другої
• 07 ноября в 21:47
Ответ дляКрию матом страшно
Так кури, город, може якийсь ще підробіток знайду, буду вирощувати для продажу щось
Сонячний день• 07 ноября в 21:48
Ответ дляГотова до другої
Автор,якщо раніше ви цього ніколи не робили, не варто поспішати. Ви коли небудь працювали на землі?
Вмію заміряти найкраще• 07 ноября в 21:49
Ответ дляГотова до другої
Нащо?
Може там вдастья. Бо селюки вашого віку спочатку перебралися у великі міста, а потім переїхали в Європу, на все готове. В селах одні пенсіонери позалишалися.
Губи до вух• 07 ноября в 21:49
Меня тоже мысли про глубинку, частный дом, огород преследуют уже пару лет. Мне 37)
Сонячний день• 07 ноября в 21:51
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я містянка яка перебралась в село і я не пенсіонерка. Поруч подруга історія аналогічна.
Сонячний день• 07 ноября в 21:52
Ответ дляГуби до вух
Вас про глубінку, а мене вже тягне в гори. Вже просто села замало.
Вмію заміряти найкраще• 07 ноября в 21:53
Ответ дляСонячний день
Ви також завели город, свиней тощо, і все сама?
Плету корзинки• 07 ноября в 21:54
Була в селі нещодавно, на вулиці дві молоді родини з дітьми, половина хат пустих, або живуть самотні бабусі...молодість проходить даремно в такій обстановці.
Сонячний день• 07 ноября в 21:54
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На який вони мені потрібні? Навіть курей не маю. Планую в майбутньому десяток індиків. В мене є земля і я вирощую в кайф те що мені подобається.
Сонячний день• 07 ноября в 21:55
Ответ дляПлету корзинки
А недаремно, це як у автора зараз?
Плету корзинки• 07 ноября в 21:57
Ответ дляСонячний день
А недаремно, це як у автора зараз?
В місті життя кипить, в селі- завмирає, ти нічого не бачиш, нікого.
Губи до вух• 07 ноября в 21:57
Ответ дляСонячний день
И сколько вам лет?
Готова до другої
• 07 ноября в 21:58
Ответ дляПлету корзинки
Моя молодость уже и так пройшла
Готова до другої
• 07 ноября в 21:58
Ответ дляПлету корзинки
То у молодежи она кипит
Сонячний день• 07 ноября в 21:59
Ответ дляПлету корзинки
Для мене, місто мене виснажує і втомлює. В селі я відпочиваю, насолоджуюсь природою. Я працювала з людьми.І мені страшенно подобається, що я майже не бачу людей поруч. Всі люди різні.