Маю сечі• 12 ноября 2024
У скільки років ви народили первістка?
Вітаю
Підкажіть у скільки років ви народили первістка ?
Почекуха• 12 ноября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
22 и все женщины в роду так, не договаривались, так получается
У меня мама и бабушка тоже в одном молодом возрасте родили, а я после 40( Так что это совпадение просто.
Намазюкана нішою• 12 ноября 2024
В 28. При першому ж огляді мені гінеколог видала ’Ти що, раніше собі дитину натр..хати не змогла?’
І великими червоними літерами написала на карточці ’старородяща’
Анонім Секретар• 12 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Так, клеяли кольорові позначки на журнал вагітності. Наприклад жовтий кружечок, зелений трикутничок, червоний квадратик. У мене було два значки, старородяща та багатоплідна вагітність. Не пам´ятаю вже, що конкретно, бо було це більше 20 років назад.
Жесть..
Указка• 12 ноября 2024
25. А через 10 днів мені виповнилося 26.)
Мріяла народити першу дитину до 25 - практично вклалася.))
Чупа-чупс• 12 ноября 2024
У 24. Потім довго не наважувалась, зараз чекаємо на другу дитину і коли вона народиться буде вже 36