ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2024

Як збільшити шанси продати квартиру швидше?

Поділіться, будь ласка, досвідом що Ви робили щоб зацікавити покупця купити саме Вашу квартиру?
Квартира в передмісті Києва, 1к, новобудова, без ремонту. Не унікальна, таких на олх вистачає. І ціни хто скільки придумав.
Ніколи не продавала нерухомість. Оголошення виставила, але розумію, що роки чекати можна
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Автор , а де саме ? Бо я теж виставила свою 🤦‍♀️тільки ріелтора пишуть . Соф Борщ
Бровари

автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мені ніхто не пише
Наивная Хо• 12 ноября 2024
снижайте каждую неделю цену на 400 доларов
так и продадите черз пару месяцев
Наивная Хо• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я поставила середню. Подивилася що інші просять і визначила середню. Ну і мене вона влаштовує, нижче вважаю то даром віддати. 35 тис за 41 м.
а що за пригород?
ТихоЯ• 12 ноября 2024
ціна
ФруктЕщеТот• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дякую за Вашу думку. Розташування хороше. Єдиний великий мінус - це високий поверх. Він всі плюси в наш час закриває
Головне, щоб не самий верхній, бо то взагалі зараз не продасте або задарма ...
Пік Антна• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Наскільки високий? Ну й до того ж якщо буде мир, то й мінусів цього повреху вже не буде

автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні, не останній
ФруктЕщеТот• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ні, не останній
Це вже дуже добре.
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляНаивная Хо
а що за пригород?
Бровари. Розташування хороше. Саме місто (я там не живу) як на мене краще деяких районів Києва або інших містечок поблизу столиці
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Дякую всім, хто надав змістовні поради і поділився досвідом. Зробила деякі висновки
Пік Антна• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Якщо хочете продати швидко, доведеться таки знижувати ціну
Брюльтик• 12 ноября 2024
Виставляєте свою психологічну ціну, чекайте, якщо не дзвонять , знижуєтете , знижуєте , поки не куплять. Паралельно звикаєте до реальності цін
Госпожа_тамагочи• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
О, такой этаж и в полцены не купят.. Особенно в преддверии зимы, когда неизвестно что со светом будет
младокошкина• 12 ноября 2024
Я недавно была на просмотре , проводил риэлтор.
Говорил : светлая, большая, теплая, удобно то то и то то, здесь можно проставить то то и то то. Никакой навязчивости.
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ длямладокошкина
Та я б і план розташування меблів в архікаді зробила, якби купували. Планування хороше, трохи фантазії і буде дуже затишно і зручно. Ну і грошей купку на то все)
Inconvenient• 12 ноября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вам нужно знать цену, по которой продались квартиры в вашем жк, а не висят годами в объявлениях. Наверное, это риэлторы, которые активно продают вам смогут подсказать.
Захотят ли риелторы сказать правду? Вони ж можуть бути зацікавлені у зниженні ціни?
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
До речі, за них. Була думка звернутися. Але через те, що варіант такої квартири не єдиний на ринку, думаю це даремна справа. Ціну я й сама можу знизити. Що вони ще можуть запропонувати? Чи я не права?

Inconvenient• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Може вам не поспішати з продажем? Якщо буде заморозка війни, то ціни мають підвищитися.
Inconvenient• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Праві. Тим більше, що покупці на них дивляться як на зайву ланку.
автор ЯспАкойнаЯ • 12 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
Я на них так само дивлюся. Досвід негативний з ними, у питаннях оренди вони дармоїди. Кілька років тому точно такими були, а враження ще досі лишилися
ТихоЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ноу ноу ноу
Свезло так свезло• 12 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Автор, я ось шукаю собі в Києві, і вище 9го поверху не розглядаю взагалі, навіть по привабливій ціні
Удачная• 12 ноября 2024
Прибрати всі особисті речі. Додати запахів (зараз чудово буде щось тепле - типу кави з корицею). Свіжу гарячу випічку перед показом принесіть. Ще дуже класно хоумстейджинг працює. Гарні, світлі, яскраві фото. Обов´язково відеоекскурсія (допоможе уникнути ’нереальних покупців’). Таких квартир, як ваша, дійсно багато. Але, щоб продатись, ваша має бути кращою з-поміж усіх)
Пік Антна• 12 ноября 2024
Ответ дляУдачная
Це квартира від забудовника, там нічого нема, яка гаряча випічка?
Bor bor• 12 ноября 2024
Або знижувати ціну, або чекати кращіх часів, коли ваша бажана ціна буде ринковою. Бажано пробити реальні ціни угод у вашому будинку, щоб розуміти ринкову на сьогодні. Але це ріелтор потрібен. І комісію платить той, хто наймає його)
Удачная• 12 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Відмалювали її в 3D, сподіваюсь? З освітленням попрацювали? Задіяли хоча б примітивний таргет?
Як ви її продаєте загалом? Ну, стратегія яка?
Удачная• 12 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Вибачте, не побачила, що без ремонту)
Пік Антна• 12 ноября 2024
Ответ дляУдачная
Чого Ви мене питаєте? Це не моя квартира)))