Швидкоруч• Изменено 12 ноября 2024

Що треба перевірити перед купівлею квартири на вторинці і де?

Знайомого нотаріуса нема, житло не купувала раніше. Є квартира , яка сподобалась, але як її перевірити зазделегіть? Як дізнатись хто
зареєстрованний? Ріелтор яка продає цю квартиру каже, що тільки 1 людина. А коли показала квитанції, то там написано 2. Власник каже що то помилка комунального сервісу
мадам Везувий• 12 ноября 2024
Не нормально, не стоит и 200 рисковать.

Нехай щастить• 12 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Не готова, сьогодні була зустріч на квартирі з ріелтором дивились квітанції, після мали їхати до нього додому, дати завдаток( 200$) Я побачила що 2 людини і відмовилась, сказала треба час на перевірку. Бо мова йшла про 1 людину, його сина, що я потім його випишу. Допомогу вона не запропонувала, хоча має досвід. Це мені треба йти до любого нотаріуса і оплачувати перевірку . Чи це нормально все?
Вспомнила я тему Вашу.. А сынулька где?
мадам Везувий• 12 ноября 2024
А в каком городе, цена заниженная?
Рожки-да-ножки• 12 ноября 2024
Дізнайтеся про сусідів зверху, щоб не купили житло під ненормальним ,як ми. На жаль, це не одразу і видно. Такі люди можуть виглядати нормально. Дивіться, щоб мотлоху у під´їзді не було, бо це ознаки бидла.
автор Швидкоруч • 12 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Вспомнила я тему Вашу.. А сынулька где?
Не знаю, знаю що йому 23 роки і він там зареєстрований. А його батько( власник) каже що він там не зареєстрований. Була його померла бабуся, але вона по доках померла в 2010 і залишила йому спадок. Чому 2 людини не розумію. І взагалі багато питань і мало відповідей
Hench• 12 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Не может быть ошибки в квитанции,сразу после выписки/прописки данные поступают
Нєа, більшість коли купують квартиру навіть на себе не переоформлюють документи на комуналку і там числются старі мешканці.
Нехай щастить• 12 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Если все квитанции на двоих,значит оба прописаны.Как вы их выписывать будете?А без приключений нельзя квартиру купить?

автор Швидкоруч • 12 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Ріелтор не зацікавлена, мені показати справку з цнапу або з реєстру. Типу все на угоді або щоб я сама шукала нотаріуса і перевіряла. Могла би сама замовити перевірку і покупцям показувати. А комісію я їй повина платити
Нехай щастить• 12 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
А на хер она нужна тогда вообще?
Все буде• 12 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Нотаріуса можно і власнику на дом замовити
Царевна_несушка• 13 ноября 2024
Нотаріус може самостійно подивитися в базах, це називається Форма 13, але це не безкоштовно (тобто нотаріус не хоче сильно паритися, поки не зрозуміє що ви його клієнт на 100%). Знайдіть нормального нотаріуса і він вам все зробить.
Або власник сам може взяти довідку в ЦНАПі, називається Витяг з реєстру Територіальної громади про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні.
В платіжках часто плутанина, я б на неї взагалі не звертала увагу.
І поменьше слухайте некомпетентних людей, бо вже понаписували вам що квартира проблемна