Карма хамелеона• 12 ноября 2024
Я з´їла багато?
Приготувала в неділю оселедець під шубою. Невелику скляну посудину, їм його вже третій день, більше нічого не їла. Я багато з´їла за три дні?
Клептоманка• 12 ноября 2024
Ну поняття невелика скляна посудина дуже суб´єктивне. Я теж люблю оселедець під шубою, але ще щось би їла, точно.
Карма хамелеона
• 12 ноября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Невелика скляна посудина - це 1кг? 5кг? 7кг?
Десь така, не до верху звичайно
Жена миллионера• 12 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Темы все дурнее и дурнее
Так всё, пока основные страсти Трамп/ Харрис уляглись, новых методичек нет, поэтому пока так, маемо шо маемо
Сама не знаю• 12 ноября 2024
Вам нічим зайнятися, їжте далі мовчки або щось більш ’занятне’ пишіть, нудноооо. Ви хвастаєтесь, жалієтесь, що більше нічого їсти, чи це якась здача ’типу, скільки я з´їла калорій’ або коли здохне оселедець.
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Десь така, не до верху звичайно
Так доїли чи ще на завтра залишили?
іронічна антитеза• 13 ноября 2024
Оселедець не шкідливий для фігури,навпаки корисний,в ньому Омега-3 кислоти,і його багато не з´їси особо!Так що не хвилюйтесь,автор!