Творог для розжига• 12 ноября 2024
Як називається порода собак, як на фото
Творог для розжига
• 12 ноября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Мальтезе, там же підписано))
От взагалі нічого не тямлю в породах собак, навіть не чула про таку. Дякую
Бабка_в_кедах• 12 ноября 2024
Автор, якщо надумаєте брати не рекомендую
Очі течуть, б іла собака =аллегрік, треба часто до грумера (біля 1000 щомісяця), і догляд між грумінгом, важко підібрати корм бо їм постійно шось не так
Шлях до зірок• 12 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Це ті, що пісяють всюди?
Ой, та скоко там тех сцаклей, как кот наплакал, пусть себе писяют на здоровье.
Творог для розжига
• 12 ноября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я по котам, але донька дуже просить
Жертва интернета• 12 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Автору підходить.
Буде думати, що то котячі сльози
Там все розмивчато• 12 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
у меня бишон фризе
Бабка_в_кедах• 12 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Я по котам, але донька дуже просить
Тут вже була така жінка, що купила для дитини, а потім возмущалась чого не вигулює
Як грумер кажу, саме цю не беріть. Шось гладкошерстне краще, бо буде вся в ковтунах без належного догляду, а це не тільки про зовнішній вигляд, а про самопочуття, прояви агресії при вичісуванні.
Творог для розжига
• 12 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
у меня бишон фризе
Дуже красивий чи красива.
Але у темі хтось дуже злий, всім гадить купки, як собака)
Там все розмивчато• 12 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Дуже красивий чи красива.
я могу вам дать адрес нашего питомника, покупали в Тернополе, состоим в клубе Днепра. это Рафаэль мальчик
Творог для розжига
• 12 ноября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ні, я дуже відповідальна по життю, таке рішення якщо прийму, то все добре проаналізую. Тварина, не іграшка, не подарунок, я точно розумію це. Маємо улюблену кішку.
В моїй хаті моя правда• 12 ноября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
А що, як грумер, скажете про шпица?
Творог для розжига
• 12 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Рафаель красень.
За контакти буду вдячна.
Там все розмивчато• 12 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Рафаель красень.
За контакти буду вдячна.
(096) 301-47-73
Бабка_в_кедах• 12 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А що, як грумер, скажете про шпица?
Якщо вичісувати регулярно, купати якісною проф косметикою, не давати сушитися самостійно катаючись по коврам та диванам, а сушити феном досуха під гребінь, то все чудово 😁
ну і звісно регулярно ходити на грумінг. А не як деякі економлять і приходять раз на рік, а там не собака , а валяння з шерсті. Вичісуєш , собаці не приємно, вона стресує. А хозяйка тільки питає чого так довго 😡
Люблю кетчуп• 12 ноября 2024
А в мене дворняжка, з притулку, в якої немає шерсті))) це в неї волоссячко) ніколи не лізе , мені пощастило. Теж грумінг 1000грн, теж приколи з алергіями, бо це маленькі собачки і в них таке часто. Треба бути до цього готовими, тим паче з віком.
Бабка_в_кедах• 12 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Гарненька, видно що ви її любите і піклуєтесь
Люблю кетчуп• 12 ноября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Мене наші грумери сварять за кігті. Треба зводити підстригти, бо вдома вона не дається
Бабка_в_кедах• 12 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Якщо не стригти вчасно по перше проростають внутрішні судини далеко по друге довгі кігті міняють постав лап, а це тягне за собою проблеми аж до хребта
Там все розмивчато• 12 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Неземна краса
спасибо)) лохматый правда и не причесанный. У меня сеть еще красивее - Ксолоитцкуинтли порода, люблю редкие породы собак.
Люблю кетчуп• 12 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Знаю я эту породу) у подруги такая) я называю Египетский собака )
Там все розмивчато• 12 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
мексиканка ... да, у меня Лаура, она богиня!!!