ніколи такого не було• 12 ноября 2024
Як бути в такій ситуації, коли тобі
Подобається чоловік, спілкування, сек@... А його житло не подобається, якесь бабайське, похмуре, прокурене...Мені добре затишно в себе жити. А він наполягає, що б тільки в нього жили. Але без нього не можу. От така дилема. І як бути?
Oksania_mama• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Да, сказал , что у него одна радость в жизни, он так получает удовольствие, расслабляется, кайфует...
Пф, если он кайфует от курения, значит там явно неудовлетворенный с младенческих времен сосательный рефлекс. Сиську ему надо, кароч
Такой будет постоянно ждать от вас заботы как от мамки.
Когда человек именно получает кайф от сигареты, а не от сосания, то он в состоянии себя контролировать, в состоянии отложить и подождать удовольствие до смены обстановки на благоприятную и спокойную, он в состоянии выходить на балкон или во двор, а не ’ссать себе под ноги’, он спокойно может не курить даже несколько дней или вообще бросить. И только младенцы хотят сиську ’НЕМЕДЛЕННО, а то орать начну!’
Бросайте его))))
ЕлькиПальки• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Вобщем, вы в лучшем случае на втором месте для него, после курения) А он для вас?
Пасти Ла• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Нащо вам така людина, яка з задоволень має лише куріння.
І переїдете до нього - що далі? Я так розумію в нього грошей немає навіть базу закрити. Назва вам таке?
Леся Українка• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ні, не палю. І не палила ніколи. Інакше б мене це так не тригерило
может поищите другого?
Матраскин Брат• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Не хоче нічого змінювати, бо вважає, що це все в нього добре, обої прокурені, всі меблі старі. А на нове потрібно витрачатися.
то навіщо вам цей жлоб?
Чупа-чупс• 13 ноября 2024
Ответ дляБелочкой зови
ну так и скажите, не готова жить с курцом в квартире. мой муж тоже курил дома в туалете, как и его отец, в нашей квартире даже не пытался - я сказала, что это неприемлимо
Не приемлЕмо.
Вы разве не видите, что автор в их паре права слова и желаний не имеет. Но уже жить без него не может:(
Чупа-чупс• 13 ноября 2024
Ответ дляЖена миллионера
был когда-то подобный, сказала вполне категорично, или сам убирай у себя дома или вызывай клининг перед тем как я приеду, подумал, нашел клининг
Можно подумать, его уборка могла сравняться с клинингом?
Мерзкая сигаретная вонь и озонатором фиг ликвидируется ( когда клиниговая фирма приезжает с озонатором).
Чупа-чупс• 13 ноября 2024
Ответ дляOksania_mama
Схерали?
На ремонт своего ’потекшего чердака’.
Жена миллионера• 13 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
сигареты мне как раз пофиг были, сама курю
Нервогенератор• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Так, начеб то, навела порядки, наскільки він дозволив втрутиться в особистий простір. А всеодно холостяцька контура. 🥺А йому дуже подобаєтья
У меня с моим были прям гладиаторские бои по этому поводу. Сейчас просто молчит, со всем согласен, я делаю все, что хочу. Курить на улицу ходит. Балкона нет просто, 1й этаж. Я не курю, по-этому он почти сразу перестал курить в квартире. Пытался курить стики в открытое окно, я сказала нет, мне воняет.
курасаны• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Провітрювати марно. По-перше, там такі старі обої, що їх просто треба обідрати і поклеїти нові. А по-друге, він не перестане курити в домі, і в туалеті...
Боже где вы такого откопали?
Пустощі-веселощі• 13 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Копіть гроші на ремонт.
Вот так советы. У него из развлечений - курение, у нее - ремонты в чужих убитых хатах.
Зашла на 5минут• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Так в тому ж і справа, що не хочу в нього жити.
Зустрічатися він не хоче, бо хоче засинати і прокидатися в одному ліжку, разом снідати, а не гратися я у себе, він у себе
На яких правах ви будете в нього жити? І в якості кого
Ответ дляніколи такого не було
якущо хоче ’засинати та прокидатись’ - твердо стійне на своїй думці. Зараз він вас ’прогне’ і ви завжди будете погоджуватись, на те що не подобається.
А зараз- після сексу (або одразу як ком. час закінчиться) ніяких млинців, таксі і додому. Мені подобаєшься ти, але не твоя ’берлога’, в мене болить голова від диму та пилу тощо. Вас має не вистачати, щоб у нього була мотивація ЩОСЬ з житлом робити
Ні грама• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ми палимо, але в квартирі ні в якому разі. В підʼїзді також, не розумію такого, ну можна ж на вулицю вийти і нікому не заважати, є люди з астмою, алергією, та самому неприємно. Якщо десь в приміщенні такому постою, і потім речі воняють, я додому приходжу і одразу в прання кидаю.
У подруги батьки і дід курили в квартирі, вже 10 років в ній не палить ніхто а запах залишився…
Муркошечка• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
ну так робіть це 1-2 рази на тиждень, чи йому кожен день подавай?
ніколи такого не було
• 13 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Не тільки куріння, а ще смачно поїсти і спати, в обід або посеред дня - це закон!
Сирожено_пирожено• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Это ваша не первая тема?
Ну да,ему в комплект к удовольствиям не хватает поварихи на кухне и женщины в постели
Цвірінь• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А ви тоді навіщо, якщо одне задоволення - це табак?..
ніколи такого не було
• 13 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Ну, він закриває свою базову потребу це нормальне харчування і цигарки. Одяг для нього неважливий новий, все купує в секенді
Сирожено_пирожено• 13 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Лечение ,отдых,досуг?
Залізна пані• 13 ноября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Если любят друг друга?
ніколи такого не було
• 13 ноября 2024
Ответ длякурасаны
Боже где вы такого откопали?
Так, це звичайний чоловік серед нас таких більшість, що там його копати. А що Ви б теж такого хотіли?)) Чи то ви іронізуєте, а не цікавитесь...
ніколи такого не було
• 13 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
Кожного дня треба подавати. По три рази. Ввечорі обов´язково морозива тарілку!))
ніколи такого не було
• 13 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Лечение ,отдых,досуг?
Ну, він не хворіє і не напрягається, щоб відпочивати.