Соседушка• 13 ноября в 07:08
860 грн задерживают?
Сегодня 13, обычно 7 приходили. Это же не только у меня, верно? Спасибо за ответ, девочки
Без образів• 13 ноября в 09:24
Щойно телефонувала в соцзабез, сказали брак фінансування, ще не нараховують
Партизанка• 13 ноября в 09:26
Ответ дляЗолота орда
Народжувати треба раціонально, коли є на це кошти, а не розраховувати на ті копійки від держави
Ніхто не знає як життя поверне, все неможливо врахувати, я коли планувала вагітність не враховувала що чоловік потрапить в аварію і залишиться без роботи, що я потраплю на збереження і не зможу працювати,хоча достатню фін подушку зібрала але все пішло і теж чекала на 860 грн доки не вийшла на роботу через рік, а зараз взагалі війна
Гидроусилитель руля• 13 ноября в 09:40
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Ми вже в сраці. Проте, питання до вас залишається актуальним
Леді Душка• 13 ноября в 09:52
Ответ дляБлискавка
Наша страна, скорей всего уже банкрот. Просто ,людей не хотят пугать.
Не скорее всего, а уже давно, так все выплаты идут исключительно за счёт финансов зарубежных стран, это известный факт.
Наша взяла• 13 ноября в 09:52
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та то ще питання багата чи дуже багата 🤣
може й багата , але на наявніст мозку дуже і дуже бідна!
Пік Антна• 13 ноября в 10:19
Ответ дляНовопоштинская
Що вам дадуть ці 860 грн. Ну серйозно
Якщо ваш чоловік не в стані забезпечити вас елементарним, то навіщо народжувати було?
То ваша справа?
Україна понад усе!• 13 ноября в 10:26
Ответ дляротцвеники
По утрате кормильца тоже до сих пор нет
і у мене нема
КрестьянинДиор• 13 ноября в 10:51
Ответ дляКоренная киевлянка
Вообще не платят в Сомали.Если мы стремимся к их уровню жизни,то да-мы на правильном пути,и лучше не платить.Быстрее достигнем дна .
Может надо стремиться к стране, которой граждане будут доверять и с радостью платить налоги? Рыба давно сгнила с головы
Шопингмонстр• 13 ноября в 11:01
Ответ дляКайдашева дочка
Задержали всем выплаты!!!И да это хреновые колокола!!
эти чинуши бабло так выманивают из карманов байдена, бабло есть - оно в зарплатах госслужащих.
Жена_КотораяСтена• 13 ноября в 11:01
Ответ дляНовопоштинская
Що вам дадуть ці 860 грн. Ну серйозно
У меня дети уже подростки, простите, а что до сих пор 860 грн платят?? ??? Серьезно? У
Меня шок в шоке. Как? Как так то? Сколько уже лет прошло, сколько раз уже цены на памперсы поднимались в 3-4 раза наверное. Это просто позорище.
Булку Дай• 13 ноября в 11:03
Ответ дляШопингмонстр
так, але давно відпрацьований алгоритм перестав працювати
Жена_КотораяСтена• 13 ноября в 11:06
Ответ дляНовопоштинская
Якщо людина труситься за 860 гривнями, то так, це говорить само за себе.
Якщо ти розумів, що не має грошей на те, щоб забезпечити дитину мінімумом, навіщо народжувати?
Щоб що?
Не зарекайся.
пьЯНА• 13 ноября в 11:08
Ответ дляНовопоштинская
Так, потрібно народжувати і ростити дитину в бідності, чекаючи на 860
Ви свої виплати державі повертали?
Шопингмонстр• 13 ноября в 11:13
Ответ дляКоренная киевлянка
Які податки,половина в конверті отримує.А потім пищать-где наши выплаты?
вы хотите, чтобы рабы платили больше, а рабовладельцы крали больше ?
Шопингмонстр• 13 ноября в 11:18
вот где ваши 860:
Голова правління НАК ’Нафтогаз України’ Олексій Чернишов задекларував 21,37 млн гривень заробітної плати за 2023 рік.
сказочное_Бали• 13 ноября в 11:22
Ответ дляТриоая
Выплата на 3 ребенка тоже не пришла, раньше была 5 числа. Уже ездила узнавать, говорят всем нет финансирования, когда будет - неизвестно.
Кстати, мне тоже не пришли, а 860грн пришли. Днепр.обл.
Коренная киевлянка• 13 ноября в 11:55
Ответ дляШопингмонстр
Я хочу чтобы платили все,и не крал никто.
Olenka_bum• 13 ноября в 12:06
Ответ дляНовопоштинская
Щоб що?
Ви дійсно не розумієте ситуацію?
Тоді постараюся пояснити: затримка соціальних виплат, а також повне припинення свідчить про негативну ситуацію в сфері фінансування державою. Спочатку соціальні виплати (при народженні дитини, виплати інвалідам, виплати пенсій) потім виплати ЗП бюджетникам (вчителі, лікарі, робітники дит.садків), фінансування соц. проектів. А далі вимушені дії населення, які залишилися без коштів на існування: закриття дит садків, шкіл, лікарень, перекриття транспорту, відсутність нормальної логістики.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 ноября в 12:39
Ответ дляНовопоштинская
Що вам дадуть ці 860 грн. Ну серйозно
У 🧝 сьогодні перекладач зламався, чи що таке?
То ’чоловік не в стані’, то в сусідній темі питають ´як себе маєш?’🤣
Lux Aeterna• 13 ноября в 12:46
Ответ дляНовопоштинская
Щоб що?
Лично я за свои налоги с белой зарплаты, которые я плачу уже 18й год подряд, хочу иметь с государства обратную связь в виде этих 860 грн
Я плачу в месяц 11000 налогов. Прямых с зарплаты, не путать с ндсом в магазинах пл чекам. Всё, что имеет с этого моя семья, это пенсия мамы 2500. Ноль льгот, субсидий, пособий и пр
Поэтому я заинтересована и в 860 грн, и даже в меньших суммах
Это вопрос принципа, а не ’зачем рожать, если нет денег на ребенка’
Olenka_bum• 13 ноября в 13:04
Ответ дляНовопоштинская
Вже давно пора їх відмінити. От чесно
Тим паче в ситуації, коли в країні війна
Коли в країні вікна, то потрібне не останнє забирати у населення, а ’розкуркулить’ багатіїв, які сидять у корита та живляться за рахунок бюджетних коштів та ’інвестують в своє майбутнє’ крадучи бюджетні кошти.
Бо на війну списують мільярди, а доходить адресату мізер. Все інше осідає в карманах посередників в системі
Olenka_bum• 13 ноября в 13:09
Ответ дляКрестьянинДиор
Читала новость, что для выплаты «по 1000» потребуется 300 млрд грн
Простая математика говорит, что выплата будет 25 млн учителей по 12000 в год
Страна парадоксов, учителей больше чем населения
Даже если учесть налоги или не знаю что они там считают, все равно учителей столько нет
Ну так, вони вже себе та рідних включили в списки ’вчителів’. Так схема працююча - списали 300 млрд, а по факту заплатили менше різницю собі в карман