Жена брата Админа• 13 ноября 2024
Літній дитячий табір
Шукаю класний табір для дітей в Карпатах, може хтось був минулого року? Будь ласка, поділіться контактами)))
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
Вам присуджено приз ’місіс оптимістка’:)
Дякую. Так і є
Ламборджини• 13 ноября 2024
Все после классных лагерей приезжают с кучей болячек. Типа ротавирусная, и Коксаки или стрептодермии. За ваши же деньги
Сяду на шию, дорого!• 13 ноября 2024
А вы до или после Mukarnas Spa Resort 5* хотите? А то ребята активные ))
Ашотакоя• 13 ноября 2024
Forest camp в мигово .
Красного відношення до дітей і цікавішого табору - не знайти !
Питайте , все розповім , дочка була 5 разів там.
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ні, це не я у Mukarnas Spa Resort 5*.
Я не була ще за кордоном, дітей поки що не планую самих відпускати.
Я з Дніпра
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Син був влітку у таборі Бескид
Одночасно завезли дітей ВПО якась громадська організація, приїхав все ок.
Кофр для ноги• 13 ноября 2024
Дочка была в Вижнице, как лагерь назывался вылетело, таемниці чего-то там, очень довольна, и по фоткам что нам слали так реально супер, бассейны, программа, вожатые классные
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2024
Автор, мои дети любят Эдельвейс. Но он активный,там много подходов в горы итд
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
Forest camp в мигово .
У мене доньці 8 сину 11
Він був у таборі, а вона ще ні.
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
А что не так. Вон уже про Турцию узнают, за 7 месяцев)
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Син піде, а донька принцеса. Вона любить дивитись, як хтось ходить))))
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
Forest camp в мигово .
А як ви відвозили дитину?
Самостійно чи був якийсь організований збір
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Значит на самые высокие точки не пойдет, останется в лагере. Почитайте отзывы, я жила рядом с лагерем , ела там, отвозила группу детей. Мне все понравилось,кроме комнат. Там все скромно: койка,койка,шкаф но это один из лучших лагерей в Украине. Дисциплина и уважение к детям.
Ашотакоя• 13 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А як ви відвозили дитину?
Я - самостійно.
Але більшість дітей забирав, збирав автобус
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Супер))) дякую. Почитаю
НичеНипанимаю• 13 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Дякую. Так і є
строкаті єноти сподобалися, були на вишколі - він специфічний, але там є інші програми
Блиск думки• 13 ноября 2024
’Строкаті Єноти’, моя дитина чимало змін з ними , дуже любить цей табір. Походи в гори, сплави, ігри... Є інста, сайт, подивіться
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Супер))) дякую. Почитаю
Forest Camp мне тоже рекомендовали, мне не подходит, что нет связи с детьми.
’Связь с ребенком осуществляется через вожатого. Использование телефонов ограничено – с 21.15 до 22.00’
Коплю на груди• 13 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Едельвейс багато хто хвалить, треба зараніше брати путівки.
Моя була в Дружбі в Долині то сподобалося
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Туди просто можна купити путівку? Читаю на сайті:
Лікувально-оздоровчий комплекс “Дружба” – відомий дитячий заклад в Україні. Вперше він прийняв дітей 1985 року.
Відтоді тут оздоровилося понад 50 тисяч хлопчиків і дівчаток (в тому числі у 2023 році – 1849), батьки яких працюють у нафтовій, газовій і хімічній промисловості Івано-Франківщини та Львівщини, а також з Києва, Чорнобильської зони, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Луганської областей, які постраждали від воєнних дій російських загарбників у 2022 році та інших місць.
Коплю на груди• 13 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я бронювала по телефону, оплачувала вже по приїзду. Зручно що можна доїхати потягом +таксі 100 грн 10хв.
І не пертися поміж гори лише на авто.
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
І не пертися поміж гори лише на авто.
А яка вартість була?
В Едельвейс 15120 грн по ранньому бронюванню в березні. Далі, 16000 грн, по моєму
Коплю на груди• 13 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А яка вартість була?
Чесно вже не памятаю, адекватна і зміна 3 тижні. А не по 7-10 днів, як часто буває.
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ого, три тижні.
Я зустрічаю майже у всіх 10-12 днів
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
Дякую)))
Бодіпозітівна• 13 ноября 2024
Дочь была в этом году в Синевир Кемп. Со связью с детьми было неважно. Там мало того, что связь плохая, так еще и активностей у них полно было, просто некогда звонить родителям.
Медицинское обслуживание и качество питания отвратительные. Порции для 16-летних лбов очень маленькие. Выручили только мивина, взятая из дома и куча своих препаратов для лечения простуды, включая антибиотик.
Джонсонюк• 13 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
Моему ребенку там не очень понравилось.
Я уже молчу что там дети и курили в спальнях.
Жена брата Админа
• 13 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Моему ребенку там не очень понравилось.
Ого???!!!