Скромняшка• 13 ноября 2024
Чи купуєте ви техніку в невеликих магазинах?
Чи купуєте ви техніку в невідомих всім магазинах? Маю на увазі не в «Ало», «Комфі», «Фокстрот» і тд. Хочу придбати фотоапарат, знайшла на 10-12 тис дешевше ніж в вище перечислених магазинах. Сумніваюсь, ніби і гарантія є і все нове, запаковане, а от чому така різниця в ціні Поділіться досвідом
Скромняшка
• 13 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Можливо сірий товар
це дуже критично?
Шпондєр• 13 ноября 2024
Ні, бо там зазвичай дорожче і вибір малий. А щодо сірих - офіційні сервіси такий прилад не візьмуть ремонтувати по гарантії. Тобто за свої гроші треба буде.
пьЯНА• 13 ноября 2024
Один раз купила новий фен в магазині типу ’ Техніка із Берліна’, з Європи))))
Та розписано ж , маманєгорюй. І потужнє і бла бла. Ціна всього 1500 грн. Секономила типу. Короче кинула я те га.но в ящік, пішла знов бебіліс купила в комфі. Тепер навіть відомої марки не куплю ні на розетці, ні на якихсь сайтах невідомих.
ЯблокоРаздора• 13 ноября 2024
У вас очень большая разница получается. Я б не рисковала. А вообще я покупала в небольших магазинчиках. Но там и с гарантией все было ок, и отзывы о самих магазинчиках были нормальные.
Пез Году Неделя• 13 ноября 2024
Усялякі дешеві штуки можу й на алі замовити - звісно, з обачністю, дивлюся відгуки, фото від покупців. Ну прикладом - дорожній фен мені знадобився, подивилася у Фокстроті, сподобався один, цікавого кольору недорогого, відносно відомого та надійного бренду. Потім побачила такий самий на алі - не брендований, та дешевше майже вдвічі )
Замовила, абсолютно задоволена, він такий самий як у магазині.
А от з телефонами та іншим - не ризикую, бо це ж не 300 гривень
Пез Году Неделя• 13 ноября 2024
А різниці у багато тисяч - то дуже підозріло, авторе. Ну немає безкоштовного сиру без мишоловки, я й сама продавець, та без причин у такий демпінг не вдарилась би.
И.О. человека• 13 ноября 2024
Чоловік так купив ноутбук, нове і з пакуванням, а виявилося бв, скоріш за все ремонтоване бв видають за нове
Княгиня пітьми• 13 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
це дуже критично?
Яка гарантія у товару?
Є гарантія від виробника?
Чи тільки від продавця?
Є гарантія від виробника?
Чи тільки від продавця?
дякую аж підскакую• 13 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
це дуже критично?
Не критично, но официалы по гарантии не будут его обслуживать
Только за свои деньги.
Триндю-бриндю• 13 ноября 2024
Ну если готовы не рассчитывать на гарантию,то почему нет
Я, к примеру , покупала телек в комфи, он перестал ловить вай фай, сначала меня убеждали,что у меня кривые ручонки и я не способна настроить сеть и тд, потом,что проблемы в роутере и прочая лабуда,но когда я привезла его в магазин и сотрудник не смог подключиться, то телек забрали на ремонт. Как оказалось ремонту он не подлежит и мне вернули полную сумму покупки, потому что официальная гарантия * кстати обычная, бесплатная
Впораюсь зі всим• 13 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
це дуже критично?
Не думаю. Все, що треба купую в секонді. Мене знають, і проблем з технікою не було.
...фотоапарат.. Я б купила за кордоном. Чому? Там не надурюють (частіше).
Впораюсь зі всим• 13 ноября 2024
Ответ дляИ.О. человека
Не працює?
Це нормально за кордоном - офіційно. Пишуть, що відновлений. Причина: не сподобався покупцю, або щось відлетіло. По вигляду - новий.
Впораюсь зі всим• 13 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Телефони...Справа теж мутно...Знаю як постачають і що. Нічого поганого. Такі люди не втрачають час, сидячи тут.
ДаЗдраПерма• 13 ноября 2024
Різниця в ціні надто велика, я б не ризикувала на дорогому товарі. Одна справа купити штопор за 50 замість 100, і зламати його при першому використанні, і зовсім інше вкластись у дорогу техніку і отримати брак або дешеву копію без можливості повернути гроші.
Впораюсь зі всим• 13 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Було якось. Вийшла на контакт з виробником. Гроші мені не потрібні були. Вислали заміну.
ДаЗдраПерма• 13 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Все одно не ризикувала б. Це час і додаткова витрата грошей. Але це моя особиста думка, я не нав´язую, просто відповіла на питання автора.
Творог для розжига• 13 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
це дуже критично?
А це як повезе , гарантій немає нормальних , я купую лише білу техніку , бо шкода заплатити і потім втратити гроші, краще одразу трошки переплатити і бути впевненим , що у разі чого є гарантія і товар нормальний .
Котики-муркотики• 13 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Зависит от конкретных брендов. Кроме того, официальные сервисы - это не сервисы, созданные производителями, а те, с которыми договор заключен. Такой же договор может быть у любого магазина. Моей маме ноунейм тостер с рынка по гарантии ремонтировали в той же конторе, где Самсунги с Аристонами ремонтируют.