Сяду на шию, дорого!• 13 ноября 2024

У кого нет оргазма

Секс с мужем. Оргазма нет. Максимум приятно. Что делать? Может сдать какие гормоны? До беременности было ок. После - 1 раз ок. В остальное время хрень полная. Изменять пока не хочу, но уже задумываюсь((
З понеділка на дієті• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Не знаю ничего об этом. Но у меня сейчас коллега активно подкатывает, я держусь из последних сил. Так он если заденет меня специально но как бы невзначай, у меня ноги подкашиваются. Думаю, что с ним все ок было бы. Но хотелось бы с мужем все таки исправить эту поломку)
Правильно думаєте. Буває. Справа тільки у етичності вирішення питання. З чоловіком вже навряд щось вийде.
А для вашого чоловіка, відсутність у вас оргазмів є проблемою?

Значит надо• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А если так. Мои мозги заняты другим короткое время. А оргазма нет уже лет 10.
Тобто 10 років ви робили вигляд що у вас із сексом все добре.
Імітували оргазм ??
І чоловік відповідно думав, що все ок...
І нічого не обговорювалося, не вирішувалося.

А тепер коли з´явився на горизонті той від кого ноги підкошуються ви раптом згадали яка ви нещасна і що чоловік вас незадовільняє. І що кращий спосіб вирішення проблеми це роги йому наставити.

А 10 років чого ви чекали?
Що само якось розсмокчеться?
автор Сяду на шию, дорого! • 13 ноября 2024
Ответ дляЗначит надо
Імітували оргазм ??

А 10 років чого ви чекали?
Що само якось розсмокчеться?
Нічого я не імітувала. З чого ви взяли? Написано в старті що я хочу вирішити це з чоловіком. А якщо не вірішу то так, буду шукати іншого. Що в тому дивного? Раніше я була зайнята. Секс без оргазму мене перестав влаштовувати.
Значит надо• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я не стверджувала, я запитала чи імітували?
Бо чоловік здається думає що у вас всі ці 10 років чудовий секс.

Якщо не секрет то чим таким важливим ви були зайняті, щоб не зрозуміти, що секс поганий і треба це вирішувати?
Тоді, а не зараз.

А варіант відпустити чоловіка і не наставляти йому роги ви не розглядаєте взагалі?
Ответ дляЗначит надо

Тоді, а не зараз.

Не прикалуйтесь, все було зрозуміло, я нічого не імітую.
Були травматичні перші роди. За ними другі. Після других поховала обох батьків, потім війна. Так достатньо?
Я не розглядаю секс з іншим як панацею. Але як варіант щоб бути впевненою що зі мною все ок. С початку хочу спробувати налагодити то з чоловіком.
Значит надо• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
’Не прикалуйтесь, все було зрозуміло, я нічого не імітую.’

Тобто чоловік знав що ви не відчували оргазм?
Ответ дляЗначит надо

Так

ХаДиДиШь• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
З вами все ок, ви не хочете свого чоловіка, невже ви самі цього не відчуваєте і не розумієте.
І справа не в ньому, а в вас. Тому що якби ви його хотіли, то дали б йому зрозуміти, що і як треба робити, щоб вам було добре. Але коли людина більше ’не заводить’, то пофіг, що він робить, все одно це не збуджує.
Але ще раз скажу - справа у вас і ваших почуттях. Їх більше немає. Так буває.

І ще один важливий момент. Щоб отримувати оргазм, жінка сама має знати, що їй подобається і як. Це зазвичай, звісно бувають виключення, коли все само собою виходить
Значит надо• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так
В такому випадку я взагалі не бачу необхідності щось налагоджувати з чоловіком.
Егоїстичний козел який знав, що вам не ’ок’ з ним в сексі і нічого не намагався змінити, лише їбав вас для свого задоволення, заслуговує бути рогоносцем.
Дуболом• 13 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
И что делать?
Не знаю, мне так нормально. Маткой не дышу 😅
ФФФФристайла• 14 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Хочу з чоловіком. Але який купити?
У satisfyer є великий вибір