СирОжино пирОжино• 13 ноября 2024
Платне зберігання на укр пошті
Хто знає скільки коштує та скільки днів може зберігатися посилка на Укр пошті?
Незламна Україна• 13 ноября 2024
Я 20 грн заплатила за 4 или 5 дней, они не удосужились сообщить о доставленной посылке на отделение еще и деньги содрали. 😡
Залізний занавіс• 13 ноября 2024
Безкоштовно відправлення може лежати в поштовому відділенні до 5 робочих днів. Після цього за зберігання доведеться заплатити згідно з чинними тарифами Укрпошти (день видачі не враховується). Зберігання відправлення понад 5 робочих днів (за кожну добу) коштує 10 грн/доба, але не більше ніж 50 грн.
Залізний занавіс• 13 ноября 2024
нові умови з : 24 июл. 2024 г. — Зберігання відправлення понад 5 робочих днів (за кожну добу, не рахуючи дня прибуття) коштує 10 грн на добу, але не більше 50 грн
СирОжино пирОжино
• 13 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Доба 10 грн, максимальна ціна 50 грн тобто платне зберігання ще 5 діб?
Залізний занавіс• 13 ноября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це означає, що якщо ваше відправлення зберігається більше ніж 5 робочих днів (без вашого забрання), то за кожен додатковий день буде нараховуватися плата в розмірі 10 грн. Але максимальна сума, яку можуть стягнути за зберігання, становить 50 грн. Тобто, якщо посилка перебуває на зберіганні понад 5 робочих днів, вам потрібно буде заплатити:
10 грн за кожну добу після 5-го дня зберігання,
але не більше 50 грн загалом.
Наприклад:
Якщо посилка зберігається 7 днів, то ви заплатите 20 грн (10 грн × 2 дні).
Якщо вона зберігається 10 днів і більше, то максимальна плата все одно залишиться 50 грн, навіть якщо фактично сума перевищує цю межу.
але не більше 50 грн загалом.
Наприклад:
СирОжино пирОжино
• 13 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
але не більше 50 грн загалом.
Наприклад:
але не більше 50 грн загалом.
Наприклад:
Дякую
А термін максимальний зберігання, до того як повернуть відправнику, скільки?
Залізний занавіс• 13 ноября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую
30 діб, якщо в умовах відправника не вказано інше. Наприклад, відправник при відправці вказав - при неотриманні повернути ...... числа