Леся Українка• 14 ноября в 09:08
Як ви викидаєте речі?
Я наприклад не можу викинути бабусину вазу, рюмки, які роками стоять. Бо якщо будемо щось святкувати вдома, пригодяться. Як правильно підійти до прибирання?
Пургену мне• 14 ноября в 09:10
Я можу викинути що завгодно, вчора мішок мотлоха винесла. Завтра буде мінімум ще два. Я зараз зацікавилася організацією простору, то в мене постійно щось вилітає
котопёс• 14 ноября в 09:13
Несколько бабушкиных вещей я оставила как память, мне приятно их видеть и вспоминать о ней.
А хлама у нас нет, я его не покупаю, откуда взяться? Старую одежду и сломанную технику спокойно выкидываю и покупаю новые.
ИМХОля• 14 ноября в 09:12
Раз в три місяці розчищую простір, в пакет склала, винесла до смітника. Є декілька речей та фото, які мені дуже дорогі, їх не чіпаю.
Вкуси мене• 14 ноября в 09:13
ну якщо ви цим користуєтесь, навіщо це викидати?
якщо щось мені не потрібно, але воно нормальне, працююче, носибельне і т.п. я просто віддаю безкоштовно на олх, самовивозом) Те що більш цінне, продаю. Викидаю вже те, що не можна використати, продати, або віддати.
Гл. Амурная• 14 ноября в 09:14
Живу так как мне удобно. Хочу ковер - стелю ковер, хочу статуэтку - ставлю статуэтку. Передумала, надоело, поменялись взгляды - отдала, выбросила и забыла.
Леся Українка
• 14 ноября в 09:19
Ответ длякотопёс
Я зазвичай легко викидаю те, що купила сама. А те, що звідкись дісталось важко
Слава Українi• 14 ноября в 09:22
Мне тоже сложно выбросить что-то. Какой-то дибильный затык, что вот когда-то понадобиться может.
В итого хрен что понадобилось, но стоит. Место занимает. Визуальный шум создаёт. Решила расхламляться. А сейчас ещё и переехали, то решила не волочь всякий мотлох в новую квартиру, хоть она и больше.
Много одежды раздала. Много чего просто вынесла, может кому-то это пригодится.
Не пользуюсь - отдай.
Голова колгоспу• 14 ноября в 09:25
Ответ дляПургену мне
Фотографии тоже можете в фотоальбомах ?
Ms. Iphone• 14 ноября в 09:35
Не обов´ящково викидати. Просто порахуйте в балах що більше, задоволення від тих рюмок раз в рік чи щодня використовувати цю площу по-іншому. Якщо рюмки перемогли, то упакувати їх в коробки і засунути на антресолі, а на вільне місце щось інше поставити.
Клин_Кляйн• 14 ноября в 09:37
Якщо це єдиний набір рюмок то я б не викидала теж ) якщо у Вас цих наборів кілька то обирала по принципу «що більше довподоби».
Так само з іншими речами.
Магиня• 14 ноября в 09:40
Ответ длякотопёс
Зроблено у 80-х• 14 ноября в 09:47
Ответ дляЛеся Українка
Для чого викидати бабусину вазу??
Вона що, бита?
Най хоч раз• 14 ноября в 10:06
Ответ дляГолова колгоспу
Фотографии тоже можете в фотоальбомах ?
Я можу викинути фото, на яких якісь люди, яких я не знаю. Якісь троюрідні бабусі чи хтось ще.
ПотеряласЯ Я...• 14 ноября в 10:21
Весь хлам это мужа вещи. Они хранятся в межэтажной кладовке. Одним выстрелом двух зайцев.
Ангелок з ріжками• 14 ноября в 10:47
Ответ дляЗроблено у 80-х
Для чого викидати бабусину вазу??
Вона що, бита?
Теж не розумію навіщо. В мене теж є, ваза і скатертина. Вазою постійно користуюся. Скатертиною зараз ні. Викидати не хочу.
Перловая Кашка• 14 ноября в 12:00
А з якою метою збираєтеся викидати?
Забагато хламу, морально застаріла чи просто тому, що вона бабусина?
Я не знаю як правильно підійти до прибирання, але із свого досвіду скажу, що я з юності з батьками і бабусею сперечалася і намагалася їх ’розхламити’, а з віком захламилася сама.
Я умовно мріяла, як колись викину усі оці вази, сервізи, кришталь, але за життя бабуся цього зробити не дозволила.
Зараз вона померла в 92, мені вже 38.
І дивно, бо мені перехотілося викидати цей милий посуд і речі. Навіть почали подобатися милі квіточки на тарілках і кришталеві стакани (в ікеа схожі для віски продавали).
Тобто поступово перенаситилася модним колись люмінарком і веселими китайськими чашками і зрозуміла, що насправді це вони хлам, а бабусин посуд впринципі куди якісніший. Звичайно, я не про якісь простенькі надщерблені тарілки.
І так, хто може собі дозволити сучасну якісну порцеляну, яка в рази дорожча люмінарку, то бабусин посуд можна викидати.
Але де ж межа між хламом і якісними речима, якщо бабусина скатертина і посуд все ж більше для пам´яті стоїть, а користуюся таки люмінарком.
Зараз вона померла в 92, мені вже 38.
Леся Українка
• 14 ноября в 12:33
Ответ дляПерловая Кашка
А з якою метою збираєтеся викидати?
Зараз вона померла в 92, мені вже 38.
Я постійно щось викидаю, але вдома багато речей, якими не користуюсь. Хочу викинути і не можу
Перловая Кашка• 14 ноября в 13:05
Ответ дляЛеся Українка
Подумайте чому саме келихи і вазу хочеться викинути.
Ми ж не викидаємо щоразу штучну ялинку і новорічні прикраси, а зберігаємо з року в рік.
І загалом багато речей, які рідко використовуємо (наприклад хтось раз в рік набір для пікніка використовує, в когось купальник без діла лежить).
Тобто з одного боку дивно, наприклад, викидати єдину вазу чи келихи.
Якщо це річ в єдиному екземплярі, але вас влаштує поставити букет в звичайну банку чи запропонувати гостям одноразові келихи, то все ок - викидайте/віддавайте/продавайте.
Але якщо ваза чи келихи впринципі потрібні, а бабусині не подобаються, то просто купіть свої улюблені, бабксині викиньте.
Речі повинні тішити. Не обов´язково зберігати не потрібні речі тільки тому, що вони бабусині.
Але й викидати потрібні речі тільки тому, що вони бабусині і ’потрібно’ щось викидати теж не варто.