Підскажіть будь ласка толкового невролога, який може надати консультацію онлайн або оффлайн
У чоловіка ЧМТ внаслідок поранення у голову, стоїть пластина
Всі неврологи до яких звертались виключно нога спина займаються
Несу добро людям• 14 ноября 2024
Если в Днепре, то Вихрова - хороший специалист, она принимала на мечникова и в частной клинике (так и называется Клиника, переулок Южный).
Ответ дляНесу добро людям
Дякую!
Ответ дляvityska.d
Є лікар епілептолог, Київ
Можливо зорієнтуєте, де приймає та прізвище?