Королева ганделику• 14 ноября 2024
Скільки заробляєте Ви і Ваш чоловік
Дівчата, заспокойте мене, що не я одна така...молода сім´я (29років обом) без дітей. Заробляємо з чоловіком ( не на війні за станом здоров´я) по 18 тис в офісі. Додатково особо нічого не виходить через повну зайнятість....надивлюсь які всі мільйонери і думаю що ми щось не так робимо
Молода і нерозважлива• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
В якій сфері працюєте?
Силові органи
Леди Г• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ні, житло своє, Мукачево Закарпатська обл
Ну то що вам порівнювати . У столиці більші зарплати набагато
spart-5037• 14 ноября 2024
Господи, автор, все у вас круто )
Тут вообще без жилья и без работы остался фиг знает во сколько лет. И не одного. И будущее очень туманно.
А вы в безопасном регионе и все у вас стабильно.
Найдёте лучше работу и все будет отлично
Ответ дляКоролева ганделику
Чим займаєтесь?
а якщо ви дізнаєтесь чим люди займаються,які більше заробляють - ви думаєте ви по хлопку долонь зможете так само мати?
важливо ж досвід, знання, кваліфікація, і місто також має немалу роль. наприклад в великому місті і в маленькому навіть на однакових посадах будуть різні зарплатні - ви ж не будете змінювати місто проживання скоріш за все...
НуКаНаКа• 14 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У вас много сейчас пациентов?
Да, плотная, почти месяц. Мы небольшой провинциальный город, многие специалисты выехали, мы при фронте.
ЖенаАйтишнеГа• 14 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Ясно. Я в Киеве. Сегодня сижу дома, записи нет. Но клиника бизнес класса.
НуКаНаКа• 14 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Какой средний чек?
ЖенаАйтишнеГа• 14 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Какой средний чек?
У меня детство. Анестезия, коффердам, ампутация и 2 пломбы 5500-6000 грн.
Я_канеша_извиняюсь• 14 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Зарабатывала 100 тыс дома. Но теперь вот изменения в политике компании,понизили ЗП и ищу другую работу. Наверное на 80 найду.
Ну да порнуху узаконили, теперь прийдется вам налог платить, со 100к - это 20к, тобишь будет теперь у вас 80к.
НуКаНаКа• 14 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ох, дорого. У нас терапия это ок. 2300-2900
Телепузик• 14 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
скільки досвіду роботи у чоловіка? яке місто? для аналітика в Києві принаймні можна більше
аналітик бізнес процесів, досвід гарний, анг мову не знає, Дніпро
Я супер-пупер• 14 ноября 2024
Якась безробітня всім автопортрети свої фіолетові залишає)))))
В кого тако було• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Для вашего региона это еще нормальные зарплаты. Понятно, что немного, но еще далеко не худший вариант. Для Киева это, конечно, мало. Так что, по меркам Украины у вас все нормально.
ЖенаАйтишнеГа• 14 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Наверное нужно идти в клиники проще. Но я ходила на собеседование. Опять эти девиты, ватки... я уже отвыкла так делать.
Королева ганделику
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Чоловік 60 + часом підробляє, я раніше 40 + часом були фриланси, але набридло. Звільнилася, шукаю роботу, щоб без фрилансів вийти на ті самі 65.
Але ми старші, можливо, вже інша кваліфікація. Є дитина, є житло, але хочемо змінити чи докупити ще, тому поточні зп сльози.
У 29 я мала 1.5 дол.на одній роботі без перепрацювань. Клята війна зарізала зп
1.5 дол - це яка робота у вас була. Може мені змінити чи що?
НуКаНаКа• 14 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Мы прайс подогнали под финансовые возможности пациентов. Запорож. обл
Королева ганделику
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Не скажу, вдруг вы из налоговой
Ахаха🤣
Ответ дляТелепузик
не думали про переїзд в Київ в майбутньому? наскільки знаю в Дніпрі не дуже спокійно всеодно. хоча якщо житло своє - то стрьомно зриватися.
я також не знаю англ, також в аналітиці - у мене в декілька разів більше... у деяких помічників також більше(але вже не в декілька разів). при тому що досвіду у них по півтора роки лише, і це їх перша робота, але дуже амбіційні і активні.
аналітика хорошого зараз складно знайти, простіше виховати(
Королева ганделику
• 14 ноября 2024
Ответ дляРадість моя
Муж 5 , я всегда по разному могу 2 могу 4 . Работаем онлайн
Ви ІТ шники?
Королева ганделику
• 14 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Чоловік зазвичай 10000, я 12-15000. Буває 20000. В чоловіка в середньому найбільше 12000🥹
Ким працюєте?
Королева ганделику
• 14 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
38 лет. Муж 3200, я 1700.
В 28 зарабатывали по 1000
Люди, кто вы? Где искать что то лучше?
Ашолюдискажуть• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ким працюєте?
Менеджер з продажу, тканини
Радість моя• 14 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ви ІТ шники?
Муж да, я на тик ток зарабатываю
ЖенаАйтишнеГа• 14 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я иногда выхожу на аренду. Но ассистенту плачу 200 грн час и за аренду. Тоже 3 копейки не поставишь.
Горня капучіно• 14 ноября 2024
Поки ви молоді, енергійні та ще не маєте дітей - змінюйте професію та підвищуйте рівень життя. Бо з віком це ставатиме все важче.
У вашому віці мій чоловік заробляв мінімалку, я трохи більше мінімалки плюс декретні. Це було майже 15 років тому. Ми давно розлучились. Він так і має мінімалку, а я змінила професію (була вчитель, стала бізнес-аналітик) та маю 70-80 тисяч, залежно від компанії, в якій працюю.
Не гайте час. Робіть щось. Ви ще можете.