Анонім Перший• 14 ноября 2024

8 місяць, сил нема. Чи стане легше після пологів?

Дуже швидко втомлююся, сидіти важко, перевернутись в ліжку дуже важко. По сходам піднімусь, задишка така ніби на Говерлу вилізла. Чи стає легше фізично після пологів? Чи безсонні ночі продовжують такий стан? Боюся, що вже ніколи не буду почуватись бадьоро(
ХаДиДиШь• 14 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Легше буде після 4 років і до школи, а там вже після 22.
Є приказка : Малі діти, малі клопоти-великі діти, великі клопоти
Тюрюнь_Тюнь• 14 ноября 2024
Ответ дляmanu1
Легче будет, когда ребенок уедет учится заграницу 😅
Та не просто поїде, а вивчиться і почне жити за власний рахунок )

Автор, діти - це радість і складність одночасно, як тут писали, материнська біполярка легко вже не буде ніколи, але і скучно не буде, у вас прекрасний період зараз, навіть, якщо щось десь тягне і заважає швидко ходити, насолоджуйтесь цим часом
Заела_пластинка• 14 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
У мене нічого ніколи не текло, купувала вкладки,бо начиталася кошмарів про гв,але так і не користувалася. Де це курять всередині кафе і ресторанів? Мій на прогулянках у возику гарно спав, гуляемо,потім можемо на каву зайти або до ресторану з друзями або чоловіком.
Курят возле входа, если сидеть неподалеку, очень даже чувствуется. Я сразу после роддома готова была курящих газетой гонять
У нас самый классный отпуск был в Альпах, когда малому было 4 месяца, уже и ГВ наладилось, и он спал все ещё большую часть суток
автор Анонім Перший • 14 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Автор, ви там живі,? бо хотіли підтримки, а тут вам правдоньки накидали, що то ще квіточки))
Та все ок)) налаштовуюсь на те, що безтурботне життя закінчується. Можливо буду рада, що знову зможу спати на животі
Тишком нишком• 14 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Нєа. Бо маю 18 річного. Гуляє до 3 ночі. Не чудить, просто гуляє, але самі розумієте, що сну немає, або як засну, то коли приходить додому, сон перебивається і до ранку не сплю
Тому я мрію, аби мої після 18 не жили зі мною, менше буду бачити, спокійніше буду спати. Але дійсно проблеми малюків в порівнянні з проблемами з підлітками то взагалі дитячі забавки. Головний треш попереду
CuteMay• 14 ноября 2024
Оба раза месяца с 8го чувствовала быструю утомляемость. Плохо спала. Одышка. Тяжело было (конец второй беременности припал на август-сентябрь). Хотела быстрее родить. Все пройдет. Спите, автор. Мноооого спите 😀😀
ПП-шница• 14 ноября 2024
Последний месяц очень тяжело мне было со спиной,да и неудобно было,первые полгода было очень тяжело,сын был очень беспокойный,не спал где-то до 6 месяцев,а потом стало полегче
Нічний дожор• 14 ноября 2024
Отдыхайте максимально, подготовьте все. Потом будет не до этого. Привлекайте помощь со стороны.
Вапщета• 14 ноября 2024
Вы как мой муж))) У меня беременность была сложная, часть времени пролежала в больнице. Он все ждал ’Ну вот ты родишь, и станет полегче’)

В итоге стало легче, прям как выше пишут - лет после 3-4, и где-то до школы. Ну и в сравнении не с беременностью, а с периодом после нее.
А потом снова стало потихоньку труднее - с пиком в подростковом возрасте. Сейчас, кажется, идет снова на спад, но я боюсь даже радоваться пока.

И я очень надеюсь, что оно все того стоило, и мой ребенок, когда совсем уж вырастет, сумеет прожить счастливую жизнь.
муха в кедах• 14 ноября 2024
Ахахахха, легче теперь станет через 20 лет, когда ребёнок вырастет)
Пупс• 14 ноября 2024
Коли стане легше

Народила. Сіськи болять і підпирають бороду. Вагіна схожа на воронку від вибуху. Дитя постійно кричить, їсть, і сере. Ти – та що спала сумарно дві години за останню добу, запитуєш у подруги:

– Коли буде легше?
– Скоро буде легше – багатообіцяюче відповідає вона.

Коліки. Дитина віщить, як корінь Мандрагори, зригує аж на стелю і пердить, як твій дядько Борис, якого через це всі родичі цураються. Ти – та, що приймала душ, кажись, позавчора, запитуєш подругу:
– Коли буде легше?
– Скоро буде легше. – переконує вона.
Лізуть зуби. Мале марудить, поносить і температурить, чухаючи десна твоїми стражденними сосками, які, доречі, розтягнулись так, що їх можна зав’язати за шиєю. Ти – та, що навчилась закручувать гулю на голові взглядом, запитуєш подругу:
– Коли буде легше?
– Скоро буде легше. – бадьоро відповідає вона.
Поповзли. Мале з дивана вниз головою, а ти – та, що ледь притомна, по стінці кімнати, побачивши це феєричне падіння свого пуп’янка, якого, доречі, лишила на чоловіка. Перша гуля на лобі. Перше «Йобтвоюмать, Сірожа! Як ти так за ним дивився?». Перший махєровий халат, подарований чоловіком, щоб іскупить провину.
– Коли там, кажеш, легше буде? – знову запитуєш ти подругу.
– Скоро! – відрізала та.
Перші кроки. За останній тиждень мале розбило губу, забило сраку, здерло носа, облизало батарею, витерло кози об кота і нажерлось землі з вазона. Ти – та, що не розгинає спину, бо страхує спиногриза на поворотах, питаєш подругу:
– Легше то буде? Коли?
– Скоро буде. Скоро. – запевнила вона.

Садочок. Адаптація. Два дні ходите, тиждень вдома. Твоє дитя вкусило Міланку. Її мама прийшла сваритись. Твоє дитя вкусило і її. Соплі, воші, загублені рукавиці, подєлкі з гімна і палок. Ти – та, що послала маму Міланки нахєр, запитуєш подругу:
– Ну коли?
– Скоро буде легше! – обіцяє та.
Школа, початкові класи. Дитина принесла додому першу двійку, синяка під оком і слово «бл@дь». Виясняєш, хто ж навчив твого ангелика такому неподобству. Розумієш, що ти і навчила, коли, не зумівши розв’язать задачку для 2-го класу, носилась по кухні, патрошачи ту книжку, з дикими криками «Оце то, блядь, шкільна програма! Бідні діти!». Ти – та, що розмальовує контурні карти замість дитини о 23:00, запитуєш подругу:
– Скажи, ну коли ж те «легше»?
– Скоро. Скоро буде легше – підбадьорила вона.
Старші класи. Перехідний вік. Дитя огризається, бахкає дверима, давить прищі, завело стрьомну чолку… Її цей бравий тінейджер не забуває помазати гелем, а от мазнуть дезодорантом під руками забуває, тому пахне козлом і жувачкою. А ще жере, як три комбайнера, слухає музику, від якої, ти переконана, здох ваш попугай і називає тебе «бро». Ти – та, що знайшла в його кишені папіроси, дала за це рясних пиздяк, а потім сама ж одненьку на балкончику і викурила, щоб успокоїть нєрви, питаєш подругу:

Легше буде? Нє? Коли?
– Скоро, скоро. Точно тобі кажу. – щиро обіцяє та.
Інститут. Дитя веде активне сексуальне життя, в перервах між цим, дуже посередньо, здаючи/перездаючи сесію. Ти – та, що найбільше переживає за дві речі: щоб воно не забувало презерватива напруть і щоб воно, паразіт, всі лоточки з гуртожитку попривозило, запитуєш подругу:
– Ой, ну коли вже легше? Сил нема…
– Скоро буде легше. – вкотре обіцяє та.
Весілля. Дитя надумало женитись. Краще б у нього знов зуби різались. Невістка мало того, що з татуіровкой, то ще й медитаціями займається. Ти попросила, щоб вона почистила картоплі в суп, а вона почистила тобі чакри, розважила віртуозним биттям в бубна і порадила вам з чоловіком спробувать тантричний секс. Ти – та, що забула поставити суп в холодильник, бо пів ночі гуглила, шо воно таке той «тантричний секс», питаєш у подруги:
– Коли вже легше то буде, га?
Скоро буде. Вже 100 раз тобі казала. – відрізала вона.
Внуки. Ти бабуся. Знову коліки, зуби, перші кроки… Садочок, школа, інститут… Ти закатуєш помідорки, гурочки, компоти і очі щоразу, коли невістка не слухає твоїх порад. Садиш 20 сот картоплі. Пів року жалієшся, що її ніхто не хоче сапать, пів року – що її ніхто не хоче їсти. Страшно болять ноги. Варикоз. Втомлено питаєш подругу:

Коли буде легше?
– На! – говорить та, простягаючи тобі тюбик «Троксевазіну».
– Береш. Мажеш ноги.
Ну шо? Легше? – цікавиться вона.
– Так, легше – фаталічно стверджуєш ти.
– От бачиш? А я ж казала…

Катя Бльостка
Самоучка• 14 ноября 2024
Ні, не одразу.
Як народите, фізично зручніше стане через тижнів 2-3. Я обидва рази відчула значне полегшення, було знову легко рухатись, як і раніше.
автор Анонім Перший • 14 ноября 2024
Ответ дляПупс
Коли стане легше

– Коли буде легше?

– Скоро буде легше. – переконує вона.
– Коли буде легше?
– Скоро! – відрізала та.
– Легше то буде? Коли?
– Скоро буде. Скоро. – запевнила вона.

– Ну коли?
– Скоро буде легше! – обіцяє та.
– Скажи, ну коли ж те «легше»?

Легше буде? Нє? Коли?
– Ой, ну коли вже легше? Сил нема…
– Скоро буде легше. – вкотре обіцяє та.
– Коли вже легше то буде, га?

Коли буде легше?
– Береш. Мажеш ноги.
Ну шо? Легше? – цікавиться вона.
– Так, легше – фаталічно стверджуєш ти.
– От бачиш? А я ж казала…

Катя Бльостка
Ну дякую, тепер я плачу і не розумію чи від сміху, чи від того, що розумію, який пизд*ць чекає🤣😭
Звожу з розуму• 14 ноября 2024
Ох, я рыдала от усталости и невозможности поспать на 8,9-м месяце. После родов все будет зависеть от того какой ребенок будет и насколько тревожной матерью вы окажетесь. У меня бессонные ночи были практически до двух лет ребенка, да и потом часто просыпался ещё долго.