Реанимация• 14 ноября 2024

Создать сайт на какой платформе?

Где можно сделать сайт (самый простой, примитивный, абы був). Планирую делать самостоятельно, но знаю что могут быть заморочки с обслуживанием, может каких-то денег стоить. Может быть и бесплатные есть?
Луноликая Вика• 14 ноября 2024
Якщо геть примітивний, тоді шукайте онлайн-конструктори сайтів, є купа безкоштовних.
Але врахуйте, що потім звідти доведеться вручну все переносити на щось нормальне.
Тобто для потестити-спробувати нормально, але щось серйозне краще там не плануйте.

Луноликая Вика• 14 ноября 2024
А якщо готові платити хоча б за хостинг і домен (це десь 1000-2000 грн на рік вийде), і готові возитися-розбиратися, тоді ставте собі Wordpress (якщо сайт більш інформаційного спрямування) або Opencart (якщо для інтернет-магазину), це буде теж безкоштовно.
А я кумедна• 14 ноября 2024
У нас на хорошопе, 850 грн в мес
Вареничніца• 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вже немає халяви. За все прийдеться платити...
Луноликая Вика• 14 ноября 2024
Ответ дляВареничніца
За хостинг і домен - так.
Але решту там можна поставити без додаткової плати, якщо готовий розбиратися самостійно з цими двома CMS. Є й інші, але то я сама не пробувала, тому інші порекомендувати не можу.
Вареничніца• 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
За хостинг і домен - так.
...якщо готовий... Чи готова? Для мене є різниця тут. Курси не буду наводити. Немає стимулу.
Луноликая Вика• 14 ноября 2024
Ответ дляВареничніца
Ви хочете сказати, що жінки не здатні розібратися з нещасною CMS?

Чи який посил цього дивного посту?

Вареничніца• 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика

Чи який посил цього дивного посту?
Я теж жінка. Розібратись - без проблем. В простих.
Луноликая Вика• 14 ноября 2024
Ответ дляВареничніца
Тоді я Вас не зрозуміла, вибачте, що Ви хотіли сказати в тому пості. ))
Вареничніца• 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика

Чи який посил цього дивного посту?
Посилу не має.
Луноликая Вика• 14 ноября 2024
Ответ дляВареничніца
Посилу не має.
Просто не хочете?
Якщо так, то це нормально. Хтось розбирається сам, витрачаючи час, але не витрачаючи гроші. Хтось навпаки. Обидва варіанти абсолютно прийняті, кому як більше підходить.
Вареничніца• 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Пояснюю. В блогах розуму не треба. Інтернет торгівля - сьогодні це зовсім інше. Wordpess вас не врятує...
Луноликая Вика• 14 ноября 2024
Ответ дляВареничніца
Ви праві.
Але ми ж і не знаємо, для чого саме автору той сайт.
Строго кажучи, це треба було перш за все прояснити, але то вже трошки інша історія. Детальна індивідуальна консультація, ото все. ))
А так з коротких вимог автора - треба щось простеньке, бажано безкоштовне. З цього й виходимо, що мінімальні вимоги.
автор Реанимация • 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Wordpress какой-то проблемный. У меня даже не всегда он открывается.
автор Реанимация • 14 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви праві.
Реклама моих услуг. Сайт больше для галочки нужен. Максимум хочу окошко чтоб писали если будут вопросы.
Дадосвидания• 14 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
У нас на хорошопе, 850 грн в мес
у меня тоже на хорошопе магазин, но автору ведь не магазин нужен, а какой-то одностраничник, скорее всего без платежек, интеграций и прочего. она на хорошопе такое не сможет сделать, он не заточен для такого, он же для продаж
Дадосвидания• 14 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
weblium может