Домовенок Кузя• Изменено 14 ноября 2024

Магія Facebook

Питання про Facebook.Цілий день пишуть незнайомі чоловіки, знайомитись.Я вже стомилась їх блокувати...Це так чоловік мене перевіряє(який зараз далеко),чи це якась магія Facebook?Як вони мене усі знаходять і що від мене хочуть?Пишу усім одружена,не доходить...На жодних сайтах знайомств ніколи зареєстрована не була...
Мальдивирую• 14 ноября 2024
Ви мабуть популярна раз Вам пишуть, 10 років на Фейсбуці,ні разу ні хто не писав. Профіль відкритий.
Шиворот Навыворот• 14 ноября 2024
Ваша біда в тому, що відповідаєте, и таким чином залітаєте у рекомендації. Я взагалі продавець, власних фото окрім заглавної нема. І то пишуть. Просто не відповідаю.
Нетутешня• 14 ноября 2024
А пісюни в лічку присилають?
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Ответ дляМальдивирую
У мене закритий.І я напевно сьогодні прокинулась популярною бо раніше такого не було.Я чула що існують сервіси для перевірки на вірність і т.д.Може це воно?
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
А пісюни в лічку присилають?
Слава Богу-ні!Ввічливі
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Значить буду надалі мовчати...
Нетутешня• 14 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Слава Богу-ні!Ввічливі
Це вже добре
Бо згадалося мені як я на олх сукню продавала 🤣
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Це вже добре
Це як?
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Але чому активізувались саме сьогодні?Це виглядає доволі дивно...Навіщо їм писати незнайомій жінці?
Нетутешня• 14 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Це як?
Пишуть напряму (не в об´яві) на номер телефону, відкриваєш смс, а там хозяйство 🙈з різних ракурсів
Куратор дебошей• 14 ноября 2024
Ответ дляМальдивирую
Почему же , мне тоже пишут, конечно не так активно, как автору
Куратор дебошей• 14 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Как можно ответив, залететь в рекомендации?
Шиворот Навыворот• 14 ноября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Так працюють соцмережі. Якщо Вам цікавий контент, а раз відповідаєте на смс , то цікавий значить. То і Вам буде показувати такий контингент, і Вас - їм.
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
У мене такого не було...
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Мені їх не показували...Я бачу цих людей вперше...І що вони усім пишуть кого їм рекомендують?Аккаунти у них не фейкові,активні...
автор Домовенок Кузя • 14 ноября 2024
Рекомендують тих людей,сторінки яких ви відвідали або друзів ваших друзів.За моїми спостереженями...
автор Домовенок Кузя • 15 ноября 2024
Сьогодні знову те ж саме...