ingaruta• 15 ноября 2024

Росія та Україна мають зупинитися - Трамп.

Трамп заявив, що його адміністрація зосередиться на російсько-українській війні. Про це він сказав він на заході у Флориді, передає CNN.

’Ми будемо дуже наполегливо працювати щодо Росії та України. Це має припинитися. Росія та Україна мають зупинитися’, – сказав Трамп.

Він також висловив співчуття через загибель людей у війні – як солдатів, так і мирних жителів. Трамп запевнив, що його адміністрація працюватиме над тим, щоб зупинити конфлікт.https://news.liga.net/ua/politics/news/rosiia-ta-u... Курт Волкер вважає, що Трамп не хоче, щоб за його каденції Україна зазнала поразки і його зробили за це відповідальним.
Президент Фінляндії Стубб після розмови з Трампом заявив, що той ’дуже серйозно налаштований укласти мирну угоду якнайшвидше’.
Майк Волтц, якого Трамп номінував на посаду радника з нацбезпеки, заявив, що Трамп має намір посадити за стіл переговорів Росію та Україну і таким чином завершити війну.
Трамп уже визначився з десятком посадовців, які увійдуть в його нову адміністрацію
Bambi-kids• 15 ноября 2024
Новий віник замітає по новому..
автор ingaruta • 15 ноября 2024
Имеется в виду,что он посочувствовал убитым солдатам и мирным с обеих сторон.Тоже самое говорил Маск
LudaSHS• 15 ноября 2024
Різануло
’ Україна зупинитися’ а ми і не нападали, як вони вже дістали своїми піпісками промовами, без толку, потрясіння воздуху
Йди до пуйла такий сильній важний чел- лідер сша і домовляйся. У сша є важелі, у нас ні
Fashion_besties• 15 ноября 2024
У нас ні важелів, ні зброї, ні фінансових ресурсів, ні нормальної влади… ніх.. не було щоб мати причини не погоджуватися на перемовини у Стамбулі.
Хто і чому повів країну в сторону ескалації війни завідомо знаючи про поразку і розуміючи число жертв і руйнувань.
Яка мета цього всього?
Заради чого?
Quietude• 15 ноября 2024
А Украина в чем виновата? Мы ничего не начинали.
Anet337• 15 ноября 2024
Бляха как же обидно ((( читаешь новости и такое впечатление что скоро скажут что это Украина напала и все я считаю из-за нашей гениальной власти и их дипломатии (((
Fashion_besties• 15 ноября 2024
Ответ дляQuietude
Ты виновата тем, что хочется мне кушать (с)
Веточка сакуры67• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Різануло
Для них мы одинаковые или одно и тоже. . Когда сыну в начале войны в иностранном вузе выплатили помощь, русским студентам тоже. На вопрос наших студентов почему так? ’Участники конфликта оба ’ сказали. Сейчас дочка учится в школе, учат по истории: ’ Если бы не распался СССР, то никогда бы небыло таких стран как Украина и тд’ Т е они не раздедяют нас., что Украина была и до ссср Голодомор , кстати, тоже был в России. Это в Словакии. Думаю в других странах тоже мало вникают.
YOzhik v tumane• 15 ноября 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
А где иначе? Нафиг чужие проблемы, когда своих полно.
Веточка сакуры67• 15 ноября 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
Ну просто мы всегда ждём что кто-то за нас решит, что нам так все сочувствуют и т л Для них Украина и Россия воюют и все. Кто остановится, на каких условиях и т д все равно.
Marinamariana• 15 ноября 2024
Ответ дляAnet337
Да пох что скажут , главное делать свое и донатить на дроны
lus_so• 15 ноября 2024
Є таке класичне запитання ’а то што?’. От трамп каже путіну ’фу таке робить’, а путін такий ’а то што?’. А ’ой всьо’.
Lightg• 15 ноября 2024
А ви це щоб шо пишете? Ми всі вміємо читати, дякуємо. Про Трампа зараз з кожної праски.
123-08df• 15 ноября 2024
плив, плив і на березі всрався
And I am Afrodita• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Різануло
Ви вважаєте, нам не потрібно зупинитися??
Argesha• 15 ноября 2024
Дай Боже, маню.
І, той, шукай мабуть вже нову роботу.
Ця незабаром накриється Аліною, як ти кажеш.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляAnet337
Це очевидно вже 2 роки як
LudaSHS• 15 ноября 2024
Ответ дляAnd I am Afrodita
Я вважаю від нас зупинка війни не залежить, ми можемо тільки відбивати.
Нам потрібен мир і гарантії- так.
And I am Afrodita• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Нам потрібен мир і гарантії- так.
Ми не можемо відбивати,ніким і нічим
Трамп правиця треба зупиняти це вже хоч якось
Heksa• 15 ноября 2024
Ответ дляAnd I am Afrodita
Ми не можемо відбивати,ніким і нічим
Ну, ми зупинимось, не будемо відбивати штурми, припинимо вогонь. І що буде, як думаєте? Наших солдат вб´ють, підуть на Запоріжжя і далі й далі.
Треба, щоб зупинилися росіяни.
And I am Afrodita• 15 ноября 2024
Ответ дляHeksa
Треба, щоб зупинилися росіяни.
Відійдуть усі, а тим часом домовлення відбудуться і стрілянина закінчиться. Вони не зупиняться, то що тепер, перебити всіх? Треба йти на діалог
LudaSHS• 15 ноября 2024
Ответ дляAnd I am Afrodita
Ми не можемо відбивати,ніким і нічим
Від зупинки україни нічого не залежить, фаза наступу рф зараз
Зупинка це зупинка наступу рф. Той хай трамп і домовиться.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляHeksa
Треба, щоб зупинилися росіяни.
А ще треба, щоб настав Всесвітній рай і тотальне благодєнствіє.
Треба, ага.
Амінь
And I am Afrodita• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Домовиться