Пухнасті штани• 15 ноября 2024

Терпите ремонты и сексы своих соседей?

вам приятно это слушать? от моих постоянно слышно. Я не против, физиология я понимаю, но и о покое других нужно помнить ..
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
В приватному будинку, шум від сусідів, це дійсно треш, в порівнянні з багатоквартирними. Особливо в теплу пору року. і зробити нічого не можна.
Який саме? Окрім покосу і різання дров, газонокосарка і пилка, ніякого шуму я не чула. Всі ці робити ми так само робимо. і це не поруч.

Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Живу в приватному будинку. Немає собак, які гавкають. Не чую нічий секс і ремонти)
Аналогічно.
Люблю пиво• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
І не вночі, і не о 6-8 ранку.
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
І не вночі, і не о 6-8 ранку.
Що саме вночі? Мене не цікавить що сусід в своєму будинку робить вночі, я його не контролюю і не чую. Як і він мене. Косимо ми вечорами, люди на протязі дня, не в 6 ранку. Якщо ви про газонокосарку.
Люблю пиво• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Я кажу, що газонокосарки чи пилки у нас, наприклад, ніхто вночі не вмикає) лише вдень. Тому в цьому немає нічого страшного.
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Я вночі машинку пральну вмикаю, можу в 23 ще пилососом пройтись. В квартирі це вже шум, який людей звісно може напрягати.
Та_шо_ж_таке• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
косарка не выключается все лето
начиная с 6 утра уже кто то дырынчит
понятно что у всех по разному, так же и не все в квартирах наслаждаются чужим сексом или маленькими детьми
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
косарка не выключается все лето
начиная с 6 утра уже кто то дырынчит
Але погодьтесь що косарка тільки влітку, а секс, Вася алкоголік, чужі діти і піаніст, в усі пори року, щоденно. вони поруч, а не на відстані. Над головою і за стінами.
Не любовница• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Коли я жила в приватному будинку, в мене сусід мав бізнес, робив пам´ятники,ручна робота, набивав портрети, вгадайте о котрій починав? Пиляння дров, покос трави, і це зрання до спеки, спати хочеться а не прокидатися о 6й. На дачі те саме. Дрова, трава, одні сусіди щось будують весь час, то гараж, то сварка , то теплиця, то цемент змішують, все чутно і все ж о 7-8 й ранку. П´янки, гулянки, шашлики і костри. Дим куди ?! Взимку пічку топлять, дим на у вікна. Речі на вулиці не можливо повісити. Про собак мовчу. Які півночі гавкають
Мені в багатоквартирному, навпаки в порівнянні тихо))) бо всі сплять зранку

Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
Ну ви ж змінили своє життя на краще? Кращі для вас умови, це головне. Я ніколи не повернусь в мурашник. Ви здихались сусіда який вам заважав. Так має бути. Нічого вами перерахованого в мене немає. І навіть якби було я б міняла на приватний сектор
Не любовница• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ну як вам сказати, все дитинство і юність прожила в приватному будинку. Де сусіди забор в забор. Ще й носа сують активно. Сусід який пам´ятники вже помер. А дача у дачному кооперативі, всі дружно не мають заборів, а тільки сітки. Я більше люблю приватний сектор, за повітря свободу. А от шум . Мені здається це треба будинок в полі купувати, щоб тихо було
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
Не обов´язково. Треба щоб з людьми пощастило. В мене не в притул, через ділянки. Цього достатньо щоб ми один одного не чули. Але в мене всі сусіди адекватні, не ´бізнесмени´.)) А в квартирах був просто треш пекельний.
Не любовница• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
В нас в будинку у всіх двотарифний лічильник на світло. Так що прання ставлять на ніч, туди ж посудомийку і тп
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
Мені в квартирі пралки заважали, а як посудомийку вімкну, капєц. Зараз в мене пралка в окремому приміщенні, як і вся інша техніка що видає шуми. Я люблю тишу.
Не любовница• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ну мабуть як повезе. В мене в квартирі я рідко чую сусідів, щоб прям заважали. Ремонт вдень. І то це ж не 8годин без перерви і не щодня. Зате о 6-9 ранку точно ніхто нічого не робить. А в приватному прям гай шумить з усіх сторін в цей час.
Крихітка на всі• 15 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
А в мене приватний сектор був під самою багатоповерхівкою і це два в одному. Зверху він їх ´кохає´ вона вищить, знизу на вулиці альтанку будують. зараз сиджу слухаю дощ.
Не любовница• 15 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
От секс сусідів ніколи не чула))) та байдуже це не довго. Чи чують мій секс, поняття не маю. Коли дітей вдома немає, мені байдуже. Але навіть якщо так, то пару хвилин.
Я только за!• 15 ноября 2024
А що ви робите,автор? Бо я вже скаженію від щоденного гучного сексу та постійних вечірок
Снегурочко• 15 ноября 2024
Сексу ніколи не чула. З побутового була собака в одних сусідів і істерики малого, який не хотів іти в садочок - у других.
Ремонт - ну, не радує, але це така справа що час від часу має бути в усіх і в нас теж був.

КонФФетОшка• 15 ноября 2024
У нас трое детей сверху, двое снизу. В основном развлекают нас с мужем. Особенно когда у чьей-то мамы сдают нервы и малые отгребают. Не сильно, мамы там хорошие, просто детишки активные ))
дамаБезСобачки• 15 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Секс не слышно. А вот алкаши сверху периодически буянят, придурочная собака целый день лает и воет. Хоть бы не заселился никто с неадекватными орущими детьми
Собака ни в чём не виновата, с ней, наверное, редко гуляют или оставляют одну. Бедное животное((
Покорительная• 15 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Бедные соседи, а не животное. Поработайте дома под постоянный лай и скуление, и вы возненавидите ту собаку. Я даже по телефону не могу говорить, так она лает.
Файна_зупка• 15 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Девушка была шлюха?
Та я не знаю кто она, но не проститутка по вызову мне кажется.
Она сначала приехала с парнем одним они тусили отдыхали, а потом что-то видно пошло не так
автор Пухнасті штани • 16 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
’Зате о 6-9 ранку точно ніхто нічого не робить. А в приватному прям гай шумить з усіх сторін в цей час.’ - тобто довкола триває суцільна єбля?
автор Пухнасті штани • 16 ноября 2024
Ответ дляЯ только за!
Що поробиш, залишається тільки слухати.
Навіть тоді коли група арабів якихось дівку сусідку їбуть постійно..... ух.. бідне її очко ....
Не любовница• 16 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
А вас тільки єбля цікавить? 5хв стонів, вам гірше за ремонт? Я вже писала, про те що ніколи не чула секс сусідів, а навіть якщо, то він не триває годинами, як ремонт. А в приватному секторі, то взагалі хтось траву зранку косить, хтось дрова ріже, і тп голосні звуки. Повірте чужий секс то таке... дрібниці
автор Пухнасті штани • 16 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
Вірю-вірю.. бо мені доводилося у вікно чути як верещить на усю горлянку самець у вікні під час сексу. Ото було видовище, невже в них буває настільки потужний кайф?