Фиктивная• 15 ноября 2024
Козероги, зайдіть)
Пише вам людина, яка не вірить в гороскопи)
Трапилось мені в інсті, що останні 16 років козероги переживали трансформації через якусь там планету і от з 19 листопада все у них тепер буде спокійно. Я от думала про свої останні 16 років і дійшла висновку, що все життя у мене з років 6 якась постійна трасформація(мені 38), тому надії мало.
А у вас як?
ТаЕщеОптимистка• 15 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
в мене така співробітниця.тупезна просто. гроші з банкомату зняти не вміє. трешняк.др 29 грудня. я таких тупих ніколи не бачила. вона комп*.ютера БОЇТЬСЯ ЯК ЧОРТА
На работу ж устроилась, еще и работает человек, раз деньги снимает с банкомата. И не судите всех козерогов по одной особе, может, у нее диагноз есть или строит из себя такую.
парИла я парИла• 15 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Козерог. Вышла замуж 20 лет назад и с тех пор живу, как у бога за пазухой. Немного сложно дался период беременности, ну в смысле плохого самочувствия, а дальше тишь да благодать. Куда еще спокойнее может быть, даже не представляю.
Я тоже козерог и тоже 20 лет назад вышла замуж причем за льва. И живу, как в раю. Но, правда, мы оба одногодки - огненные драконы. Нам нормас вместе. Муж меня боготворит.
парИла я парИла• 15 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Я козеріг маю чоловіка і доньку овнів. То можу заявити що переперти мене двоє вони не можуть
Я більш спокійна і зазвичай не реагую на їх випади, але от якщо мене довести то всі тихо сидять по кутках
На вас через це не кажуть, що ви гітлер в спідниці, тиран, деспот і таке інше? 😂 Бо на мене кажуть😁
парИла я парИла• 15 ноября 2024
Ответ дляФиктивная
В мене начвльник овн. Він припинив спроби на мене наїхати 🤣
Не овн треба писати, а овно
Клептоманка• 15 ноября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ну може за спиною і кажуть. Ми з чоловіком працюємо разом то іноді колеги жартують що я його дома пресую. Але я на роботі досить жорстка , дома мені не потрібно щось доводити комусь і я зовсім інша, така як є насправді.
парИла я парИла• 15 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
В мене так само)