Фантазерша• 15 ноября 2024
Чи довіряти лікарю?
Часті загострення дисфункцій шлунково кишкового тракту, лікар призначив терапію антидепресантами. чи варто їх починати пити?
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Максимально странный вопрос, наводящий на то, что врач прав.
Вы обследовались? Нашли какие-то отклонения?
По жкх закид жовчі в шлунок, обстежувалась в вересні, часті загострення
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Я не врач, а Урсофальк Вам назначали?
Врач то видит общую картину, психика имеет огромное влияние на жкт.
Да, урсоност пью
ЛолитаНеРазлита• 15 ноября 2024
Стосовно режиму харчування були якісь рекомендації? можливо, стосовно якоїсь дієти?
Аналізи взагалі робили? Питаю, бо сама з таким стикалась.
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
На строгих дієтах я вже не можу сидіти, та й лікар сказала їсти все потроху, бо я й так схудла; аналізи здавала у серпні чи у вересні, тоді теж лікувалась, зараз загострення
ЛолитаНеРазлита• 15 ноября 2024
Ответ дляФантазерша
А саме режим? 4-5 разів на день, невеличкими порціями, через рівні проміжки часу? Бо для мене особисто це була найдієвіша порада від лікаря.
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Это у Вас две работы? Похоже по слогу
К сожалению, робота одна
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Просто сказали не переїдати, не їсти перед сном, виключити алкоголь, томати, перець, цитрусові, часник, цибулю, гриби, бобові, концентровані солодощі, копчену ковбасу;
Солодощі іноді їла
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Если похудели, тогда пейте АД
Якби гірше від них не стало…
ЛолитаНеРазлита• 15 ноября 2024
Ответ дляФантазерша
Солодощі іноді їла
Не їсти перед сном - це важливо, якщо маєте рефлюкс. Щось мені здається, що не було б зайвим спробувати звернутися до іншого лікаря. Бо зараз це якась мода пішла - не знають, як лікувати, то відправляють заспокійливе пити.
Спробуйте якійсь час дотримуватись режиму. Звісно, якщо у вас справді нема проблем із настроєм, депресій чи щось таке.
Фантазерша
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Лікарю своєму я довіряю, міняти поки не хочу, вона каже, що проблема не в самому харчуванні а в порушенні моторики шлунково-кишкового тракту