Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2024

Кто живет в США. Тяжело вам, что не нравится?

Вопрос к тем кто всё сам. И живет и работу нашел
Альфред Шнитке• 15 ноября 2024
Сестра в США 30 років, не подобаються місцеві помідори і що не всюди можна грядки робити)
І емігрантів з постсовка не любить, тому в колі спілкування виключно американці. Білі)
Тітка з родиною теж вже років з 30 в США, конкретно їй не подобається, що в США англійською говорять)) весь цей час фактично не виїзжає з Брайтона і принципово не вчить англійську)
Подруга 8 років в США, заміжня за американцем, працює медсестрою в госпіталі, подобається все.
Діти маминої подруги 4 роки в США, не подобається, що IT в США це зовсім не те, що IT в нас, бо конкуренція велика, по 70-80 осіб на вакансію, і можливостей менше.
Донька трохи більше 2 років в США, не подобаються місцеві торти і кола, бо занадто солодкі; відстані і неможливість жити без авто; те, що всі проблемні питання на роботі потрібно вирішувати через начальство, з колегами не можна самій поговорити і розбратися.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 15 ноября 2024
Ответ дляпицунда
медсестры в америке летают быстрее стрижей
А что это значит?
Альфред Шнитке• 15 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Меньше смотрите сериалы))
Если ей купил любовник квартиру и машину, или после развода поделили - это одно. А чаще все это берется в кредит, а квартира или в аренду. И по кредиту, если просрочил несколько платежей, банк их просто отнимет и все.
Брехня про ’віднімає просто так’. Повертається вся виплачена сума, крім тіла кредиту та відсотків. Тобто, якщо будинок за 400 тис, перший внесок був 20%, тобто 80 тис, решта - кредитні гроші, то 80 тис повернуть. Якщо виплатив якусь частину кредиту, її теж повернуть.
Українська Мрія• 15 ноября 2024
Ответ дляOksania_mama
Не однаковий, там щоб працювати сантехніком потрібна ліцензія, сантехників дуже мало, велика черга. А якщо ти сам вирішив щось полагодити, то тобі штраф впаяють за незаконне втручання)))
Медична сестра не має права надавати допомогу поза лікарнею, ну тобто морально може, але обережно, бо на неї тоді можна подати позов на великі гроші.

Взагалі там багато штатів, і в кожному свої закони, іноді дуже дивні і прибацані.
Чтобы быть сантехником или электриком в Украине тоже надо отучиться. Вопрос был про интенсивность работы. Количество часов в сутках в США такое же, как и в Украине, трудовое законодательство здесь тоже не предполагает работы нон стоп.
По поводу качества работы, все как везде, рукожопов хватает.
Альфред Шнитке• 15 ноября 2024
Ответ дляКурочка
Ок. Якщо порівнювати роботу вчителя, сантехніка, медсестри .
Чи працюють на подібних роботах більше чи якісніше ніж в Україні?
Так, звісно. І медсестра, і сантехнік в США - добре оплачувані роботи, тому працівники зацікавлені в розвитку та якості праці, бо від цього залежить їхній заробіток.
В медицині, до речі, ще й бенефіти хороші.
Альфред Шнитке• 15 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
В медсестри в США робочий тиждень 32 години проти 40 в Україні.Все що більше - подвійна оплата. Купа плюшок в вигляді 100% медстрахування для всієї родини, оплачуваних лікарняних та відпустки, непоганої пенсії. За рік близько 100 тис. То чому ж не працювати?
Сантехнік, що працює на себе, чим більше замовлень взяв - тим більше заробив. Просто виклик на консультацію - 70-80 доларів. Кран поміняти - від 100 доларів. Санвузол ’під ключ’ - 2.5-4 тис. Чому не працювати?
Ума Палата• 15 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Нормально жить гораздо дороже, чем в Украине. Налоги, страховки, садик, аренда, нормальная еда. Если мы жили втроем в Украине на 4 тыс дол отлично, даже богато, то в США на 12 тыс гораздо беднее, почти нечего отложить, без излишеств.
а чего вы так рано не спите?
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 ноября 2024
Единственное что не нравится - это большие расстояния. Везде нужно ехать. В пешей доступности нет ни хлеба, ни аптеки, ничего, общественный транспорт как вид отсутствует.
Конечно я пишу не о крупных городах, а о пригородах и небольших городочках. Одноэтажная Америка
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляГолодаю
А як вона літала? Чи вона не по u4u?
Спочатку по тур, а вже грін карту карту зробили
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А як це вона могла приїздити на літо ?

Віза для українців не дозволяє покидати країну
Вона як турист приїхала
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Вона як турист приїхала
Що ви втираєте ? 🤡🤡🤡
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Що ви втираєте ? 🤡🤡🤡
Що вас так налякало??
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Що вас так налякало??
Вы даже не отстреливание свои басни

Это диагноз . Не пиши мне больше , ладушки?
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы даже не отстреливание свои басни

Я сама вирішую що і кому писати, ок??
В них на березень 22 були квитки, планували летіли в гості по тур візі, так і полетіли.
Зараз вже оформили грін карту.
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я сама вирішую що і кому писати, ок??
Зараз вже оформили грін карту.
Ні не ок

Вивчи що таке кордони у спілкуванні і не навʼязуйся 🤡🤡
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ні не ок

Дома кастрюлями будеш командувати, ти диви)))
Ви мені перша навязалися , нагадую, якщо в лікаря, що роздає діагнози, погано з пам´яттю.
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Послали - иди 🤡🤡
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Послали - иди 🤡🤡
Там вже занято тобою
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Там вже занято тобою
Досвидос
Ты непонятливая ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я сама вирішую що і кому писати, ок??
Зараз вже оформили грін карту.
Я допускаю что полетели как туристы. Ок. Допускаю что оформили TPS. Но для гринкарты нужны основания поболее чем туризм или нахождение в стране определенный срок.
За такой срок можно либо с семьей воссоединиться, либо замуж выйти. Даже гринку по рабочей визе занимает срок поболее оформить, даже если она высококлассный специалист с отличным знанием английского
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Очевидно, вы не всі схеми знаєте. Знаю, що приїздила в Європі оформлювати грінкарту
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Досвидос
Ты непонятливая ?
Ну так.... вали, че пристала
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ну так.... вали, че пристала
Досвидос, непонятливая
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Досвидос, непонятливая
Пока пока
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Пока пока
Досвидос , непонятливая
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Досвидос , непонятливая
Господи, де ж таке береться...
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я как раз все схемы знаю. Если выезжала и заезжала значит визу оформляла. Либо рабочую либо ученическую. Только при чем здесь Грин карта?
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Господи, де ж таке береться...
Досвидос, непонятливая
Стрибну в гречку• 15 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Та чешет она всё. С первого коммента в теме . Она тупо не в теме
Разгуляшка• 15 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Деталі не знаю як там шо. Лише факти.
Але ж питання автора було чи важко чи подобається. Мабуть, подрузі подобається, раз вже третій рік там, і їздить туда-сюда.