Мимо_шла• 15 ноября 2024

Прогрев мирных переговоров?

❗️Ми — незалежна країна. Ми під час цієї війни — і наш народ, і я особисто в перемовинах зі США, і з Трампом, і з Байденом, і з європейськими лідерами — довели, що з нами риторика «Сідай і слухай» не працює, — Зеленський про те, чи ставив Трамп перед Україною вимогу щодо участі в переговорах із РФ

Водночас, за словами Зеленського, за адміністрації Трампа «війна завершиться швидше».

https://suspilne.media/881015-zelenskij-z-administ...

Как думаете, это намёк на мирные переговоры?
Результат:
вже голосів: 122
63 (51.64%) Да
33 (27.05%) Нет
26 (21.31%) Другое
And I am Afrodita• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ще я страну юа і Крюкову не коментувала
То вже самі. По колу. І про месію спасителя трампа тежя
Удалено администрацией...
Kysya 26• 15 ноября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Похер, треба в першу чергу обрати владу в країні, ця шобла що типу при владі - це ніхто, це самозванці які узурпували владу, і з ними вже не будуть розмовляти не путін, ні трамп
А есть из кого вы6ирать?
LudaSHS• 15 ноября 2024
Ответ дляAnd I am Afrodita
Удалено администрацией...
Буду брати з вас приклад
Єгеж є куди прагнути, вивчати російських пропагандистів як Крюкова, і їх копіастити, як ви зробили. І за мною бац бігати -теж варіант.

Ще раз, всі теми Політика - це копіаст чи новин, чи думок, чи прогнозів. На їх базі дискусія. І я пишу в рамках теми, як вам не подобається є функціонал блоку, і все.
Зараз Автор теми теж копіастить новину і джерело і діалоги мають відбуватися в цьому руслі.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Треба не вякать, чи шо?
MamaGalya• 15 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Трампу треба мир до інаугурації
Трампу пофіг. Він уже виграв вибори, можна не напрягатись. Третього терміну в нього не буде.
LudaSHS• 15 ноября 2024
And I am Afrodita Вже не существует
Зрозуміло.
Щож
alex-3f3c• 15 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Не будет.
Воинов нет в таком количестве
100% сегодня на выезде из села которое от ближайшей цивилизации отстоит на 40 км. где живет один дед, две бабки и старая собака - целый день стоял блок-пост из мусоров и ТЦК в надежде выловить еще какого-то героя
begovelik• 15 ноября 2024
Ответ дляMamaGalya
Он отвечает за свои слова, в отличие от украинских политиков-п@зд@болов
VA 11• 15 ноября 2024
Русня ще відіжме землі у нас за три місяці, наших викурять з курської області. ( Ніхто і нічого вже не поверне. Принаймні, поки хуйло буде при владі і інші теперішні великі додіки світу, які допустили таку війну в 21 столітті. І НАТО нас фіг хто візьме.(
VA 11• 15 ноября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Сегодня товарищ звонил, он на войне. Грит прислали подмоги 50 человек. Самому молодому 52 года. Кого наловили .(
автор Мимо_шла • 15 ноября 2024
Ответ дляVA 11
Радует,что хуютину не 45, так что есть шанс на его кончину
автор Мимо_шла • 15 ноября 2024
Ответ дляMamaGalya
Он выиграл выборы не потому что обещал закончить войну в Украине
zajka12• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Перемога видозмінюється.
Є політична наприклад, це 22 р і невтрата державності. Коли мало бути окуповано Київщину, столицю і руський мир і уряд.

Є тактична - це 22 р і операції Зсу. Тоді були найкращі досягнення.

Оперативна, це наприклад вихід на фазу припинення вогню. Як тимчасово так і інші чинники. Доповнення гарантіями.
Є стратегічна, нам до неї довго, можливо роки десятиріччя якщо брати міжнародне право і приклад Карабаха, це я про території. Але вже десь мацають по змі, що діло не в територіях, а в державі і в гарантіях.
Перемога держави це її невтрата, і також невтрата націі. Тож навколо цього будуть дискусії. Як у фінів, що вважати перемогами чи поразками. При нерівних умовах з агресором.
Оце я десь так собі і уявляю перемогу, яку нам преподнесуть
LudaSHS• 15 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Ну як не вдалося вийти на границі 24.02, (це окрема історія про зупинку Зсу, на кінець 22 р і зрозуміло ’ рішення партнерів’ так званих і ппограму ’ жаби’) ). адже, границі 91 то недосяжно було навіть при ініціативі Зсу в 22 р
То дійсно, зараз варіації будуть, фінський сценарій вже пережавано тут ще в 23 р. І це для малої країни неядерної групи- вже виграш. Програш це ото все - денацифікація, демілітарізація, розпуск Зсу до 50 т, скорлчення всіх програм воєнки , російсткий уряд, окупація всього.. як не всього то плацдарм на майбутнє для захвата всього.
Яка формула буле у влади, не знаю
Бо вони затянули з ’ границями 91’ , комунікувати з суспільством треба реально.
Antiprom• 15 ноября 2024
Ответ дляKysya 26
А есть из кого вы6ирать?
Ні зеленський нам дарованний богом, ми мусимо його призначити нашим князем, і він нами буде керувати до кінця його днів, а потім владу він переласть своїм дітям
zajka12• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Яка формула буле у влади, не знаю
Просто якби реально спілкувалися зпочатку, то ми б сказали та ну в баню вашу війну і ніхто б не приймав участь. Вони б позакривали дирки кадровими військовими півроку рік і на цьому ю все скінчилося. А тепер натворили ділов і головне ж скількох людей втягнули в це, а тоді будуть казать шо росіяни от прям всіх в сибір пошлють, звісно шов сіх, бо в нас вже кожен причетний до бойових дій.
Блискавка• 15 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Гордон досі впевнено твердить, що кінець війни в цьому році.
Правда, раніше казав «перемога», а тепер «кінець активної фази», раніше казав « у жовтні-листопаді», а тепер «в цьому році»
Аж цікаво, що буде казати через місяць
Вообще , неинтересно. Обычный придурок
LudaSHS• 15 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Я не знаю реалій Що можна було вдіяти тоді, і коли Тоді. Бо ті березневі переговори то треш. думаю то просто відсрочка окупаціі.. десь оно в темі того хто хейтить писала, найкращі умови -важелі були після вдалих операцій Зсу до розгортання фортифікацій, укріплень рф, до залучення їх союзників . Але на кінець 22 і початок 23 ніде не чула по пресі про перемовини. Був прогрів і дуже від західної преси по контрнаступ. Прямо читала кожен день, і саме в їх пресі
Наворотили ділов.
На сам перед воротили- це непідготовка країни, і впк що не розвивалося, а ракетна що згорнулася, в топ темі писала зі сканам по Турчинову.
zajka12• 15 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Наворотили ділов.
Перемовини треба було робить в грудні 21, коли вже везли джавеліни з байрактарами і олігархи літаками гроші вивозили. І перемовини треба було робить не з рашкою аьз штатами і європою. Ви даєте нам все і зразу, закриваєте небо, ваші солдати і т.д. інакше ми здаємось і місіться з ними вже на території європи, а нам фіолетово.
LudaSHS• 15 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Думаєте вони б були б реальні? Захід чекав що в березні Київ паде в куча аналітики була про ті 2/3 і що Україна паде, тому спочатку нічого і не давали. Зараз багато хто щось пропонує заднім числом.
А є як є. Відсіч дала навіть не влада, яка часто ховалася, чи втікала як мери міст, поліція, сбу..
Я нагадаю злив старий польський
Вони ж прорахували це. Тому у них план був відступ за Віслу. Вони ваажали що пуйло спокійно дійде всюди і навіть Захід України. Ніхто б нам не допомагав, ніхто б небо не закривав.і наврячи Киів, Житомир, Вінниця, Миколаїв навіть і ін , каравая винесли рф військам. Херсон каравая не виніс, чомусь всі забувають хронологію в таких темах і реаліі.
Чомусь всі пишуть ілюзії ’ якби’
Якби то се
Ех
Якби ми в 90 х не роззброїлися (
Якби будо 100 нептунів, теж це саме
navariya• 15 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Как будто Зеля что-то решает.
Не знаю...Дурная мысль: Положить всех, войти в историю учебников и съехать...
Корочка Хлеба• 15 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Не будет.
Воинов нет в таком количестве
Сделают мобилизацию с 20 лет
Не хотят они мира, это потеря власти.
Корочка Хлеба• 15 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
у фсб этих путиных штук 10. Один сдох, три новых принесли. И так по кругу. Они могут до 99 лет их обновлять.
alex-3f3c• 15 ноября 2024
Ответ дляVA 11
Звичайно нас в НАТО не візьмуть і правильно зроблять, нато це воєнно-політичний блок держав, а у нас що є політика? знищена свобода слова, і банда нелегітимних прохіндєєв краде на розпілах бюджета, про воєнну складову то якраз сьогодні ролік зявився як жлоб з ТЦК стріляє людині в спину бо той відмовляється за нього вмерти на фронті
Ирина_Б_• 15 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Дивилась багато усіляких блогерів, політологів і тд
Версії від «нам дадуть все, і в січні вже перемога!»
Зазвичай, це на каналі Гордона. Що сам він, що гості в нього
До «нам не дадуть нічого, і скоро ми програємо»
а кто у него гости? жена в соседней комнате? 😂
Корочка Хлеба• 15 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Так он же сказал, на один срок. Один, но какой...!
alex-3f3c• 15 ноября 2024
Ответ дляVA 11
тану, тож вроде уже после 50-ти не берут
Natka A.• 15 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Да , жена в соседней комнате это вообще

Но вчера был эфир чисто женский: его жена и Баскакова. Эта та певица из рашки, у которой мужа в Киеве убили.
Баскакова ярая трампистка, рассказывала , что 21 января путинская армия умчит из Украины, сверкая пятками, и все самые крутые компании мира прийдут к нам с инвестициями))))
VA 11• 15 ноября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Где не берут ? Куму и товарищу по 58 лет, на нуле оба. У одного онко, у второго заболевание попадает под группу. Группы не дают и не списывают. ( Вот так вот.
alex-3f3c• 15 ноября 2024
Ответ дляVA 11
ну это добровольцы, думаю если у человека заболевание то как бы на войну по желанию, у меня похожая ситуевина, заболевание такое что на 3-ю группу легко натягивает, но группу ес-но никто не даст и они звонят типа появиться в 9,00 в военкомате, а я их посылаю на ЙУХ