Alena.i• 15 ноября 2024

Бачили як в Щасливому тцкшнік стріляв у чоловіка, який втікав.

Новий рівень полювання на чоловіків, можна вбивати прямо на складах
В мене немає слів
Olvia1987• 15 ноября 2024
Бачили.А толку?
deep soul• 15 ноября 2024
Бачила
Жах що робиться, думали що їх ніхто не бачить
А скільки усього не зняли
Leka_Leka• 15 ноября 2024
’вільний народ вільної країни’ (с)
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Ответ дляLeka_Leka
’вільний народ вільної країни’ (с)
Краще і не скажеш
Alienmoon• 15 ноября 2024
Позорище , переодетые титушки кошмарят миллионы людей , а они вместо того , чтоб дать отпор всё хавают . Фу !
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Головне тепер поліція пише, що постріли були вгору, а на кадрах видно, що постріл був у людину
Це вже навіть не 90ті
Alienmoon• 15 ноября 2024
Ответ дляAlena.i
Це вже навіть не 90ті
Люди сами это позволяют , десятки миллионов людей !
lisulya• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
При этом как дошло дело до их (ТЦК) мобилизации, то оказалось, что их низзя, они цивильные и вообще пацифисты
Tania07• 15 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Бачили.А толку?
Ніде не можу знайти. Де це відео?
Олечка79• 15 ноября 2024
Жонки тцкунов и прочие барыги уже отписались? Ну что все постановка, что на видео вообще не Украина и не Щасливе, что тема вброс кацапов и для того чтобы дискредитировать лапочек тцкунских, а?
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Ответ дляTania07
Ніде не можу знайти. Де це відео?
https://t.me/kievreal1/72920?single=
ingaruta• 15 ноября 2024
резиновые пульки.от беда.стріляв представник Добровольчого формування територіальної громади, а не працівник ТЦК.
https://24tv.ua/strilyanina-pratsivnikom-ttskna-sk...
ingaruta• 15 ноября 2024
Удалено администрацией...
wer-inn• 15 ноября 2024
Ингарута) падл....а ты редкое)))
begovelik• 15 ноября 2024
Для України все норм, вільний народе все стерпить
begovelik• 15 ноября 2024
Ответ дляLeka_Leka
’вільний народ вільної країни’ (с)
Українацеєвропа
unona4ka• 15 ноября 2024
Сейчас еще найдут того кто снимал и статью нарисуют или просто молча ’научат родину любить’
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Не ну якщо новини написали, а марафон зараз підтвердить, то все саме так і було, бо там працюють кришталево чесні люди з відмінною репутацією
Argesha• 15 ноября 2024
Чи вперше вбивають серед білого дня?
І це проковтнемо.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Ингарута) падл....а ты редкое)))
Мразоті криваві копійки не пахнуть, так.
Аноним ФЕЯ• 15 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Ингарута) падл....а ты редкое)))
🥰
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляОлечка79
Та незабаром.
А какая ваша дата регістрации, а які в вас погані теми, а ви матрьошка крмелебот і далі за текстом
Олечка79• 15 ноября 2024
Ответ дляArgesha
Та незабаром.
Да да….. и скрины , скрины , побольше скринов начиная с 2014 года😂
Sandr1n• 15 ноября 2024
Ответ дляingaruta
нє, нє, нє, нас там нєбіло - і ’потерпілий’ не водій вантажівки, а всього лише якийсь пасажир, а стрілюячий - не з тцк, а з дфтг, ну і пуля не пуля, а резинова кулька, а.. і стріляв у же він не у громадянина, а у повітря, звісно, ж, між ними купа повітря була..
кароче, розходимось, спимо далі
wind-d470• 15 ноября 2024
Ответ дляSandr1n
кароче, розходимось, спимо далі
хотілось би узнати про ото дфтг, хто фінансує, які мають повноваження, на якій підставі броні
Ksenia2291• 15 ноября 2024
Ответ дляSandr1n
кароче, розходимось, спимо далі
І взагалі, то ж тільки кацапів пакують в автозаки, а у нас вільний народ
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Ответ дляKsenia2291
В них пакують, а в нас стріляють, в нас вже хай левел
Natal_ka91• 15 ноября 2024
Цікава сьогоднішня новина - 80% працівників ТЦК не мають бойового досвіду. Іноді керівні посади в ТЦК обіймають люди без досвіду, але «з впливовими зв’язками», — нардепка Скороход
І ще тут певні всім відомі порадниці будуть доказувати з піною у рота, що це колишні військові? Яке право вони мають таке виробляти?
Natal_ka91• 15 ноября 2024
Ответ дляОлечка79
Все ще буде. Ще просто не вечірня зміна
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Тому їм не можна на фронт. Просто в нас менеджери, водії, електрики - всі спецназівці, які пройшли гарячі точки, тому вони і мусять воювати і захищати тцк